Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moldovan


moldovan
csendes tag

Vettem már ilyen fülest tavaly más brand alatt, akkor talán 9900 forintért egy pláza pultos GSM boltjában, mert hirtelen kellett egy konferencia híváshoz, ugyanez a kábel és szolgáltatás kínálat jött vele, így feltételezem hogy ugyanez volt bérgyártásban. Azóta is használja az egyik lányom, nem jó a hang minőség, és ahogy a cikk írja az összeszerelés sem tökéletes, de egy év után is egyben van, és nem romlott semmit. A nem jó hangminőség azt jelenti, hogy a 8 éves lányomnak nincs vele baja, de a 15 éves leszólta.

(#2) cellpeti


cellpeti
veterán

Én is vettem nemrég egy ilyen fülest. TV-hez, mobilos játékhoz szerintem tökéletes. Otthon, szobában használom szóval engem nem nagyon zavarnak külső zajok. Az összeszerelés minőségben persze van mit fejlődni. Összeségében amennyit használom, számomra tökéletes

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3) @tco@


@tco@
aktív tag

Ez a teszt mégis hogy került ki a főoldalra? Sikerült rendesen leszólni ezt a fülest, konkrétumok nélkül, pedig árához képest igenis korrekt a hang és a feature set. Értem én, hogy mindenhez is hasonlítjuk, de jobb lett volna helyén kezelni...

Ne legyen illúzióink, alig 30-40 euróért továbbra sem lehet igazán jó minőségű over ear fejhallgatót kapni, pláne olyat, ami vezeték nélküli.
Ezt nem hiszem hogy le kell írni, elég magától értetődő... főleg annak fényében, hogy amúgy dupla ennyiért se sok vállalható BT fejhallgató van, ezt bárki láthatja, aki vásárlás előtt kicsit nézelődik. Aki meg komolyabb minőséget keres, eleve nem nézeget wireless megoldásokat, de aki nem iszonyú részletes hangzásra vágyik, az nem fog csalódni benne, főleg ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#4) tomee007007 válasza @tco@ (#3) üzenetére


tomee007007
őstag

Maximálisan egyetértek! Én kb fél éve használok egy ilyet, a legnagyobb megelégedésemre. 6 db vezeték nélküli fejesem van itthon, 10.000-200.000 kategóriáig, de ár-érték arányban ez a legjobb. Nyilván kinek mi az igény és a keret, de az itthon kapható fülesek közül ha ennél 25.000 forintos ársávig mutat jobbat, az előtt emelem kalapom.. a "30-40 eurós" kategóriában nyugodtan ki lehet próbáli egy nagyobb márka alap fülesét, utána pedig ezt....az A70 agyonveri. Filmhez, játéhoz, zenéhez használom és jók a részletek és a tartományok, basszus is elegendő.

A tesztről pedig csak annyit, hogy lehet egy Dacia-nak is felróni, hogy a második üléssorban miért nincs masszázs ülés, mint egy Bentley-ben... csak nem az a kategória....

(#5) gaborbol


gaborbol
őstag

Karacsony korul en is beszerztem egyet, a barna-ezust kivitelbe elsosorban gitarozashoz, de zenet is hallgatok rajta.
Ez valoban nem fogja megvalltoztatni senki eletet, de ar/ertek aranyban valoban jo.

Nekem is van ketto masik vezetek nelkuli fules ebben az arkategoriaban, es valoban jobb ez naluk.

(#6) Jakuu


Jakuu
őstag

A vicc az, hogy neha akcioban van, hogy 6-7k kornyeken meglehet kapni.
Annyiert jo ha kap az ember egy atlagos TWS fulhallgatot. Ez meg minosegben veri az osszeset. Nem beszelve arrol, hogy vezetekeskent is hasznalhato, vagy BT modban tobb napos hasznalattal. A mezonyben verhetetlen az ar/ertek aranya ennyiert.

(#7) latyim


latyim
újonc

Nekem az 50 es szeria van. Rengeteg fülesem volt már és ár érték arányban ez mindent visz. Vezeték nélkül valóban kicsit gyengébb a minőség , viszont kábellel gyönyörűen szól. Napi 5 -6 órát hallgatom vele a hifi zenéket dragonfly reddel. Hihetetlenül szépen szól. Szóval aki teheti próbálja ki és maga döntsön . amúgy lenygelelelktol jött 3 nap alatt hozták ki. 😉👍

(#8) bombibmw


bombibmw
veterán

Érdekes, hogy rengeteg tesztben nagyon jókat mondtak/írtak erről a fejesről drágább fejesekkel is összevetve, itt pedig le lett húzva rendesen.

(#9) @tco@ válasza bombibmw (#8) üzenetére


@tco@
aktív tag

Ez a teszt most nem jött össze, van ilyen. Szerintem nagyon megéri az árát ez a cucc :R

(#10) Duree


Duree
veterán

Mondhat bárki bármit , írhat tesztelhet és írhat erről rosszakat, de nemrég vettem egyett kíváncsi voltam rá, hát nem csúcs darab de az áráért többet ad mint amit várnánk, szerintem a hétköznapi életben tökéletesen teszi a dolgát.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.