Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Remélem kiadják X360ra, mert már túladtam az AC4-emen...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) Xirtam


Xirtam
veterán

Sok lesz már.

(#3) Zedz


Zedz
addikt

Kezd kicsit sok lenni ez az Amerikásdi. Tessék vissza jönni Európába. :K

(#4) alevan válasza Zedz (#3) üzenetére


alevan
őstag

A-a, Japán vagy Kína következik.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) Xerxész válasza alevan (#4) üzenetére


Xerxész
őstag

Vagy Egyiptom.
Én ezt tartom a legvalószínűbbnek.

(#6) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Emberek, már a csapból is AC folyik, le lehetne állni, mert nem lesz ez így jó :N

Szvsz ACIV-et sem csináltam volna. (mondom, mint aki az ACIII-at megszakítás nélkül vitte ki 38 óra alatt)

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#7) oriic válasza Xerxész (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Japán és Egyiptom közül lesz az egyik. Sokan Japánt akarják, viszont Egyiptomi verzióból volt már mozgókép is tesztjelleggel, csak akkor még mindenki azt hitte hogy az új Prince of Persia-ról van szó.

Live-Die-Respawn

(#8) Xerxész válasza oriic (#7) üzenetére


Xerxész
őstag

Az Osirist mondod. Így van, én is erre hivatkoztam, amikor azt írtam, hogy valószínűnek tartom az Egyiptomot. Az Osiris egy törölt Ubisoft projekt, ami viszont egy az egyben úgy nézett ki, mint egy AC játék. Még a főhőst is megmutatták ugyanúgy hátulról, ahogy az AC játékokban. Aztán a Black Flag egyik feltört számítógépének emailjei között a lehetséges AC helyszíneknél ugyanez a néger főhős van egy képen, amint figyeli az épülő piramisokat.

Szerintem fogták az Osirist, és átültették egy soron következő AC játékba. Ha nem is az idei, de a jövő évben érkező AC játék biztos, hogy Egyiptomos lesz.

(#9) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Úgy mondja mindenki, hogy hol fog játszani a következő rész, mintha mindenki a Ubisoftnál dolgozna. Akkor én most azt mondom, hogy úgyis a Marson fog játszódni, nektek meg nincs igazatok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) Xerxész válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


Xerxész
őstag

De mi valami hihetővel indokoltuk (legalábbis én) az állításunkat. Elég egyértelmű jelekből következtetünk.
Jó, nyilván az a biztos, amit majd ténylegesen kiadnak, de ha már tippelni kell, akkor az előbb említett bizonyítékokra hivatkozva Egyiptomot mondom.

(#11) xtremez


xtremez
aktív tag

Persze adjanak ki mindent teljes játékként, meg ne évente jöjjön, hanem 3 havonta új AC. :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) solaris17


solaris17
aktív tag

Szerintem edelény-ben fog játszódni. Olvastam twitteren

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#13) Zedz válasza alevan (#4) üzenetére


Zedz
addikt

Egy Londonban játszódó részt nagyon szívesen fogadnék. :K A jó ködös, macskaköves utcák és tipikus angol épületek nekem nagyon tetszenek. Mondjuk arra ott lesz Thief. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.