Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cobra.


Cobra.
őstag

A hardveren eléggé spóroltak, de legalább szoftveresen jobb, mint a hasonló árú kínai vackok. Mondjuk ezt a szintet megértem, hogy nem merték Netgear név alatt kaidni :)

(#2) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ennél olcsóbban is van hasonló minőségű és hasonló sebességet kínáló termék a TP-Link kínálatában 5 év garanciával - de ez csak egy példa a sok közül.

(#3) HXY


HXY
addikt

A márkát a menürendszer alapján könnyű volt kitalálni.

De szerintem nem tették jól, hogy nem Netgear néven adták ki a termékeket.

Mert Tp-link termékek is vannak hasonló árban van.

És ha egy noname és egy ismert márka között kell választani, akkor szerintem a legtöbben a Tp-linket fogják válsztani. Meg persze ott van még a magyar support és az 5 év garancia.

(#4) rudi válasza HXY (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Figyelembe kell venni, hogy a kelet-európai (főleg a magyar) ember nagyon "márkabuzi" ha egyszer befürdik egy X gyártó termékével, soha többet nem veszi meg. Ha befürdik egy olcsósított Netgear cuccal, soha nem fog túlünk komoly routert, NAS-t semmi venni. Ha On-Networksszel fürdik be (lényegtelen milyen valós vagy vélt okból), akkor nem sérül a Netgear név.

És épp ez lehet rövidesen a Tp-link baja. Nekem ugyan szépen működik egy routerük már 2 éve (kop-kop), de az újabb termékekről egyre csúnyábbakat hallani, ahogyan az 5 éves gar mögött álló supportról is. És ugye a magyar ember márkahívő...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Bejövős kis gép, korrekt áron. A szoftver külön tetszett! :C

(#2) sing1ep1ayer
Ja, öt év a Tiplink gari, de tudtommal az első kettő után mehetsz ki vele Kínába... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) GabenBFG

"Jó pontot érdemel a ki router stabilitása" :DDD

(#7) sing1ep1ayer válasza AxBattler (#5) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem akarom védeni a céget, mert szerintem az olcsó termékeik olyanok amilyenek, de kötve hiszem hogy a gari utolsó 3 éve Kínába szól. Ezt honnan vetted?

(#8) Cobra.


Cobra.
őstag

A hasonló tudású TP-Link 3800Ft-tól kapható, D-Link és Asus meg 6000-től. Ha olcsó kell, akkor én ezt a "kiszőkített" Netgeart venném :)

(#9) AxBattler válasza sing1ep1ayer (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Az egyik topikban olvastam régebben - kérdezz utána, ha érdekel!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) devast válasza rudi (#4) üzenetére


devast
addikt

Tapasztalatból a magyar emberek 10%-a márkabuzi, a maradék 90% meg csóró, így csak az ár számít nekik :) Különben nem rossz a cucc. Azt mondjuk nem teljesen értem, hogy otthon a 150n wifi képes 6-7-8 mega/sec -et is átpréselni, itt meg 4 a max.

(#11) rudi válasza devast (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

A picike USB-s adapter lehetett a szűk keresztmetszet, saját, nagyobb antennás modelljeimmel itt is volt 6-7 MB/s, igaz azok 300-asok voltak (persze a router továbbra is az N150-es).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) Gismo


Gismo
addikt

Szerintem sokan vannak olyanok is akik a feltörekvő gyártókat támogatják és ezért megveszik az ő termékeiket is. Nekem volt Tenda routerem, soha semmi bajom nem volt vele. Most egy EnGeniussá matricázott Senao van kb másfél éve. Eddigi legjobb routerem (a gigás portok és az n-es wifi miatt).
Én mondjuk jobb szeretem az olyan kis gyártókat aki mögött egy nagyob gyártó sem áll és mégis önerőből képesek jó eszközöket készíteni.

(#13) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

szoftwer OK, a vas viszont gyengus.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#14) csasaKKP válasza Dr.FantastiK (#13) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Arra, amire való a "vas", pont elég. Egyébként nem gagyi a SoC, USB portot is kezelne. (szoftver vagy software) :B

Más: Akkor ez a márka a Netgear tulajdonában van, vagy semmi köze hozzá?

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#15) Cobra. válasza csasaKKP (#14) üzenetére


Cobra.
őstag

Ez egy Netgear router, csak más néven.

(#16) Bird


Bird
addikt

2 portos router 2013-ban? lol.... :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17) sing1ep1ayer válasza Bird (#16) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mert minek neked a vezeték 2013-ban? lol... :D

(#18) Bird válasza sing1ep1ayer (#17) üzenetére


Bird
addikt

hát mer régimódi vagyok! :D Szeretem a tyúkbelet a lakásban! ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#19) csixy


csixy
addikt

A két porttal semmi bajom, mert az swtitch-csel szükség esetén gyógyítható, de mért nincs rajta még egy USB port?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#20) sing1ep1ayer válasza csixy (#19) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mert ez egy filléres router. Mégis mit raknának a drágábbakba, ha ez mindent tudna?

(#21) csixy válasza sing1ep1ayer (#20) üzenetére


csixy
addikt

Ja 32 mega rammal még akár torrentezni is lehetne vele. Mennyi flash van benne?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#22) Indy69 válasza sing1ep1ayer (#17) üzenetére


Indy69
aktív tag

Biztos nem egy vasbeton panelban tesztelték ,ott talán jobb a vezeték :P

[ Szerkesztve ]

(#23) bteebi


bteebi
veterán

Szerintem ennyiért nem rossz. Alap router, szobán, lakáson belülre netezéshez még pont elég, többre viszont már nem jó.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.