Hirdetés

2019. augusztus 17., szombat

Gyorskeresés

(#1) INGJOKE

INGJOKE
(őstag)

Engem nem érdekel hogy néz ki, de legyen végre valami méltó utódja a pace-nek, bár ez amoled lesz ahogy olvasom. :D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#2) nozs23

nozs23
(aktív tag)

A Huami azt ígéri, az új Amazfit megjelenítőjének pixelsűrűsége meghaladja az Apple Watch 326 ppi-s értékét és 341 ppi denzitású, tűéles AMOLED panelt szerelnek az újdonságba

Most komolyan eldicsekedtek azzal a 15 pixellel, mikor az egész copy-paste? Azért van bőr a pofájukon. :D

(#3) Silεncε

Silεncε
(őstag)

Na ez azért már eléggé pofátlan, még a kínaiaktól is (mondom ezt egy Bip-el a kezemen)

(#4) prolad

prolad
(őstag)

Mondjuk ez kb Bip kinézet, ami hasonlít valamennyire a képeken, de élőben azért látványos a különbség.

(#5) ollie válasza nozs23 (#2) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A kínai piac máshogy működik, ott az a "dicsőség", ha valaki az Apple-t másolja.

(#6) joey04 válasza nozs23 (#2) üzenetére

joey04
(félisten)

Tipikus

(#7) GoldhandRent válasza prolad (#4) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

Hát eléggé BiP....

Többiek, a borítóképet néztétek ? mert az Apple Watch :D

megjegyezném, hogy én is néztem nagyokat, hogy most ez mi, meg azért ez durva.. megnéztem jobban a borítóképet, meg a kicsit lentebbit, és tök más a kettő... annyi hasonlóság van, hogy mindkettő ÓRA :D ((és lekerekített négyzet alakú))

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming | Play Station 4 PRO 500M Limited

(#8) akaido

akaido
(őstag)

Követelem, hogy Trumpedli erre is "toljon rá rontást" vagy rántást, mint a "hüvelyre"...szórjon átkot rá és kész... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.🚗

(#9) hogabesz

hogabesz
(tag)

Nem "értek" annyira az órákhoz, de a szíjon lévő "kis pöcöknek" amit beleakasztunk a lyukakba, annak nem fordítva kellene lenni? Már úgy értem, mintha rossz irányban törne meg.

(#10) Memmaao válasza INGJOKE (#1) üzenetére

Memmaao
(őstag)

Mert a stratos miért is nem volt méltó utód?

My name is Bond, James... Dean.

(#11) Stanbacsi

Stanbacsi
(tag)

Ugyan olyan, csak teljesen más.

(#12) GoldhandRent válasza hogabesz (#9) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

jól van az, ha így kihajtogatod az órád, pont így néz ki
(teszteltem :D)

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming | Play Station 4 PRO 500M Limited

(#13) INGJOKE válasza Memmaao (#10) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Az az volt, de már az is éven túli és még mindig azt kell megvennem, ha normális órát akarok... :D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#14) Lami66

Lami66
(aktív tag)

Hogy is mondják a fociszurkolók? "Szemüveget a bírónak" :)
Szerintem tök ugyanúgy néz ki mint az Amazfit BIP ami már évek óta piacon van.
Az Apple órájárhoz képest több az eltérés mint a hasonlóság. Egyedül az óratok lekerekített téglalap formája hasonlít elölről nézve, de oldalról már az sem.
Aztán már csak eltérések vannak:
Más a tokfül
Más a korona, ami:
nem is felül van, hanem középen
nem tekerhető, csak benyomható
Nincs rajta süllyesztett gomb a korona alatt

[ Szerkesztve ]

(#15) GoldhandRent válasza Lami66 (#14) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

+1.. szerintem sokan csak az Apple Watchról készült első képet nézték meg.

[ Szerkesztve ]

(#16) Steve1207

Steve1207
(őstag)

Kicsit gömbölyűbb, mint a Bip, de alapvetően inkább arra hajaz szerintem is.
Már régóta várok egy jó Bip utódra Stratos közeli tudással és nekem pl a vékony csuklómon baromi idiótán fest a Stratos nagy órája :D

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#17) Kaiku

Kaiku
(senior tag)

Inkább az akku időt fejlesztenék.

(#18) pumpa007

pumpa007
(tag)

Inkább a Huami Health Watch-ot tegyék már elérhetővé globálisan először..

(#19) Noukoum válasza Lami66 (#14) üzenetére

Noukoum
(senior tag)

Szerintem is a BiP-hez hasonlít.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#20) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(veterán)

A pofám leszakadna a helyükben. :N

(#21) k1ll3rIMi

k1ll3rIMi
(csendes tag)

Kicsit erős, hogy az apple watch-ra akar hajazni, illetve az is hogy az amazfit az applet masolja, mert a bip-en kivul a tobbi oraja kerek...

(#22) Parallaxis válasza k1ll3rIMi (#21) üzenetére

Parallaxis
(addikt)

Tekintve, hogy a gyártó eleve úgy kommunikálja, hogy azt vették alapul, így ez nem erős, hanem tény :D

(#23) Mr.Silkó válasza Parallaxis (#22) üzenetére

Mr.Silkó
(veterán)

Ezt többen nem értették a cikkből, ezért léphetett életbe azonnal egyeseknél a védekezési mechanizmus. :)

(#24) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Sokat nem gorcsoltek a formatervvel. 😂

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#25) Mr.Grincs válasza hemaka (#24) üzenetére

Mr.Grincs
(addikt)

Tényleg nem, Command C + Command V :DDD

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW E91 318D / Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI MCP6 Exclusive

(#26) BiP válasza GoldhandRent (#7) üzenetére

BiP
(veterán)

he? :)

(#27) Tigerclaw

Tigerclaw
(veterán)

Kár hogy akkor is másolják az Apple-t amikor melléfog, vagy rossz irányba visz valamit. Mi szükség van ekkora felbontásra egy órán? Ugyanazt az utat járják, mint az okostelefonokkal, ami már lassan szuperszámítógép, de üzemidőben semmit se fejlődött a kezdetek óta.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28) Kékes525

Kékes525
(veterán)

Tudásban is annyira jó?

Barátnőm megkérdezte: Miért beszélek olyan halkan otthon? Feleltem: Azért mert Zuckerberg lehallgat. Ezen jót nevetett a barátnőm, én is nevettem, Alexa is nevetett, Siri is nevetett és Bixby is nevetett...:D

(#29) GoldhandRent válasza BiP (#26) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

siratsz XDDDDDD

(#30) -=RelakS=- válasza nozs23 (#2) üzenetére

-=RelakS=-
(addikt)

Nekem a "denzitású" szúrt szemet. :W

A felhasználói felület olyan, mint egy vicc. Ha el kell magyarázni, akkor rossz!

(#31) BiP válasza -=RelakS=- (#30) üzenetére

BiP
(veterán)

pedig egy órába beletenni a 341 ppi-t elég decens teljesítmény.
(másik kedvencem, procitesztek alatt rendszeresen használják)

(#32) -=RelakS=- válasza BiP (#31) üzenetére

-=RelakS=-
(addikt)

A múlt héten vettem egy Ticwatch E2-t. kb 280ppi a pixelsűrűsége (Huawei MediaPad M5 10-en nézve a kimentett kép azonos méretű az órával), viszont simán el tudnák ennél nagyobbat képzelni. Az órák számlapján az eszméletlen vékony vonalak azért csak-csak előfordulnak, és ezen látszik, hogy nem sikerül már megjeleníteni.
Mondjuk a kijelzőn a subpixelek is valami elég furák :D Mint valami régi CRT tévé, amin kis körök voltak a subpixelek :))

A felhasználói felület olyan, mint egy vicc. Ha el kell magyarázni, akkor rossz!

(#33) fateless

fateless
(veterán)

Steve Jobs: “We have always been shameless about stealing great ideas”

Nem csak a forma, az alapvetés is az "almáéktól" van ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#34) PreikeStoleN

PreikeStoleN
(addikt)

Hát így elég gagyi, hogy középen van a tekerenytyűje. Akkor már rakhatták volna ugyanolyan magasságra, mint ahogy az Apple Watch-on van. :D

[ Szerkesztve ]

RAMONES '74 ___ *Johnny*Joey*Dee Dee*Tommy*

(#35) Kékes525 válasza PreikeStoleN (#34) üzenetére

Kékes525
(veterán)

"Hát így elég gagyi, hogy középen van a tekerenytyűje"

Ez az ami nekem sem tetszik. Minek egyáltalán kiálló tekergő?

[ Szerkesztve ]

Barátnőm megkérdezte: Miért beszélek olyan halkan otthon? Feleltem: Azért mert Zuckerberg lehallgat. Ezen jót nevetett a barátnőm, én is nevettem, Alexa is nevetett, Siri is nevetett és Bixby is nevetett...:D

(#36) Tigerclaw válasza PreikeStoleN (#34) üzenetére

Tigerclaw
(veterán)

Gondolom próbálnak egyensúlyozni a határon, hogy ne pereljék be őket, vagy csak kevés országban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#37) Doki42

Doki42
(aktív tag)

Nekem tetszik, kopi és? Ára biztos jó lesz. :Y

Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés.

(#38) joysefke

joysefke
(addikt)

denzitású

az mi a halál-f@!=a?

(#39) Kékes525 válasza joysefke (#38) üzenetére

Kékes525
(veterán)

denzitás

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.