Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ha házon belül nézzük, akkor inkább a 8 Pro. Itt az alap verzióba is bele kellett volna férnie a hivatalos IP védelemnek és a vezeték nélküli töltésnek.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) Linkin1994 válasza ghiottone (#1) üzenetére


Linkin1994
senior tag

van benne 15w

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#3) Hallosz


Hallosz
senior tag

Lehet, hogy jó, de ez a márkanév, nem ér ennyit. Szerintem. :R

Mert lakni, muszáj.

(#4) haypro


haypro
senior tag

Műanyag hátlappal eddig is adott volt a vezeték nélküli töltés lehetősége, csak én bambultam el nagyon? Azt hittem, üveg only feuture. (+Pixel 5)

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#5) ghiottone válasza Linkin1994 (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mea culpa. Átsiklottam felette. :R

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) pusszycat válasza haypro (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak a fém hátlap nem jó vezetékmentes töltéshez.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) harry3 válasza haypro (#4) üzenetére


harry3
őstag

Valamiért én is abban a hitben voltam, amíg nem lett S20FE-m. Hogy honnan gondoltam, azt nem tudom. :F

(#8) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nos ez sem flagship killer már 300e-ért. Bődületesen tolja fel minden gyártó az árakat.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#9) batai15


batai15
félisten

Lehet öregszem ,vagy csak simán egyre kevésbé tudnak újdonságot mutatni a gyártók, de immáron nem ez az első teszt amit át pörgetek és totálisan hidegen hagy.

(#11) novinyul válasza #32839680 (#10) üzenetére


novinyul
veterán

Műanyag a keret és a hátlap is, mindkét telefont meg fogdostam alaposan. De első érzetre inkább tünt üvegnek, mintsem műanyagnak.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#12) El Diabl0


El Diabl0
junior tag

Továbbra is az a probléma a Oneplusszal, hogy elszálltak az árakkal. Azért vették, akik vették, mert olcsón kaptak flagship telefont, brutálgyors stock Androiddal. Nem gondolhatják magukat Samsungnak, amikor a világ 90%-án noname gyártónak számítanak, nem ismerik őket... Ez már nem flagship killer, hanem egy flagship, flagship árral. Csak, hogy ők ezt nem tehetik meg. Kár értük, mert minden évben speedtest bajnok az aktuális O+ telefon.

(#13) thomas92 válasza #32839680 (#10) üzenetére


thomas92
aktív tag

Gsm Arena üvegnek írja, YT videóban műanyagot is hallottam már
Szóval mondanak mindent is. :)

(#14) bedibazsa válasza thomas92 (#13) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Én is erre lennék kíváncsi. Az nem zavar, ha a hátlap műanyag, de a fém keret dukálna.
Nálunk, UK-ben 629 font, ami kb. 258 ezer Ft, de még mindig sokallom. A Pixel 4a-val elvagyok, talán a O+ 9T jobb lesz. De a legjobb az lenne, ha a következő Pixel hi-end procit kapna. :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Bog válasza batai15 (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pedig próbáltam úgy fogalmazni, hogy ne legyen annyira sivár :(
Legközelebb jobban odateszem magam ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) blueMerle


blueMerle
veterán

Ma volt a kezemben, 1000% hogy a hátlap üveg. Kissé megtévesztő ez igaz (főleg a sok samus glasstic baromság után), de biztosan üveg.

[ Szerkesztve ]

(#17) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Elkezdtem olvasni az első oldalt és csak ennyit láttam hogy OnePlus 9 “csak” egy pillanatra megállt bennem az ütő, azt hittem hogy 9"-lett a telefon és jönnek az újabb nagyobb telefonok ezután.

(#18) Hallosz válasza Bog (#15) üzenetére


Hallosz
senior tag

Nem lenne könnyebb az élet, (mindenkinek) ha a telefon gyártója tenné oda magát? :K

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#20) mjani1172 válasza Bog (#15) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem a cikkel van a gond.Egyszerűen semmi előrelépés évek óta. Az, hogy lemarad egy csatlakozó, vagy mégsem? jelzi, hogy kifulladt a buli. Hetente jönnek az újak, amik szinte ugyanazok, mint az előd, egy picit más specifikációval, de lényegi dolog semmi.

(#21) joey04


joey04
titán

ahogy pro sem, úgy ez sem nagy durranás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) GreenGoblin válasza joey04 (#21) üzenetére


GreenGoblin
tag

Már elég régóta lejtmenetben a OP. Ez sem segít majd rajtuk. De túl nagy az arcuk és nem vesznek tudomást róla. Ezt is jól szemlélteti az árazás. Kicsit Pixel érzésem van. Minden évben elk@rnak valamit a telefonjaikban ugyanúgy mint a Google.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#23) #40047616


#40047616
törölt tag

Ha úgy nézzük ez egy picit feltuningolt 8T. Újabb soc, vezeték nélküli töltés. Kb ennyi a különbség. A kamerát nem tudom mert az soha nem foglalkoztatott.

(#24) batai15 válasza mjani1172 (#20) üzenetére


batai15
félisten

Így van pontosan ez a helyzet. Legtöbb telefon már belőlem semmi féle érzelmet nem vált ki , ahogy birtoklási vágyat sem. Persze ez kb 2 évvel ezelőtt még nem így volt , ráadásul az undorító lehúzások garmadájáról nem beszélve.
Kell a qi töltés ? Kell az üveg hátlap ? Vedd meg a 300 ezer forintos flagshipnek titulált olcsó modell pro ultra max verzióját 500ért .
Közbe meg anno a Galaxy s8am mindent tudott ,volt egy kompakt meg nagyobb testvér ami még rendben is volt.
Más gyártók meg ön magukat klónozzàk hetente más köntösben , de a szoftveres support meg smafu .
Tényleg kb odáig jutottam hogy körülbelül egyik gyártónak sem adnék pénzt a készülékéért, mert vagy nagyon elszállt vagy hülyének nézik a usert . (Pl xiaomi Android one sorozat ) másokat hivatalosan normális áron nem kapni ithol (pixel )

[ Szerkesztve ]

(#25) Decske válasza haypro (#4) üzenetére


Decske
aktív tag

Dehogy. :) Az ős öreg Nokia Lumiák tudták ezt polikarbonát hátlappal. Én speciel visszasírom azokat az anyagokat. Sokkal minőségibb (volt) a selymes tapintású hátlapja a 930-nak például, mint a mai rideg üvegszendvicsek.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#27) Timer válasza #40047616 (#23) üzenetére


Timer
veterán

Nagyon nem is érdemes a kamerát nézni OnePlusnál, szerintem. Évek óta megy a porhintés, én már meg sem hallom. Ha meg az ár/érték arányt nézem, akkor sokkal inkább egy akciós 8 Pro wireless fülessel, éppen akciózzák 650 euróra. Vagy egy 8T.

Ez a kilences sorozat úgy fos, ahogy van. Hármas sorozat óta van OnePlusom, szinte minden évben váltottam. 7 Próról úgy érzem, idén sem fogok, és nem az ár miatt elsősorban. 300 ezerért glory hole? 380-ért még mindig glory hole!? Elment az eszük!? Dobjanak már rá mindjárt egy okádék noccsot is, hátha el lehet kérni érte 500-at... Kezd epül érzésem lenni; nagy lóf@sz arányárban.

[ Szerkesztve ]

(#28) Linkin1994 válasza Timer (#27) üzenetére


Linkin1994
senior tag

csak jelzem hogy minden gyártó ezt csinálja
ha ip68-at akarsz akkor ennek az az ára

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#29) Greg_83 válasza Timer (#27) üzenetére


Greg_83
csendes tag

Tökéletesen igazad van, nekem az OP3 kihúzott 4 évet úgy, hogy semmiben nem szenvedtem hiányt. Csak azért váltottam le, mert az akksi már nem volt az igazi, és az ujjlenyomat olvasó is kezdte megadni magát. A váltásnál megvártam a 8-as szériát, de mikor megláttam az "újításokat" a 7-es szériához képest, kérdés sem volt, hogy 7 Pro lesz. Egyszerűen semmiben nem mutatott újat amire nekem szükségem lenne.. 5G, 6-os Wifi, IP.. plusz 500 euróért.. ja persze.

A kamerát már hagyjuk is, nem értem miért kellett beállni a sorba, és elhagyni a pop-up cam-et? Nem fér el? Hagyjuk már, ugyanaz a méret a következő széria is.. (Ugyanez a véleményem az elhagyott Jack-ről is, na nehogy már az se férjen el..) Egyszerűen nem mertek egyediek maradni.
Nem tudom az 5-6-nál hogy volt, mert nekem nem volt több OP a 3-mas után, de az alarm slider mióta lett ilyen lötyögős gagyi szar? A 3-masé patent, pontos és a jó oldalon volt. Mióta átkerült a jobb oldalra, nekem speciel elég sok a véletlen némítás zsebre tétel közben..

Ez már nem az az OP..

(#31) GreenGoblin válasza Linkin1994 (#28) üzenetére


GreenGoblin
tag

Hülyeség. Vannak IP68-as telefonok is ahol nem veszed észre, hogy drágult volna miatta.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#33) Linkin1994 válasza GreenGoblin (#31) üzenetére


Linkin1994
senior tag

most ez a trend ezután mennek majd ha más lesz akkor meg azt fogják nyomni

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#34) GreenGoblin válasza #32839680 (#32) üzenetére


GreenGoblin
tag

Mondom egyedül a OP játszik ezzel a vízállósággal és fogja arra is az árnövekedést. Csak röhögök rajtuk.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#35) #16820480 válasza Greg_83 (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem 5 volt utoljára, de azon is olyan kemény volt, hogy szándékosan is alig tudtam áttolni. Nem is szerettem soha, mert sokkal lassabban ment a használata egy szoftveres némításnál, de az meg nincs a fizikai kapcsoló miatt.

(#36) Timer válasza Linkin1994 (#28) üzenetére


Timer
veterán

Speciel engem nem érdekel az IP tanúsítvány, inkább lenne felugró kamera, vagy ne lenne egyáltalán...

(#37) Decske válasza #32839680 (#26) üzenetére


Decske
aktív tag

+1
Nekem így lett fehér 735-ből babakék. :DDD

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#38) batai15 válasza Decske (#37) üzenetére


batai15
félisten

Szintén Lumia 640xl , kék, lumia 820 sárga . Imádtam őket.

(#39) szkaroly válasza Timer (#36) üzenetére


szkaroly
senior tag

Felugró kamera már nem lesz sehol sem, feleskeges várnod rá szerintem.

300 rugóért túl sok minden hiányzik ebből a telóból. Az hogy tele vagy periszkóp lencse nincs azt értem, de a főkamera downgrade-t már nem. A képernyőfelbontás módosítása még oké, de az adaptív állíthatóság hiánya már nem. Műanyag keret 300 ezerért? :U Hátlapnál még azt mondanám legyen, de a keret? Ha ezek megvolnának azt mondanám megéri az árát, de így túl drága.

Más. Csak én érzem úgy hogy az sd888 egy nagy csalódás? Alig gyorsabb mint a 865, de sokkal jobban melegedik és sokkal jobban szívja le az akksit. Lásd gsmarena tesztek: oneplus 9 és pro, oppo find x3 pro, mi 11. Utóbbi különösen érdekes, mivel a xiaomi modellek általában jól szerepelnek. A poco f3 a tuningolt 865-ös procival, ugyanakkora akksival, szintén amoleddel sokkal jobb eredményt ért el mint a mi 11.

Poco X3 Pro

(#40) <Adamsky> válasza #16820480 (#35) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"... sokkal lassabban ment a használata egy szoftveres némításnál, de az meg nincs a fizikai kapcsoló miatt."
Ezt sose értettem, hogy miért jó. OK-OK elsőre jónak tűnik az ötlet, hogy feloldás nélkül lehet némítani, de ezen kívül minden más kényelmi funkció bukó. Vagy pogramozottan v. ütemezetten némítani nem lehet a készüléket. Hát, ugye kinek a pap, kinek a papné ...

#39 szkaroly
"Felugró kamera már nem lesz sehol sem ... "
Akkor, aki rosszul van a kamera- lyukaktól, szigetekről, könnycseppektől, az várjon addig míg a gyártók képesek lesznek a kijelző alá tenni a szelfi kamerát?

[ Szerkesztve ]

(#41) #16820480 válasza <Adamsky> (#40) üzenetére


#16820480
törölt tag

Gondolom az volt a cél, hogy iPhone-on van ilyen kapcsoló, legyen nekik is. Csak ott pont másik irányban kell tolni, és az jobban is működik szerintem. Meg az csak két állású, az kellene talán itt is.

(#42) szkaroly válasza <Adamsky> (#40) üzenetére


szkaroly
senior tag

Én is a felugró kamerát favorizálnám (soha nem használom az előlapit), de mivel mind a xiaomi és a oneplus elengedte ezt a technológiát nem hiszem hogy lesz ilyen telefon idén. Prémium kategóriában biztos nem. Sajnos. A huawei és honor kinyírásával csökkent a konkurenciaharc (kinán és indián kivül), a xiaomi meg amúgy magasról tesz arra mik a vásárlói igények.

Poco X3 Pro

(#43) janeszgol válasza szkaroly (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is hasonlót érzek. Biztosan nem SD888-nal vennék telefont, hanem 865-tel vagy annak pluszos verziójával (870).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#44) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Elszallt az arazassal a OnePlus is. Magyarorszagi arakat nem tudom, de en anno £450-ert (kb. 180eFt) vettem a OnePlus 5-omet (SD835, 8GB RAM, 128GB tarhely), ugyancsak £470-ert (kb. 188eFt) felesegem OnePlus 5T-jet (SD835, 8GB RAM, 128GB tarhely), es £500-ert (kb. 200eFt) a OnePlus 7-emet (SD855, 8GB RAM, 256GB tarhely) amit azota is hasznalok. Kb. eddig voltak esszeru aron. Aztan 7T-vel elkezdtek elszallni az arak, 8/8T/Pro-val folytatotdott az elszallas, 9-es szeria meg mar nagyon elszallt, a Pro mar Samsung S szeria / Apple aron van... Mondjuk a Nord nem volt rossz £370-ert (148eFt), kerdes hogy lesz-e folytatasa.

(#45) ghiottone válasza janeszgol (#43) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezért lenne jó az 9R - bár ott kb. csak a procit frissítették a 8T-hez képest.

Most van nálam egy SD870-es Moto G100, de nem tudom, hogy csak ennél a modellnél nem optimalizáltak rendesen, vagy sokat fogyaszt a kijelző, de amellett, hogy szépen, gyorsan működik, az 5000-es aksit sokkal jobban fogyasztja, mint az előd sd765G-s G 5G Plus. Amíg ott 10 óra Sot összejött, itt hasonló nyüstölés mellett 7-7,5 óra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#46) *RLaci* válasza janeszgol (#43) üzenetére


*RLaci*
addikt

S21-ben remekül teszi a dolgát, nincs rá panaszom. Nem melegszik, huzamosabb fotózáskor/játékkor sem, készenléti idő/sot is rendben van.

(#47) secretgarden válasza *RLaci* (#46) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Tudtommal csak az USA/Kina Samsung S21-be tesznek Snapdragon 888-at, az osszes tobbiebe beleertve az europai modelleket is Exynos 2100 megy?

(#48) pusszycat válasza szkaroly (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A honor is ki van nyírva? Le maradtam valamiről? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#49) *RLaci* válasza secretgarden (#47) üzenetére


*RLaci*
addikt

Így van.

[ Szerkesztve ]

(#50) szkaroly válasza pusszycat (#48) üzenetére


szkaroly
senior tag

A huawei féle hardver ki van nyírva. EMUI sincs tovább gondolom. Mediatek van helyette. Szerintem egyelőre a Honor örülhet ha helyi piacra tud gyártani elég telefont, Európa szerintem jó ideig szóba se jöhet.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.