Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#251) tibcsi0407 válasza rankesz (#250) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nehéz is, ha az a hátrány, hogy nem a telefon forr, mint a QC , vagy a Powerdelivery esetén. :DDD
Ez az első telefon, ahol használom a gyári töltőt, mert annyira kurv@jól meg van csinálva, hogy nem tudom nem használni.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#252) Blizzardking válasza #71746560 (#247) üzenetére


Blizzardking
őstag

"Hát ez a töltési technológia sem egy nagy valami..."
:F

Nem is nézem a százalékokat már. Rádugom, elmegyek zuhanyozni, és másnap estig kibírja. És azért a töltő melegszik, mert különben a telefonnak kéne. 80-90 fölé nem is nagyon töltöm, 85-nél csipog egyet hogy tudjam hol tart. 40 alá még nem merült mire hazaértem. Ennél jobban hogy lehet ezt csinálni?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#253) HardRic válasza Blizzardking (#252) üzenetére


HardRic
addikt

Ahogy Flossy Carter szokta mondani, ez egy triple-S phone. Shit, Shower and Shave, és feltöltött 😀

(#254) Blizzardking válasza HardRic (#253) üzenetére


Blizzardking
őstag

Flossy még nem látott engem tetrissel bemenni a budira... :D

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#255) HardRic válasza Blizzardking (#254) üzenetére


HardRic
addikt

Lehet vinni laptopot 😀

(#256) #71746560 válasza Mr.C (#248) üzenetére


#71746560
törölt tag

Szia,a telefon rendben van.
Arra használom amit feltelepítettek semmi másra.

(#257) Mr.C válasza #71746560 (#256) üzenetére


Mr.C
őstag

Csak azért írtam, mert eddig én nem hallottam arról, hogy valaki a melegedés miatt panaszkodna. Főleg inkább azon csodálkoznak, hogy lehet ennyire "hideg" a telefon. Max csak játék közben tud melegedni bár ezt nem tudom, mert nem játszom.

sudo rm -rf /*

(#258) tomp válasza #71746560 (#247) üzenetére


tomp
félisten

Nem gyenge a térerő? Nézd meg a "A telefonról->Állapot->SIM-kártya állapot" Jelerősséget. Ha -100dBm vagy több akkor ne csodálkozz. Nekem is melegszik DASH töltés alatt a telefon. Nálam a jelerősség -103- -109dBm között van. A megoldás: tett repülő módba! Így max langyos lesz a telefon. Sajnos a gyenge térerő miatt folyamatosan figyeli/keresi a hálózatot a telefon. Emellett ha még erős töltés is van na az melegíti a vasat.

(#259) #71746560 válasza tomp (#258) üzenetére


#71746560
törölt tag

Köszi HSZ:257-258! :R
Nem játszok a telefonnal. :K
Kikapcsolt állapotban töltöm a telefont. :F
Akkor ez van,így marad.

(#260) klambi


klambi
addikt

Srácok olyan infót hallottam, hogy a telefon vízálló egy bizonyos szintig, csak nem vették meg a hivatalos IP besorolást. erről hallott valaki? köszi :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#261) Blizzardking válasza #71746560 (#259) üzenetére


Blizzardking
őstag

Tulajdonképpen megnézhetnéd hány fokos. Sok app van mivel ki lehet olvastatni az aksi hőmérsékletét. És akkor konkrét dolgokról beszélnénk, nem érzületekről. Nekem most pl 22 fok van a szobában, és 28 fokos az aksim, de kocsiban navigálás/töltés közben se megy 38 fölé. Ezt használom mérésre.

klambi - a másik topikban volt róla szó, Ollie mondott egy-két infót. 1540-50 körül keresd.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#262) Hoorus válasza klambi (#260) üzenetére


Hoorus
őstag

Kipróbálhatnád 😅

(#263) klambi válasza Hoorus (#262) üzenetére


klambi
addikt

már más megtette

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#264) eisento válasza klambi (#263) üzenetére


eisento
addikt

a talat elmoshatta volna :DDDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#265) tibcsi0407 válasza klambi (#263) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Desztillált víz.

https://utdetailing.hu/

(#266) #71746560 válasza Blizzardking (#261) üzenetére


#71746560
törölt tag

Szia,Aida-t használok. :K
Pc-n is az van nekem.
Akkor így marad,melegen,ez van.
Viszont nemigen pörög a topik,nem sokan vettek ilyen készüléket? :F

(#267) Mr.C válasza #71746560 (#266) üzenetére


Mr.C
őstag

Másik topikban vannak inkább az emberek, fent jobb szélén a ref.link

sudo rm -rf /*

(#268) klambi válasza tibcsi0407 (#265) üzenetére


klambi
addikt

ez a szőrös unikornis tuti nem desztillált vízzel itatta meg a zuhanyban vagy a kerti slaggal. Ha igen akkor citromos bubisat választom a 2. videóban
1.
2.

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#269) tibcsi0407 válasza klambi (#268) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nézd meg a Jerryrigeverything videót. Semmilyen vízszigetelés nincs a telefonban. Semmilyen. Az, hogy valakinek nem ázott be, az nem garancia arra, hogy másnak sem fog.
Hülyeséget ne terjesszünk légyszíves.

https://utdetailing.hu/

(#270) Blizzardking válasza #71746560 (#266) üzenetére


Blizzardking
őstag

És az Aida mennyit mér?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#271) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok

Felraktam az XXX 3.1-et, telepíteném a 3.5-ös frissítést, de az alábbi üzenetet kapom:
Mi lehet a gond? :S
Köszönöm

(#272) HardRic válasza Hoorus (#271) üzenetére


HardRic
addikt

Google a barátod, de segítek. 3.1-es romot tedd be az xXx folderbe a telón. Nem önálló full rom a 3.4 és a 3.5, és ott keresik a főverziót.

[ Szerkesztve ]

(#273) Hoorus válasza HardRic (#272) üzenetére


Hoorus
őstag

Köszönöm :R

(#274) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Egy rövid Note 8 majd i8+ kitérő után visszajutottam ide. Már hozza az UPS. Az év első felében sokat ugráltam O3T, i7+, O5 telók között - aztán rájöttem, nekem nem adnak többet napi használatban, mint az O5.
Fényképezőben jobbak, de amire a képek kellenek, arra teljesen jó az O5, sose nézem utólag full belenagyítva. Persze, a 2k kijelzőt elfogadnám a Note-tól, de ekkora méretben jól látható a FHD. Az akkuoptimalizálást meg az ajfontól, pl este feltöltöm, reggelre még mindig 100%, míg droid vonalon 4-10%-ot szokott merülni. De így is kitart egy napot bőven.
Ami nekem nagy plusz, az az olvasási mód automatán (nagyon sokat olvasok telefonon). Meg most van egy hobbiprojektem, amihez droidos telefon kell. Nem beszélve a 2 sim + 128GB dologról...
És még egy rakás pénz is marad a zsebemben :)

[ Szerkesztve ]

(#275) Albigator


Albigator
őstag

Nekem 3%-ot szokott merülni éjszakánként az OP5-öm, és átlagba 2-3 napot kibír így is.

(#276) Mr.C válasza gilfoyle (#274) üzenetére


Mr.C
őstag

Én is pont emiatt vettem ezt, egyszerűen ennyiért nem kapsz jobbat...

sudo rm -rf /*

(#278) naja


naja
aktív tag

Valamiről lemaradtam? A külföldi tesztek alapján tényleg flagship killer lenne a készülék. Ehhez képest a PHs teszt alapján egy unalmas, átlagos készülék körvonalazódott.
-Mégsem lenne S8-hoz mérhető a kamerája?
-Az akkuideje mégsem ver le mindent a maga kategóriájában, sőt majdnem bármilyen kategóriában? Tényleg 5 óra SoT? Máshol 13 órát írnak...

(#279) S e t h válasza naja (#278) üzenetére


S e t h
nagyúr

Flagship killer?
Korábban talán, de most is?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#280) Hoorus válasza S e t h (#279) üzenetére


Hoorus
őstag

Hardver ügyileg mindenképpen. Iphone erősebb, de az más tészta..

(#281) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Üdv!

Lehet volt téma, akkor sorry, de rákeresve nem találtam. A Ne zavarj móddal szenvedek. Hiába kapcsoltam ki mindent (kivéve az üzeneteket és hívásokat), felugró értesítések még mindig érkeznek (pl. fb.). Mit csinálok rosszul? Ötlet, tapasztalat részetekről?

Köszönöm!

Üdv!

YOLOska

(#282) HardRic válasza Funthomi (#281) üzenetére


HardRic
addikt

Az értesítésre nyomj hosszan, és apponként tudod beállítani, hogy mennyire zavarjanak.

(#283) Funthomi válasza HardRic (#282) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Igen, ezt gondoltam ki workaroundnak én is, de egyszerűbb lett volna csak a csúszkával ezt megoldani, mint egyesével :)
Köszi a tippet azért!

[ Szerkesztve ]

YOLOska

(#284) HardRic válasza Funthomi (#283) üzenetére


HardRic
addikt

Egyébként nem Onepluson úgy megy ahogyan te szeretnéd. DnD-ben nincs popup és hasonlók. OP kicsit átvariálta. Elején nekem se tetszett de aztán rájöttem hogy amúgy se szeretem ha a Messenger 10másodpercenként a képbe mászik, úgyhogy azt letiltottam. Más app nem zavar.

(#285) dogi01


dogi01
aktív tag

Hello! Ha a gyártó oldaláról rendelem be a telefont akkor kell vámot fizessek?

(#286) Hoorus válasza dogi01 (#285) üzenetére


Hoorus
őstag

Nem

(#287) G_Gabi


G_Gabi
csendes tag

--SOLVED--
Sziasztok,

Van valakinek problémája az APN beállításokkal? Már nyár óta használom a telefont minden teljesen jól működött a mai napig amikor is a facebook messengerben felül a Várakozás a hálózatra szöveg jelent meg a Twitter Facebook stb értesítések nem érkeznek meg viszont böngészni chrome-mal vagy akár a facebookon is tudok. Az APN beállításoknál próbáltam hozzáadni egy újat mert jelenleg csak a Vodafone Live! (wap.vodafone.net) van de ahányszor rámegyek a mentésre nem jelenik meg az új ami a vodafone oldala szerint internet.vodafone.net lenne.

Tud valaki valamilyen megoldást?

Köszi

Közben átírtam a wap-os hozzáférési pontot és most már jó nem tudom, hogy állhatott vissza az alapra.

[ Szerkesztve ]

(#288) kiSSrac válasza G_Gabi (#287) üzenetére


kiSSrac
tag

Szia!

Töröld ki azt az egy APN-t máskor, nekem is ez volt, az utolsó OOS frissítés visszaállította az alapot...

Ha kitörlöd azt az egy APN-t akkor megjelenik 3, köztük a jó is, nálam az internet.vodafone.net.

[ Szerkesztve ]

(#289) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali, valaki tudja hogy a cikk első képen, a oneplus 3t háttérképe hol tölthető le? :R

Galaxy S10

(#290) Gonz0 válasza exelsior1 (#289) üzenetére


Gonz0
tag

Háttérképek itt

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#291) exelsior1 válasza Gonz0 (#290) üzenetére


exelsior1
senior tag

Amit keresek korábbi jóval. Sehol nem találom, pedig nagyon tetszik.

Galaxy S10

(#292) HardRic válasza exelsior1 (#291) üzenetére


HardRic
addikt

http://hampusolsson.com/oneplus
Google-ben amúgy meglehetősen egyszerű ráakadni erre az oldalra. De a linkelt AndroidPolice cikkben is ott van a forrás, ugyanaz készítette az összeset.

(#293) exelsior1


exelsior1
senior tag

Na, kinek hogy tetszik eddig az open beta oreo? (mondjuk, elvégre jön a beta 2 nemsokára még több változással, de addig is jó némi újdonság). Eddig nekem nincs vele gondom, első alkalommal nem nagyon akart a kép elfordulni, újra indítás után már semmi gond. Néha érzek minimális megnyekkenést, de összességében mocskosul gyors az egész, aksira sem nehezedik semmi extra teher.
Akit zavar a picit sárgás kijelző srgb módban (sosem bírtam, de még mindig jobb mint egy színhűség nélküli túlszaturált világ), örülhetnek, van egy új adaptív kijelző mód, ami kb egy hidegebb srgb mód. Eddig bejön. A java persze még csak most jön :R

Galaxy S10

(#294) tucsok. válasza exelsior1 (#293) üzenetére


tucsok.
senior tag

Honnan húztad le? És szépen megkérlek leírnád a felrakását?

"So say we all"

(#295) exelsior1 válasza tucsok. (#294) üzenetére


exelsior1
senior tag

Recovery majd install from internal storage, Sima ügy. Linket nem tudok most, googlebe ment hogy op5 open beta, egy xda oldal aztán ott találtam linket.

Galaxy S10

(#296) tucsok. válasza exelsior1 (#295) üzenetére


tucsok.
senior tag

Ok köszi.

"So say we all"

(#297) PhoenixK válasza tucsok. (#294) üzenetére


PhoenixK
őstag

Bár én nem álltam neki, de a hivatalos:
https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-open-beta-1-android-o-for-the-oneplus-5.691585/

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#298) tucsok. válasza PhoenixK (#297) üzenetére


tucsok.
senior tag

Köszi

"So say we all"

(#299) exelsior1


exelsior1
senior tag

Eddig nagyon jó az oreo! Amióta megvan fenomenális üzemidőket produkál, mintha megint LG G2-m lenne :D Kijelző az új adaptív módnak köszönhetően sokkal szebb, már semmi sárgásság nincs, mint az srgb mód esetén, parádés színhűséggel. A sebesség maradt remek, sok látványos újdonság nincs (majd a Beta 2 :D), de egyre több lehetőség van az alkalmazások tevékenységeit kezelni. Eddig pazar, marad a picike még egy darabig.

Galaxy S10

(#300) HardRic válasza exelsior1 (#299) üzenetére


HardRic
addikt

Zsír. Az adaptive mode feltűnt 5T teszteknél, örülök hogy mi is megkapjuk.

(#301) exelsior1 válasza HardRic (#300) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nézegettem S8, S8+, Note 8, IPhone 8 stb mellett, ebben a módban számomra a fehér szín pont az a tökéletes fehér, ami már nem tűnik sárgásnak egy LCD mellett, a színek is élethűbbek, semmi eltolódás, túlszaturáltság. Nagyon elégedett vagyok, nekem a kijelző elsődleges, úgyhogy ez mód hatalmas dolog számomra :R

Galaxy S10

(#302) Blizzardking válasza exelsior1 (#299) üzenetére


Blizzardking
őstag

Sot-ról nem tudnál pár képet bedobni?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#303) exelsior1 válasza Blizzardking (#302) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ilyenek vannak, elég sok közösségi meg chat program megy a háttérben, rengeteg gyors csekkolás, némi clash Royale, YouTube , szal egész korrekt (S8-al volt hogy kemény 2 óra jött egész napra ki és 4 óránál több SOT kb egyszer sem)




[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#304) Blizzardking válasza exelsior1 (#303) üzenetére


Blizzardking
őstag

Köszönöm :R
Nekem úgy tűnik, hogy ez olyasmi mint a nugáttal. Nem hozott túl sokat a konyhára, igaz..?
Vagy volt javulás?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#305) tucsok.


tucsok.
senior tag

Srácok!

Konferencia alkalmával elveszítettem a gyári Oneplus 5 Dash Charge töltőmet sajnos. Kérdezem, hogy rendel valaki mostanság a Oneplus oldaláról mert betársulnék, Szegedi vagy Szeged környéki lenne a legjobb ha van valaki kérem privit írjon rám köszönöm. :R

"So say we all"

(#306) exelsior1 válasza Blizzardking (#304) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nekem a Nougatos szinthez képest a saját appjaimmal jelentős a változás :R
(az android weather and clock widget pl rengeteget eszik a háttérben, de imádom, a SwiftKey is egy energia vámpír de pl nélkülözhetetlen).
A lényeg, egyelőre ahhoz képest amihez szokva vagyok, látványosan jobb most, az én felhasználásomhoz viszonyítva

Galaxy S10

(#307) Blizzardking válasza exelsior1 (#306) üzenetére


Blizzardking
őstag

Az a mérvadó, hogy a saját, hasonló szokásaid alapján volt-e javulás. A swiftkey-jel megleptél, én is azt használom. Nekem nem tűnt fel hogy vámpírkodna, de majd rálesek.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#308) UberMutant válasza tucsok. (#305) üzenetére


UberMutant
őstag

aliexpressen van olcsóbban / ingyen postával, ha nem sürgős

(#309) exelsior1


exelsior1
senior tag

Ezekre a kiszivárgott beta 2, beta 3-akra vannak még letöltési linkek esetleg?

Galaxy S10

(#310) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok

Összefoglalóban lévő kupon mit jelent pontosan?

(#311) #32577792 válasza #32577792 (#310) üzenetére


#32577792
törölt tag

Megvan közben

(#312) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Képes a OnePlus 5 meghajtani 2 bluetooth fülest egyszerre ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#313) kodakmarton


kodakmarton
újonc

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy valahol van kiállítva OnePlus 5,amit megtudok fogni, végig nézni esetleg kipróbálni?

(#314) Hoorus válasza kodakmarton (#313) üzenetére


Hoorus
őstag

Hivatalosan sehol. Max. valami zug gsm boltban..

(#315) kodakmarton válasza Hoorus (#314) üzenetére


kodakmarton
újonc

Köszi
Tudsz esetleg ilyen gsm-et ?

(#316) Hoorus válasza kodakmarton (#315) üzenetére


Hoorus
őstag

Nem

(#317) juve600


juve600
nagyúr

üdv

Amazfit Bip-el használja valaki a telót ??
:R

(#318) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok!

Mivel nem találtam ezzel kapcsolatos fórumot itt a prohardveren, ezért itt tenném fel a kérdést, hátha valaki tud segíteni, vagy átirányítani egy megfelelő fórumba.

Meg lehet-e oldani azt egy NFC tag-el, hogy ha elhúzom előtte a telefont, akkor megadott facebook messenger csoportok és megadott programok értesítéseit némítsa, és kapcsolja be az általam használt call blocker programot.

A teljes telefont nem akarom némítani.

(#319) Hoorus


Hoorus
őstag

Urak!

OpenBeta frissítések lesznek még? Újra kell raknom a telót és dilemmázok, hogy OB, vagy Stable menjen-e rá..

Esetleg valami jó kis főzött ROM van mostanában, ami ajánlott?

Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.