Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61) whYz válasza PowerBuldog (#60) üzenetére


whYz
addikt

Engem is erdekelne, hogy mi van a / jel utan. Hogyan mertek ket erteket?

(#62) sparks


sparks
senior tag

Ettől a teszttől még erősebb lett a várakozásom... Már processing, így talán pár nap és útnak indul a kicsike. O+1, O+2 után most a hármast is kíváncsian várom, bízom benne, hogy pár évig társ maradhat.

(#65) Rem-X
Igen, ugyan ez a kép van.

[ Szerkesztve ]

(#63) oszi666


oszi666
őstag

Nekem a huawei P9 még mindig sokkal jobban tetszik. Vmikor karácsonykor be is ruházok egy olyanra.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#64) Rigamini


Rigamini
újonc

A szuper ár/értéknél mindig elfelejtik hozzátenni, hogy ez nettó ár. A OnePlus telókat csak külföldről lehet rendelni, a gyártó nettó számlát küld. Ha magánszemélyként veszed, megspórolod az áfát és jól jársz, ha viszont cégesen, akkor nincs mit visszaigényelni. A 125 ezer valójában bruttó 158.750 lenne. Tehát aki cégesen veszi az a 160 ezres magyarországi telefon árakkal hasonlítsa össze a OnePlus 3 árát. Tudom, mert OnePuls X-em van.

(#65) Rem-X válasza sparks (#62) üzenetére


Rem-X
senior tag

Neked is "Pending" a Processing alatt ha rányomsz a rendelési számra?

Try again, fail again, fail better!

(#66) legiaap


legiaap
nagyúr

Na ezt nem gondoltam volna, hogy ajánlott plecsnit kap.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#67) PowerBuldog válasza Rigamini (#64) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ergo ha kifizetsz magasabb árat, aztán visszaigényled az ÁFÁ-t akkor megkaptad 125e-ért. Akkor meg nem tök mind1? Főleg egy átlag felhasználónak?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#68) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Magyar nden szép és jó, most már csak egy dizájner kell, mert ez tucat 1 kinézet.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#69) Hopkins95 válasza Rem-X (#35) üzenetére


Hopkins95
addikt

Tényleg szubjektív, de én megmondom őszintén a nappali képek még jobban is tetszenek mint az S7 esetében. Ha megnézem az eget sokkal kékebb, szóval nekem a dinamikatartomány az Oneplusnál pl. jobban bejön.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#70) Bone123 válasza PowerBuldog (#60) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az 517 nit kisebb felületű fehér részt mérve jött ki. Az AMOLED panelek sajátossága, hogy a fényerő nagyobb, ha kisebb része világos (jelen esetben fehér). Ez abból a szempontból is számít, hogy napfény alatt jó eséllyel sosem egy nagy fehér képet néz az ember, úgyhogy tartalmak ilyenkor világosabbak.

(#71) whYz válasza Bone123 (#70) üzenetére


whYz
addikt

Koszi a magyarazatot, ezt nem tudtam. :R

(#72) PowerBuldog válasza Bone123 (#70) üzenetére


PowerBuldog
veterán

:R így már értem

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#73) konczy3


konczy3
senior tag

Szerelmes lettem ismét, az OPX után másodszor, ha nem fél éve vettem volna és megengedhetném tuti ezt venném bár 5,5 coltól kicsit félek, de 5től is féltem most meg már kicsinek érzem :DDD

Never Settle

(#74) Rem-X válasza konczy3 (#73) üzenetére


Rem-X
senior tag

Asszonynak vettünk OPX-et... Én ott eldöntöttem, hogy ha csak nagyon nem rontják el a OP3-at akkor ez lesz a következő. A megjelenés pillanatától nem volt kérdés hogy KELL és meg is rendeltem már pénteken. :)

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

(#75) migabi24


migabi24
nagyúr

Jól értettem, hogy nincs otg???? Az nem kicsit égő

(#76) Rem-X válasza migabi24 (#75) üzenetére


Rem-X
senior tag

Lehet kapni hozzá OTG kábelt....

Try again, fail again, fail better!

(#77) kano válasza migabi24 (#75) üzenetére


kano
nagyúr

De van. Miért ne volna? De alapból nem engedélyezett.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#78) Snooker147


Snooker147
tag

Jó telo ez, ennyiért mindenképp,de remélem jö az EU-ba a ZTE Axon 7, az erre még rátesz egy lapáttal,és az sem lesz sokkal drágább,ha egyáltalán drágább lesz.

(#79) migabi24 válasza kano (#77) üzenetére


migabi24
nagyúr

"USB-ből pedig 2.0 Type-C csatlakozással, MTP-vel, OTG nélkül" ez nem azt jelenti?

(#80) legiaap válasza migabi24 (#75) üzenetére


legiaap
nagyúr

Külön kell engedélyezni a beállításokban. Van mód rá.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.