Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sid87


sid87
senior tag

Never Settle = Másold a Samsung dizájnt? Kár.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Reméljük a harmadik lencse egy telefotó, mint a 7T-nél.

B.Cs.

(#3) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Reméltem, hogy elfelejtik a lekerekített kijelzőt. :(

(#4) Gicz válasza Kawauso (#3) üzenetére


Gicz
addikt

Na ezaz... mikor lesz már ennek vége, hogy "galaxy S8" kijelzőt kap. Szeretnék venni oneplust, de így nem tudok. Nekem ez a nagoyn elnyújtott kijelző sem tetszik. Olyan kéne mint az iphone 11-12 képarány, 6,7" sík, és venném is.

[ Szerkesztve ]

(#5) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Én is a sík kijelzőt várom már rohadtul, hogy visszatérjen. Évek úta nem tudtam úgy telefont venni, hogy ne lekerített lenne kijelzője. Mármint a csúcskategóriában. Értelme meg semmi, csak sokkal sérülékenyebb. A másik, hogy ha kisebb nem is lesz már, de nagyobb se legyen, mert az se normális dolog, hogy a tavalyi legnagyobb idén az alap....

Plumpy - A kultúrbölény

(#6) Kawauso válasza Gicz (#4) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Na ezért van még a T-széria. Ha a 9 és 9 Pro fejlődik kamerában, vagy legalábbis nem az lesz, hogy az a szokásos gyenge pontja, akkor a 9T lehet a megmentő. Ha nem akkor remélem igazak a pletykák a Sony kompakt telefonjáról.

(#7) minek?:S válasza Gicz (#4) üzenetére


minek?:S
őstag

Még, ha "galaxy S8" kijelzőt kapna.. de nem, mert el kell ba.. rontani a lyukkal(vagy más esetekben a notch-csal). Engem sokkal jobban zavar, ha nincs egyben egy egészséges kijelző. Szégyen, hogy kevés pop up-os telefon van.

Üdv.:M.

(#8) doooo válasza sid87 (#1) üzenetére


doooo
veterán

Huawei már végigment ezen az úton... Xiaomi is belekezdett, most ők is (bár itt már a hátlap is elég hasonló). Persze az előlapon sosem az aktuális S-széria a példa, hanem most épp az S10 generáció, és persze az is változó kinél mennyire sikeres a dolog.

(#9) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Na akkor még marad a 7pro. Érthetetlen, hogy miért eröltetik ez a lyukas kijelzőt, mikor lassan 2éve már volt noccs nélküli, gyönyörű telójuk.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#10) francz'70 válasza doooo (#8) üzenetére


francz'70
aktív tag

Azért az látszik, hogy droidos vonalon még mindig a Samu az etalon, másolja boldog boldogtalan, legyen az Huwi vagy Xiao, vagy "noname" csájna :D

(#11) jacis


jacis
nagyúr

A Pro tetszik. A 144Hz meg igen jól hangzik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Maga a Ceo jelentette be hogy nem az a végleges dizájn

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#13) minek?:S válasza Linkin1994 (#12) üzenetére


minek?:S
őstag

Amennyiben így van, úgy remélem eltérnek ettől az idióta kameralyuktól és normális kijelzőt raknak bele :K

Üdv.:M.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.