Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hyperspace


hyperspace
őstag

Ha mindig a legerősebb, vagy a 4 legerősebbet kellene pörgetni, akkor minek van másik 4 még? Lezárt kijelzőhöz elég egy is. Szerintem teljesen érthető, amit az OP csinált. Nem kell fb-hoz X1 chip.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#2) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Vihar a biliben.

Szívtam már eleget a vérüket ott, ahol ez jogos volt, szóval nem azért mondom, mert most is OnePlus telefont hajtok (OP5, nem mai csirke és még mindig fürge) és talán a következő is az lesz, de kíváncsi vagyok miért kéne az Instagramra vagy a a Chrome böngészőre rádobni a SD 888 teljes erejét. Ha ezzel spórolnak a hőtermeléssel, üzemidővel és cserébe úgy oldják meg, hogy minden fürge maradjon, akkor ez vihar a biliben.

Sőt én kifejezetten szeretném, ha a leggyakrabban használt egyszerű faék appok a minimum teljesítményt kapják meg, amivel még teljesen normálisan használhatók. Teljesen értelmetlen rákapcsolni a Chrome-ra a teljes kakaót, ha a negyedével is röccenés nélkül lehet mozgatni. de tény, hogy egy Performance Mode kapcsoló nem árt, mert vannak olyan böngészőben futó speciális dolgok, amikhez kell az erő, de ezekkel a felhasználók 99%-a sosem fog találkozni (most ilyen designer, építészeti demo toolok jutnak eszembe hirtelen).

(#3) blueMerle válasza hyperspace (#1) üzenetére


blueMerle
veterán

Mondjuk pont a facebookhoz az összes chip, mag, ram és még minden más IS kell, mindegy milyen vas. :DDD

(#4) aprokaroka87 válasza blueMerle (#3) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az túlzás hogy kell, de nem árt ha ki tudja használni a több magos rendszert.

Nem lepődnék meg ha pl a Görgetéshez kell egy nagyobb erőforrás.
Mert az Facebook egyik legtöbbet használt része.

(#5) Mishita


Mishita
tag

Ezzel át lettek vágva a felhasználok, úgy ahogy az Apple tette az akkumulátor kapcsán. Már az elején meg kellet volna adni az opciót nem utólag. :))

(#7) Mishita válasza #32839680 (#6) üzenetére


Mishita
tag

Felhasználói szemel pártolom a dolgot. Mondjuk a fejlesztők lehet tökön szúrnák magukat :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.