Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29121) szpali válasza flegga92 (#29120) üzenetére


szpali
addikt

Pedig (szerintem, a gyakorlati tapasztalataim alapján )nagyon hasznos lehet a vízszintes kamera elrendezés.
Nekem Mi 9T lett az OP5 után és a nagylátószögű objektív látóterébe számtalanszor belelóg az ujja... :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#29122) flegga92 válasza szpali (#29121) üzenetére


flegga92
senior tag

Ha nem lenne egy nagy körrel kiemelve akkor tetszene, de így felejtős számomra.

(#29123) pècsimunkás válasza flegga92 (#29120) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Én nyáron cseréltem egy Samsung A50- re , mert többdzör kikapcsolt a telefon töltés közben ., néha csak úgy magától is . Persze , mióta megvettem a Samsungot , ilyen még nem fordult elő :U . Mindegy , megmarad GPS- nek , médialejátszónak . Amúgy nem bántam meg a Samsungot , mert gyönyörű - , és hatalmas a kijelzője egy nem sokkal nagyobb keretben . Az üzemideje is lényegesen jobb a Samsungnak . Van gyorstöltés , amj 5%-100% kb 95 perc . Nem világbajnok , de nem is rossz .

Visszont , a laggolást még mindig szoknom kell !!! A kamera is jobb volt az Op 3- ban . Volt értesítő LED , amit kivált a a Samsungnál az AoD . Az OP 7 nél egyik sem volt , nekem pedig valamelyik kell , mert általában le vagyok nèmítva .
Valószínűleg az OP10- el vissza térek az OnePlushoz , addig is marad ez a Samsung .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#29124) Prego


Prego
senior tag

Van mostanság valakinek problémája OP3+Vodafone mobilnettel?
Néha nem akar felmenni 4G-re, megjelenik a felkiáltójel. Újraindítás legtöbbször megoldja.
Ma pl csak nem akart oldalt betölteni, mobilnet kikapcs bekapcs, jött a felkiáltójel, újraindítás után megint oké.
APN-t töröltem, újra beállítottam (változott az azonosítás típusa), de ettől függetlenül néha még csinálja.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#29125) S.ATi válasza Prego (#29124) üzenetére


S.ATi
tag

Melyik ROMot használod?
9.0.* nagyon bugos. 5.0.8 Oreo korrekt.
Üdv

(#29126) Prego válasza S.ATi (#29125) üzenetére


Prego
senior tag

Legfrisebb gyárit
A3003_16_190731
OxigenOS 9.0.5

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#29127) S.ATi válasza Prego (#29126) üzenetére


S.ATi
tag

Sajnos könnyen lehet, hogy a Rom a bugos.
Én mentem vissza 5.0.8-ra.Sokkal jobb, gyorsabb, bugmentes...

(#29128) FNZ válasza akela91 (#29119) üzenetére


FNZ
őstag

Nálam is kezd az aksi lehalni, mert mire haza érek 5 felé 20 % körül vagyok úgy, hogy reggel 100-on indulok.Korábban azért 30-40 %-kal értem haza.
Aksit ki lehet valamilyen programmal mérni, hogy mit tud most illetve érdemes / megéri aksit cseréltetni? Nem szeretnék powerbank-kal közlekedni.

[ Szerkesztve ]

(#29129) S.ATi válasza FNZ (#29128) üzenetére


S.ATi
tag

9.0.5 jobban meríti az akksit.Nekem amúgy kb 1.5 évet bírt az akku, utána érezhetően kevesebbet tudott.Anno garban cseréltettem.Jobb lett az üzemidő a cserével.

(#29130) JonDen


JonDen
csendes tag

Sziasztok!

Tárgytalan: feléledt!

Közel 3 éves OP3T-m 1 órája egyszer csak "meghalt" állapotba került. Nem volt semmi előjel, tökéletesen működött, akksi nem merült gyorsabban, semmi. 2 kérdésem lenne:
1. Mit próbáljak, hogy életet leheljek bele?
2. Hogyan tudok hozzáférni a telefon memóriájában tárolt fényképekhez, videókhoz?

Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#29131) snyper990 válasza S.ATi (#29125) üzenetére


snyper990
őstag

Bár 3T-m van, 9.0.5-ös ROM-ban még egyetlen bugot sem találtam, pedig fent van, mióta kijött...

(#29130) JonDen: akkor most gyorsan csinálj biztonsági másolatot minden fontos dologról, és szokj rá a rendszeres mentésekre... Persze csak ha biztonságban akarod tudni az adataidat

(#29132) N_A_S


N_A_S
veterán

Használ már valaki 10-es droidot?

https://tinyurl.com/phnas

(#29133) SunyaMacs válasza N_A_S (#29132) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Szinte biztosan a 3-ra már nem lesz hivatalos, főzött ROMok már vannak, de én megvárnám a nevesebbeket (LineageOS, HavocOS), amíg ki nem jön a 10 alapú verzió belőlük (nekem 9-es LineageOS-el megy, elég jó).

(#29134) N_A_S válasza SunyaMacs (#29133) üzenetére


N_A_S
veterán

főzöttre gondoltam ofc, van MSM Extended, meg Nitrogen... hát ha nem akkor kénytelen leszek én feltenni, csak meg akartam kérdezni hogy mehet e mellé a 9-es Gapps...

https://tinyurl.com/phnas

(#29135) B@ldrick válasza N_A_S (#29132) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Titkosítás még nem támogatott custom ROM-on de a Nitrogen-t használtam, mától pedig az Xtended van fönt, egyikkel sincs különösebb gond. (Havoc nagyon, Colt kissé instabil volt.)
10-es beta gapps-al persze + magisk 20.

[ Szerkesztve ]

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#29136) N_A_S válasza B@ldrick (#29135) üzenetére


N_A_S
veterán

:R Open Gapps-ból nem találtam, linket tudsz esetleg?

megvan

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#29137) PistiSan válasza B@ldrick (#29135) üzenetére


PistiSan
addikt

Gondolom ez csak a 10es androidnál van így, mert én LineageOS-t titkosítva használom. 9-es android alatt.

(#29138) S.ATi


S.ATi
tag

Esetleg, ha valakit érdekel, eladom a 3-asom. Jó állapotnak örvend, kb 1 éves akksival. 8as droiddal nálam 2 napot bír.

(#29139) SunyaMacs válasza S.ATi (#29138) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Én egy hónapja vettem egyet használtan :)
3 éves akksival 1 napot bír nálam, de azért hordok magammal powerbankot (előző telefonomhoz nagyon is kellett)

(#29140) S.ATi válasza SunyaMacs (#29139) üzenetére


S.ATi
tag

Gariban cseréltettem még az akksit. Aztán hátlapot is caeréltek gariban szintúgy. Úgyhogy szép állapotban van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.