Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Essentials válasza Aryon87 (#49) üzenetére


Essentials
aktív tag

Mármint én okoskodom? : O Egy ártatlan kérdést tettem fel egy állításoddal kapcsolatban, de még az azt megelőzőre sem válaszoltál...

Én értem hogy te az a srác vagy, aki ördögtől valónak tartja az hivatalos úton való beszerzéseket, ( azzal is támogatva az adott fejlesztő munkáját, legyen az bármi ), inkább MP3 hangfájlokat töltögetsz 2021-ben a mobilodra a gonosz megkerülhetetlenül havi díjas zenestream helyett, mégiscsak kiváncsi lennék: Mik azok a szolgáltatások, amik android mobilra TISZTA/nem lekalózkodott úton térítésmentesek, az Apple platformján viszont nem. Hogy felfrissítsem az emlékezeted, erre a megállapításodra vártam ( volna ) a választ:

"Mellesleg köszi, nem kérek olyan szolgáltatást arról az oldalról, ami a Droid vonalon gombokért vagy szép szemekért megkapsz, ott gyémántban mérik :DDD"

Az Apple Pay pld nem havi díjas szolgáltatás, ahogy a Google Pay/Huawei Pay sem az, igaz utóbbi kettőt nehezebb igénybe venni itthon, a Huawei-t lehetetlen az NFC fizetés képes okosórák ellenére is. Ugyanilyen párhuzam van egyéb más szolgáltatásokban is a platformok között.

Köszike :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.