Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29081) vereschp


vereschp
friss újonc

Sziasztok!
Nem nagyon értek a kínai telefonokhoz, ez a B20 mit jelent? :F

(#29082) plejik válasza vereschp (#29081) üzenetére


plejik
addikt

Hogy támogatja az alacsonyabb frekvencián a 4g szolgáltatást, ha jól emlékeszem 850 - 900 között.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29083) PistiSan válasza vereschp (#29081) üzenetére


PistiSan
addikt

Magyarországon, a nagyvárosok kívül is lesz 4g a telefonodon.

(#29084) Robag74


Robag74
csendes tag

Engedjetek meg egy friss szerviz tapasztalatot!
A OP3-as telefonom lassan 3 és fél éves lesz, és engem is utolért a hátlapi kamera autófókusz hibája.
Nyitottam szerda este egy ticketet és már írták is, hogy másnap reggel jönne a UPS a telefonért. El is vitték, sajnos hétvégére ért oda, így hétfőig nem is történt semmi, de hétfő reggel 10-kor írták, hogy a telefont garanciálisan megjavították és adják is postára, így kedden meg is hozták.
Tehát az autófókusz hibát 3 és fél év után ingyen kicserélték, még a fuvart sem kellett fizetni. És mindez 4 munkanap alatt meg is volt. :D :DD
Ezek után azt hiszem a következő telóm is OP lesz! Engem megvettek! :R :C

[ Szerkesztve ]

(#29085) enigmawutash


enigmawutash
tag

Szisztok!
Op3-hoz keresek oem bamboo tokot. Nincs valakinek esetleg?
🙏

(#29086) tailor


tailor
őstag

Sziasztok!

Egy villámkérdés: mi lehet az oka, hogy a Waze némára állított telefonnál is "beszél"? App hiba, vagy a telefonbeállítás a ludas? Más applikáció "néma", ha a kapcsolót némára állítom...
Bocs, ha láma kérdés :B

(#29087) #04441088 válasza Robag74 (#29084) üzenetére


#04441088
törölt tag

Az nem tudom hogy jött össze, mert ilyenkor imei számot is kér a rendszer, amire már lejárt a garancia, arra alapból írja ezt és after sale ügy lesz belőle...

(#29088) bAtt001 válasza #04441088 (#29087) üzenetére


bAtt001
addikt

A kamera autofókusz hiba egy széria hiba amit díjmentesen javítanak ennél a készüléknél, több helyen olvastam már erről tapasztalatokat.

(#29089) #04441088 válasza bAtt001 (#29088) üzenetére


#04441088
törölt tag

Na akkor megvan a válasz, köszönöm.
Csak csodálkoztam, mert ismerősnek intéztem javítást garancia idő után és fizetős volt, bár nem kamera hibával. :R

(#29090) S.ATi válasza #04441088 (#29087) üzenetére


S.ATi
tag

Én is pár hete garoztattam a kamerát, most lesz októberben 3 éves a telefon. Pár nap alatt megfordult. Amíg ez így működik, szerintem kövi telóm is OnePlus lesz.

(#29091) TomMusic


TomMusic
őstag

Ez az autofocus hiba hogy jelentkezik? Mik a tünetek?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#29092) S.ATi válasza TomMusic (#29091) üzenetére


S.ATi
tag

Azt hiszem úgy kezdődött, hogy ha elindítottam a kamera alkalmazást, forgatni kellett a telefont, hogy elkezdjen fókuszálni, illetve lassan, néha pontatlanul működött. Érezhetően jobb lett a csere után, pontos, gyorsabb.

(#29093) TomMusic válasza S.ATi (#29092) üzenetére


TomMusic
őstag

Ja, jó, akkor nálam még okés. :D
Néha szokott ugrálni a fókusz, de nem vészes.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#29094) N_A_S


N_A_S
veterán

Visszaküldéshez szükséges számla vagy valamilyen papír? Az enyém A3000 kínai verzió, amit használtan vettem apróról.

https://tinyurl.com/phnas

(#29095) ilyr válasza TomMusic (#29091) üzenetére


ilyr
tag

Nem tudom ez az említett autofocus hiba-e de nálam ez jött elő, mondjuk még garanciaidőn belül és cserélték a kamerát (lásd bal alsó sarok): https://youtu.be/is0clYOGqhk

(#29096) Colos1


Colos1
őstag

Sziasztok,

szerettem volna aktiváltatni a VoLTE -t a Telekomos kártyámon. Mivel céges, nem én intéztem, de azt írták vissza a kollégának, hogy az aktiválást elindították (még aug.30.-án), és mivel 10 napon belül nem történt meg, valószínűleg nem VoLTE képes a telefonom.

A készüléken VoLTE kapcsoló aktív, Commercial-VDF profil aktiválva. (Bár ezt csak most csináltam, eddig nem volt aktív, meg akartam vele várni a VoLTE bekapcsolását) Esetleg az nem tudom befolyásolhatja-e, hogy a 2-es SIM a Telekomos, az 1-ben egy Telenoros van. De a 4G a Telekomosra van beállítva.

Én rontottam el valamit, vagy a szolgáltató?

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#29097) ToniSlow válasza Colos1 (#29096) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Szia,

Próbáld ki az 1-es slot-ban. Ha ott sem megy és a Commercial-VDF profil aktív, akkor a szolgáltató nem kapcsolta be.

(#29098) Colos1 válasza ToniSlow (#29097) üzenetére


Colos1
őstag

Nem megy úgy sem... :(((

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#29099) Madoc válasza TomMusic (#29070) üzenetére


Madoc
veterán

Csak kamerában, és akkuban marad el a p30-tól!! Most váltottam. Szuper készülék ez még mindig!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#29100) TomMusic válasza Madoc (#29099) üzenetére


TomMusic
őstag

Na ezt örömmel olvasom :)

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.