Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nigér


Nigér
őstag

Kösz az ismertetőt! :R
Készülék árát nem láttam a cikkben.

(#2) SyMbioTe válasza Nigér (#1) üzenetére

Elnézést, köszönöm hogy szóltál. Már javítom is. :)

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Igen én is a készülék árát akartam még írni, egyébként jó teszt, jobban szeretem a felhasználók tesztjeit, mint az erre specializálódott szakemberekét. A GPU brutál lehet, főleg, hogy a 6592-es soc mellé "csak" 4 magosba eresztik oda. A kijelző gondolom meseszép lehet, azt lehet tudni, hogy hány ppi?
Használd egészséggel a készüléket még nagyon sokáig. :)

(#4) Male


Male
nagyúr

Köszi, a tesztet, jól bemutattad! :)

Nekem is egy ilyen tabom van, de nálam még maradt a 4.2... nem álltam neki a frissítésnek :B

A HDMI kimenetet próbáltad? Elvileg az is mélyebb, mint a szokásos... vettem hozzá egy microHDMI - HDMI kábelt, de a monitoron meg csak DVI volt, így még egy DVI-HDMI átalakítót is bekötöttem, így nekem nem akart képet adni rá :F

(#5) Butcher82


Butcher82
senior tag

Jó teszt :) Ennyi pénzért teljesen rendben van. Nekem egy iFive mini 3gs-m volt, az is kb. ennyibe került, hasonló sebességgel, megvoltam elégedve vele a következő váltásig.

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#6) SyMbioTe válasza rdt89 (#3) üzenetére

Már beírtam az árát az elejére :). Ha jól számoltam akkor 264ppi.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7) SyMbioTe válasza Male (#4) üzenetére

Próbáltam van hozzá kábelem meg HDMI-DVI átalakítoóm is, de nekem nem működött vele. Lehet, hogy az átalakító a hibás (régebben nem működött tökéletesen.), lehet hogy nincs elég mélyen a kábel. Nemtudom mi lehet a baja. Lehet a gépbe nekem maga a kimenet a hibás.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#8) kpityu2


kpityu2
őstag

Wifi milyen? A fém hátlap teljesen fém, vagy van műanyag része?

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#9) fabicska


fabicska
aktív tag

Szia!

Gratula a géphez, tényleg jól néz ki, és ennyi pénzért nagyon kafa. Egy kérdésem lenne, a cikkben nem írtál róla, mégpedig, hogy a hátsó hangszórói milyenek? A tinydeal oldalon lévő képeit nézve sztereó, na ez +1 piros pont, de a hangereje, és minősége érdekelne.

Köszönöm a választ előre is.

Szép napot.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#10) SyMbioTe válasza kpityu2 (#8) üzenetére

Szia!

A WiFi elég erős, nekem a ház minden pontján tudja érzékelni, eddig nem volt vele gondom. Lezárt kijlezőnél viszont a WiFi automatikusan kikapcsol, ha feloldod akkor kapcsol be újra.
A hátlap teljesen fém, csak a tetején a csatlakozók vonalában műanyag.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#11) SyMbioTe válasza fabicska (#9) üzenetére

Szia!

Igen, a hangszóró sztereó. Ha maxra felvan tekerve akkor azért kicsit recseg, nekem filmnézéshez vagy néha zenehallgatáshoz kb középig tekerem fel akkor nem recseg és akkor szépen szól, filmekhez tökéletesen megfelel. Hangereje nem túl magas, kicsit szerintem lehetne hangosabb.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#12) Male válasza SyMbioTe (#7) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi, akkor ez egyelőre egyikünknek sem sikerült. Megpróbálom majd direktben kötni valami HDMI bemenetű eszközre, hátha :)

(#13) erik88


erik88
aktív tag

Nagyon jó gép :)
A teszt is jöl sikerült :) főleg, hogy először csináltál :)

(#14) Nigér válasza SyMbioTe (#2) üzenetére


Nigér
őstag

:R

(#15) SyMbioTe válasza erik88 (#13) üzenetére

Köszönöm, örülök, hogy tetszik :) :R.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#16) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a tesztet, öröm volt olvasni. :C Külön tetszik az a hozzáállásod, hogy a többi embernek már legyen egy cikk amit el tud olvasni erről a vasról. :R

Jó kis készüléknek tűnik. Engem elvileg kiszolgálna, mert ezekre használnám: filmek/sorozatok, könyv, internet és YouTube.

"nincs rá lezsóidő"

(#17) noobsaibot


noobsaibot
tag

Hi!Na de hogyan lehet octacore a gpu, mikor mp6?

Xiaomi MI8

(#18) fabicska


fabicska
aktív tag

Újra átfutottam a tesztet, most tűnt fel: "ha nem az eredeti kábelt használjuk, vigyázzunk, hogyha egy kicsit megmozdul a kábel, azonnal leáll a töltése." Tehát magyarul az OTG kábelnél dobálja az eszközt?
Érdekes :F

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#19) SyMbioTe válasza fabicska (#18) üzenetére

Nemtudom nincs hozzá OTG-m. Azt úgy értettem hogyha egy itthoni normál microUSB-t akarunk rákötni (pl. a telefonod kábelét) akkor kell vigyázni hogy ne mozduljon meg.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#20) SyMbioTe válasza noobsaibot (#17) üzenetére

Ezt hogy érted? Ha mp6 akkor nem lehet 8 magos? Hivatalos honlapon és különböző oldalakon ahol lehet rendelni az írták, hogy 8 magos.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#21) csabi236


csabi236
tag

Nagyon szuper kis tablet én is gondolkodtam egy Onda v975w-n :DD

(#22) tlac


tlac
nagyúr

ha most vennék tabletet, valószínűleg nem ezt, hanem az Intel processzoros változatát (V975i) venném mivel, arra ha akarok rakhatok Windowst is

ez így tényleg működne?

wow, tényleg
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23) vlevi válasza tlac (#22) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jááájjj :)

Egyfelől jó dolog, hogy már ilyen géepkre is rámegy egy "rendes" windows, de valahogy engem a 8-as windows nagyon nem fogott meg. Igaz, most is egy 10-es preview van az asztali gépemen (kínzom vele magamat :D ), de a droid dolgai nekem jobban kézreállnak. Van 4-5 alkalmazás, amit droidon rendszeresen használok, és azoknak még nem találtam rendes alternatíváját a windows storeban.
mert van email, naptár, hírolvasó, vagy pl. tapatalk kliens is, de a modern uis windowsos változatok a nyomába sem érnek az androidon lévőknek.

(#24) kpityu2


kpityu2
őstag

Van egy Wayteq xtab-100qcr tabletem, mostanában időszerű egy fiatalabb testvér neki, ez elég szimpatikusnak tűnik. Remélem lesz hazai forgalmazó is. Esetleg az Inteles verziónak.

[ Szerkesztve ]

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#25) SyMbioTe válasza tlac (#22) üzenetére

Igen működik is :) Link

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#26) SyMbioTe válasza kpityu2 (#24) üzenetére

Itthon is lehet találni Onda v975M-et csak elég drágán és olyan boltokba amit nem nagyon ismerni. Egy helyen láttam itthon ott 80.000-be fáj. Nekem kb 65.000 volt vámmal, adóval meg minden hóbelebancal együtt :)) :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#27) kpityu2 válasza SyMbioTe (#26) üzenetére


kpityu2
őstag

Tudsz adni elérhetőséget? Tapasztalatom szerint nem célszerű ezeknél a kínai kütyüknél alábecsülni a hazai garancialehetőséget. Nem erősségem a mandarin. :D

[ Szerkesztve ]

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#28) SyMbioTe válasza kpityu2 (#27) üzenetére

Igen, itt találtam. :)
Enyémre ha jól emlékszem fél év volt a gari, de szerencsémre nem volt rá szükség. :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#29) rdt89 válasza SyMbioTe (#28) üzenetére


rdt89
addikt

(#30) SyMbioTe válasza rdt89 (#29) üzenetére

Igaz, bár elég ismeretlen az oldal. Én azért innen se rendelnék nag biztonsággal. :) dehát kinek pap kinek paplan : :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#31) vlevi válasza rdt89 (#29) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezzel az a baj, hogy a vámot, áfát neked kell majd kifizetned. Íme:

[link]

Tehát ők megrendelik a te címedre, aztán a vámosok megfogják, és neked küldenek róla levelet...

Garancia : "Garanciális ügyek intézésére a Forgalmazó a 3rd Floor, Building 8, Zhongxing Industrial zone chuangye road, Nanshan District Shenzhen, 518057.China elektronikus elérhetőségi címen (ahol a garanciális igénybejelentéseket e-mail útján várják)."

[ Szerkesztve ]

(#32) berzebub válasza SyMbioTe (#10) üzenetére


berzebub
aktív tag

Ez csak beállítás kérdése: Wifi->Speciális beállítások->Tartsa bekapcsolva a Wi-Fit alvó üzemmódban és voilà

[ Szerkesztve ]

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#33) fabicska válasza vlevi (#31) üzenetére


fabicska
aktív tag

200.000Ft alatt nem vámköteles, vagy valami ilyen törvény is van. Ismerősöm is rendelt ebay-ről, ami ki volt téve ár, megrendelte, és 1 éve használja, semmi csekk.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#34) SyMbioTe válasza berzebub (#32) üzenetére

Tudom, én is próbáltam, de akkor is kikapcsolja ha beállítom.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#35) SyMbioTe válasza fabicska (#33) üzenetére

EU-n belül nincsen vám. Valószínű EU-n belülről rendelt és max postaköltség volt. EU-n kívül 150 euró felett 2.5% vám és 27% áfa van.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36) fabicska válasza SyMbioTe (#35) üzenetére


fabicska
aktív tag

Akkor nincs vám 150 euró ~ 190 dollár ~ 47.000Ft alatt. Akkor lehet ezalatt rendelte.

Köszi, így tiszta

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#37) fewq001 válasza SyMbioTe (#34) üzenetére


fewq001
csendes tag

Erre van csomó alkalmazás pl: (nekem bevált):advanced wifi lock

[ Szerkesztve ]

(#38) SyMbioTe válasza fewq001 (#37) üzenetére

Köszi a tippet, így már nekem is bekapcsolva marad :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#39) buvartacsko


buvartacsko
addikt

el tudnád mondani hogy ez a kijelző mitől lenne retina? a retina nem csak a felbontáson múlik...

(#40) Bembee12 válasza buvartacsko (#39) üzenetére


Bembee12
aktív tag

A retina kijelző az Apple szerint nem azt jelenti, hogy 326ppi?
Mert akkor:
4,5' 720p
6,7' 1080p
7,9' 2048*1536 pixel

Jó lehet én tudom rosszul... :R

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#41) buvartacsko válasza Bembee12 (#40) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem.. a retina kijelző nem ezt jelenti.

ezt jelenti. a 220ppi retina macbook pro is ezért retina.

[ Szerkesztve ]

(#42) Gergosz2 válasza fabicska (#36) üzenetére


Gergosz2
veterán

azért a tisztánlátás végett: [link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#43) bajaki


bajaki
őstag

Igényes bemutató. :R A gép is nagyon tetszik. :)

(#44) Graphics válasza fabicska (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem is csekk formajabam jon az afa. Amig nem fizeted ki, addig nem veheted at.

Szamlat kell kuldened, kiszabjak a terheket, postasnak fizetsz. Olvass utana :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) syler123


syler123
veterán

Nagyon komoly tablet, de az Intel variáns még komolyabb, pláne hogy Win8-at is lehet tenni rá. Jó teszt volt, megtetszett ez a tablet.

Még valami, feketében jobb lenne :D De élőben tuti jobban néz ki, képeken nem jön át hogyan is néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#46) Male válasza buvartacsko (#41) üzenetére


Male
nagyúr

Tehát gyak. a pixel sűrűség + DPI állítás az OS-ben... hát ez meg itt teljesül akkor.

(#47) buvartacsko válasza Male (#46) üzenetére


buvartacsko
addikt

ja „dpi állítás“ hagyjuk. :)

(#48) Dickinson


Dickinson
tag

Jó kiss cucc, engem is kiváncsivá tett, de inkább az i-s verziója.
Vajon ez az oldal mennyire megbízható? Elég jó áron van itt.

(#49) csongi


csongi
veterán

Milyen nyelven van rá Android?

(#50) SyMbioTe válasza Dickinson (#48) üzenetére

Az a hivatalos weboldal, szóval az elég megbízható. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.