Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ghiottone válasza Ryoo (#100) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na ez jó kérdés. A béta elindult június végén az Indiai modellekre: [link] Szerintem augusztus végére lesz stabil.
Ez a Color OS közösködés jól belassította amúgy a többi modelljüknél is a főverzió frissítést. 9-esre is csúszott és problémás volt az elején, 8-as szériába is csak múlt hónapban jött. A 7T-k is csak akkor kaptak bétát, mint a Nord CE.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#102) Ryoo válasza ghiottone (#101) üzenetére


Ryoo
senior tag

Köszi az infókat!
Szomorú, bár nem csodálom, amennyi típust dobnak ki mostanában, nem is lehet normális terméktámogatást nyújtani ennyi féle készülékre. :W

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#103) #67410688


#67410688
törölt tag



Nálam ma megjött az az OO12.1, A12

(#104) Ryoo válasza #67410688 (#103) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nálam is, végre vmi.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#105) ghiottone válasza Ryoo (#104) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Minden rendben a 12-essel? Lehet felrakni?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#106) Egri75 válasza #67410688 (#103) üzenetére


Egri75
csendes tag

Azért majd a tapasztalatokat le írhatnád.

(#107) Ryoo válasza ghiottone (#105) üzenetére


Ryoo
senior tag

Egyelőre rendben van, annyi bajom van, hogy a megvariált engedélyek miatt nem jelez az órám az értesítésekre. Nem jöttem még rá, hogyan bírhatnám működésre. A többi dolog működik, amit használok.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#108) Cecevok válasza ghiottone (#105) üzenetére


Cecevok
tag

Letöltés után nekünk többször újraindult a telefon, majd a nyelv választás után hibaüzenetet írt ki. Több opció közül a recovery-re nyomtam. Újraindult, maradt minden a régiben...

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#109) Bibby válasza Cecevok (#108) üzenetére


Bibby
addikt

Ugyanez a hiba.
Valami súlyos gond van az ota frissítéssel.

Ελευθερια η θανατος

(#110) Ryoo válasza Bibby (#109) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nekem nem futott hibára. Most már minden működik rendesen.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#111) #67410688 válasza Egri75 (#106) üzenetére


#67410688
törölt tag

semmi hibát nem tapasztaltam. lefrissűlt rendesen. majd nyomtam egy FR-t. hiba, lassulást és anomáliákat nem tapasztaltam. annyi, hogy itt is, mint a colorOS 12-be, ki lett véve a szemkímélő mód ütemezése napnyugtától - napfelkeltéig. ami nekem személyszerint nagyon hiányzik. de ettől függetlenül nekem jó. semmi újraindulást nem tapasztaltam meg ilyenek. én elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#112) cherubion08


cherubion08
aktív tag

Ohhh :W . Le van tiltva az automatikus rendszer frissítés. Hát nem letöltötte, majd közölte a telo ,h 2 órán belül újra indul és telepít. Láttam itt,h van friss android , de várni akartam ,hátha kiderülnek a bibik. Lementettem a dolgaimat ,nyomtam egy újra indítást. Hát ez nem akart újra indulni :((( . Minden gombot nyomok komboval életre keltettem, FR,majd életre kelt. Ez így egy kicsit gáz volt ,főleg úgy ,h eddig minden patent volt a teloval és pont nincs kedvem,időm a beállításokkal sz.roz.i.

(#113) Egri75 válasza cherubion08 (#112) üzenetére


Egri75
csendes tag

Én is így jártam nekem is leszedte a frissítést, pedig nekem sincs engedélyezve, csak én hülye rányomtam a frissítésre de tőbúszőri újraindítás után se akart rendesen elindulni a telefon. Nagy nehezen be adott egy nyelv menüt, angol és pár kínai nyelv közül lehetett választani, majd a következő ablakba volt újraindítás opció, de én idegességembe a kikapcsolás menüre böktem . Utána nagy nehezen sikerült újraindítani, most azt írja hogy "Nem sikerült telepíteni a rendszert", most viszont nem merem megpróbálni újra frissíteni :W .

(#114) cherubion08 válasza Egri75 (#113) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Telepítsd nyugodtan,én többször is megtettem,de maradt bug,de már letojom.(alkalmazásokat csak a felfelé húzással tünteti el,ha az összes bezárásra nyomok semmit se csinál,eddig ennyit vettem èszre) Lenne egy kérdésem hátha valaki tudja. Főkepernyő,balra lapozás, beadja a Google akármit,nem tudom már,h azt miképp lehet eltüntetni. Köszönöm.

(#115) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Sziasztok

Mai nappal mi a helyzet a Telekom VoLTE, WoWIFI terén?
Mókolassal, a nélkül, műkodik?

(Csak a telekom érdekel)

(#116) cherubion08 válasza _Dumber_ (#115) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Szia.Nálam simán megy.(telekom)

[ Szerkesztve ]

(#117) _Dumber_ válasza cherubion08 (#116) üzenetére


_Dumber_
őstag

Mókolás nélkül?

Mindkettő? (Vowifi is?)

Honnan vetted a készüléket? (MediaMarkt most tűrhető áron adja)

[ Szerkesztve ]

(#118) cherubion08 válasza _Dumber_ (#117) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Bekapcsolod őket a beállításokba és működik. Ipon,vagy extreme digital,már nem emlékszem.

(#119) _Dumber_ válasza cherubion08 (#118) üzenetére


_Dumber_
őstag

Köszönöm, ez jó hír.

Akkor most már csak el kell dönteni hogy Oppo Reno5 5G vs OP Nord CE 5G
Eddigi könnyebb volt dönteni :)

[ Szerkesztve ]

(#120) Cecevok válasza Egri75 (#113) üzenetére


Cecevok
tag

Feltetted, fel tudtad tenni azóta?

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#121) Egri75 válasza Cecevok (#120) üzenetére


Egri75
csendes tag

Hát nem, de utána hagytam is. Ami viszont tegnap jött ki Oxigén OS 11.0.18.18. EB13BA frissítés viszont simán felment.

(#122) Cecevok válasza Egri75 (#121) üzenetére


Cecevok
tag

Okés, köszi!

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#123) juve600 válasza _Dumber_ (#117) üzenetére


juve600
nagyúr

Hol, mennyiért ? :R

(#124) _Dumber_ válasza juve600 (#123) üzenetére


_Dumber_
őstag

Akkor még volt a Média Marktban és az Euronicsban is. Ha jól látom most már neten sehol nem elérhető.

Egyébként mindkét helyen 99990 volt. Boltokban még lehet akad egy egy példány.

.

[ Szerkesztve ]

(#125) TOLEDOO


TOLEDOO
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy a Nord ce2 is meg kapja majd az Android 12 frissítést?
Elvileg 11-el jön ki.

Köszönöm

(#126) ghiottone válasza TOLEDOO (#125) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Augusztusban elkezdték kiadni rá: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#127) Cecevok válasza TOLEDOO (#125) üzenetére


Cecevok
tag

Kijött már rá korábban, de többünknek nem sikerült felrakni, hibaüzenetet dobott fel.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#128) jenei1994


jenei1994
addikt

sziasztok!

Sikerült vennem OnePlus Nord CE 5G 8GB 128GB 100 ezer ft ért van valami ismert bug a telefonak? A külső hangszó nem stereo azt tudom de minőségre nagyon rossz ?

[ Szerkesztve ]

(#129) Cecevok válasza jenei1994 (#128) üzenetére


Cecevok
tag

Feleségem használja egy éve, nincs vele probléma. Pár hete frissült Android 12-re.
A hangszóró sem rossz minőségű, csak az én fülemnek fura a sztereós sajátom után hallgatni.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#130) Johnny Mnemonic


Johnny Mnemonic
csendes tag

Sziasztok!
Hívás közben nem hallani semmit.
Dirac controller hibát ad újraindítás után mindig.
Hogyan tudom orvosolni a hibát?

(#131) cherubion08 válasza Johnny Mnemonic (#130) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Nem vagyok hozzá értő. Tehát első körben gyári beállítások vissza állítása,majd ha nem segít ,akkor szervíz. Külföldi fórumokon hasonló hibára írták,h alaplap probléma is lehet.

(#132) ilgatto


ilgatto
tag

Pár napja tulajdonosa lettem egy ilyen készüléknek és lenne pár kérdésem, amire eddig nem sikerült választ kapnom. A történethez hozzátartozik, hogy OnePlus 3T-ről váltottam a Nord CE 5g-re azzal a feltételezéssel, hogy az Oxygen OS még mindig közel van az alap Androidhoz. De sajnos elkerülte a figyelmemet, hogy ez megváltozott az elmúlt 1-2 évben. Jelenleg több frusztráló dolog van a rendszerben, ezek volnának:
- a tàrcsàzó nem a Google Contacts-et használja telefonkönyvkènt
- a tàrcsàzó telefonkönyvèben nem lehet vezetéknév szerint rendezni a kapcsolatokat, bármit is csinálok
- nem ismeri fel a hívó fél számát, pedig benne van a telefonkönyvben. Úgy látom azért, mert a telefonkönyvben országhívó előszàmmal vannak elmentve a kapcsolatok, híváskor viszont anélkül jelenik meg a szám
- ugyanez a gond az sms-eknél is, nem ismeri fel a küldő számát, hogy az már egy meglévő kontakt
- ha létrehozok egy mappát a főkèpernyőn, akkor abban az ikonok felülről vannak sorakoztatva, míg alattuk rengeteg üres hely marad
- az automata fényerő szabályozó nincs igazán a helyzet magaslatán, hiába tartom fény felé a telefont, nem világosodik eléggé a kijelző
- nem tudom eltüntetni a bal oldalról behúzható Google Discover (shelf?) menüt, pedig nincs szükségem rá

Jelenleg Android 12 van rajta és OOS 12.1. A legbosszantóbb gond a névjegyzékkel kapcsolatos, remélem van rá megoldás.
Lehet egyébként valahogy teljesen alap Android 12-t tenni a telefonra?
Köszönöm a segítséget előre is.

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#133) #77167872


#77167872
törölt tag

Android 12 van a telefonon 2023.januári biztonsági frissítéssel és semmi anomáliát nem tapasztalok.
Megjelenése óta használom!

(#134) #77167872


#77167872
törölt tag

Update!!

Pontosabban Android 13 / Oxygen OS 13!

(#135) cherubion08 válasza #77167872 (#134) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Csodálkoztam is,h megkapta az Android 13-at,felraktam,eddig minden ok vele.

(#136) #77167872


#77167872
törölt tag

Viszont főverzió nem érkezik több talán csak biztonsági frissítés még 2023-ban.

(#137) #77167872


#77167872
törölt tag

Áprilisi biztonsági és egyéb frissítések érkeztek!

(#138) konzi


konzi
aktív tag

Üdv. Nem lenne valakinek elfekvoben hozzá egy tok ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#139) cherubion08 válasza konzi (#138) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Nincsen. Màr nem lehet kapni hozzà?

(#140) Egri75 válasza konzi (#138) üzenetére


Egri75
csendes tag

Tessék eMag :https://www.emag.hu/mobiltelefon-tokok/filter/marka-kompatibilitas-f7546,oneplus-v-4059177/modell-kompatibilitas-f7548,nord-ce-5g-v-10158747/c

(#141) konzi válasza cherubion08 (#139) üzenetére


konzi
aktív tag

Lehet. De már rendeltem Alirol és csak míg megjön akartam valamit mert a gyári borzasztó sárga már.

,egy valaszt megerdemlek ??,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.