Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) moma válasza Fred23 (#25) üzenetére


moma
őstag

bocs, de szerintem ez kicsit irreális amit írsz. hány nap fényképezel halakat egy évben?? :D most egy ennire speciális dologért lehúzni egy telót... szerintem az emberek 99,99999999% soha nem akar halakat fényképezni. Még ha nyaral akkor sem.

we all deserve a bit of luck.

(#42) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na végigolvastam a tesztet.

Megint hozták a kötelezőt, csúcs hardvert gombokért.

125-ért ez, viccesen jó ár, egy csúcstermék, jó körítéssel, a hardver adott ,a szoftver is szerintem okés / innen nézve egy stock cucc pár extrával ,vagy egy herélt COS

Venném, az már biztos, habár én OnePlus 3 Lite néven megnéznék egy Snap652-est, 4GB memóriával, nekem az tökéletes lenne :)

@Fred23: Víz alá a halak valóak, vagy venni kell ,vagy kölcsönkérni egy SJCAM-ot, és vízálló tokba tenni...

Nem érzek késztetést, hogy mobillal a víz alatt kínlódjak. Lehet ez felmerülő igény, de a digitális kamerák sem vízállóak, pedig 400-500 ezertől felfelé egész jókat lehet kapni.

Egyszerűen egy annyira szűk rétegigényt fogalmaztál meg, ami létező, és generálható igény lenne, de / és tudom jól / felesleges innen nézve, neked pedig elvárt, hogy egy mobil a víz alatt is menjen.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) bulikavagyok válasza dud998 (#39) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem lesz semmi baja ha sós vízben használja egy-két alkalommal. Csak használat után érdemes édesvízzel leöblíteni.

[ Szerkesztve ]

(#44) Wesder válasza dud998 (#39) üzenetére


Wesder
félisten

A Sony a vízàllósàgot csak "laboratóriumi körülmények közt" tudja garantàlni, ezért ugrik a garancia ha beàzik. A sós vizet egyáltalán nem ajánlják. Legalàbbis anno ezt nyilatkoztàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) falijja


falijja
őstag

Elég jól sikerült az árhoz képest, van amoled, elég jó a kamera is és még jól is néz ki.
Nem is tudtam, hogy ez is várható, de így ez a teszt meglepett és köszi..

(#46) PowerBuldog válasza Graphics (#42) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem csinálnak mást már, csak egy készülékre koncentrálnak.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#47) #16820480 válasza janeszgol (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Oneplus ezeket a dolgokat, amiket mások fejlesztenek vásárolnia/licencelnie kell. Nyilván nem lehet csalni a licenceken, ha hivatalos európai és amerikai forgalmazás és raktárkészlet van. Egyébként a Samsung esetében az a k+f költség azért elég rendesen visszajön abból, hogy memóriát, SoC-ot, kijelzőt és egyebeket gyártanak nem csak maguknak, de másoknak is. Nyilván a saját gyártású alkatrészek nem képeznek akkora kiadást, mintha piaci áron kell beszerezzék őket, ezért is erőlteti például a Huawei is a saját SoC használatát, pedig mennyivel könnyebb lenne QC chipeket használni.

(#48) vacs


vacs
veterán

Mobilarena TV adás miért nem volt a készülékről? :U :F

(^)(>.<)(^)

(#49) kóóó válasza Bembee12 (#17) üzenetére


kóóó
aktív tag

Most mar akkor nem ertem, hog van-e otg vagy sincs :D

Üdv.: kóóó!

(#50) Lami66 válasza Fred23 (#25) üzenetére


Lami66
őstag

A telefonokat nem azért csinálják vízállóra, hogy búvárkamerának lehessen használni, bár sokan ezt vizionálják bele a vízállós dologba. Meg is lehet nézni a vízálló telefonok topikjait, tele vannak beázott telefonokkal. Hanem azért, hogy egy esetleges bőrigázás, vagy alapos megizzadás, asztalon kiborult vízespohár, uram bocsá' klozetba beleejtés ne tegyen benne kárt. Hasonlóan mint egy karóránál, ahol a 30 m. vízállóság csak kézmosásra nyújt biztonságot (zuhanyra már nem), de úszáshoz 100 m vízállós ajánlott.
Pár ezer forintért lehet vízálló tokot venni, az megbízhatóbban véd, mint a telefonok saját vízálló védelme.

(#51) Looserke


Looserke
őstag

Akinek megérkezett a telefon és rendelt hozzá gyári tempered glasst, rakjon már fel pár képet róla légyszi, mennyire fedi a kijelzőt a 2.5D lekerekítés miatt.

(#52) #21715712


#21715712
törölt tag

Ha ma megrendelem, kb mennyi ido mig megerkezik?

update: 9 munkanap ahogy latom.

[ Szerkesztve ]

(#53) bulikavagyok válasza vacs (#48) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nincs már Mobilarena TV, a HTC 10-es volt az utolsó adás. Bog írta vhol, h később talán majd újraindítják, de ez elég bizonytalan.

[ Szerkesztve ]

(#54) Graphics válasza Looserke (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A lekerekítésig szokta fedni, ezt a 2,5D-nél úgy oldják meg. Tehát amíg sík a felület

@bulikavagyok : Van erről valami, mert még az adásban se találtam semmit :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#55) bulikavagyok válasza Graphics (#54) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az MA!TV-re gondolsz? Itt írt róla Bog.

(#56) dud998 válasza Wesder (#44) üzenetére


dud998
őstag

#44 wesder és #43 bulikavagyok :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#57) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Érdekes üzletpolitika, hogy a nem dolgoznak hazai nagykerekkel, pedig az áruházak polcain hasonló áron biztos jól fogyna..

(#58) whYz


whYz
addikt

Az anantech szerint a kijelzoje siralmas. Pentime matrix ilyen felbontassal erosen megkerdojelezheto, szinek rosszul vannak kalibralva, fenyero tul alacsony stb...
PH meg azt irja, hogy mennyire fantasztikus es "401 ppi-s képpontsűrűségével megfelelően éles a szövegek". Hat fiuk, azert ez erosen tulzas. Kicsit reszletesebben is meg lehetett volna nezni azt az amoled panelt.

(#59) Rem-X válasza #21715712 (#52) üzenetére


Rem-X
senior tag

Az csak a postára adás várható ideje. Simán számolhatsz 2 héttel, ahogy most látszik.

Try again, fail again, fail better!

(#60) PowerBuldog válasza whYz (#58) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ha már itt tartunk: 407 / 517 nit
hogy jött ki az 517nit?

Anandtech 413-at mért és még ki is emelte, hogy nincs boost
"To make matters worse, there’s no brightness boost mode that activates when you have the auto-brightness on. "

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.