Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burgatshow


burgatshow
veterán

Szar az élet, de állat a grafikája!

Részvétem haver!

(#2) NoLF


NoLF
addikt

hajrá hajrá!

a csecsemő mikor tanulni jár, mindig elesik. aztán feláll, és nem 2 hanem 4 lépést tesz. aztán megint elesik... ez így megy egészen addig amíg meg nem tanul járni, és minden ember egyszer kevesebbszer esik el, mint amennyiszer feláll.

úgyhogy kitartás, egyszer már te is átmentél rajta, akkor sikerült, most is menni fog :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azt hittem nekem volt a legsz@rabb karácsonyom..a fenébe. Grat az exnek..
Szerencsére nem akkor jutott eszébe, mikor már megvolt a baba...megijedt?
Mindenesetre ne sajnáld, mindig van más/tovább. 2-3 év és nem fog fájni :)

Azért az kemény, hogy 3 éve mikor eldöntöttétek, beújítottál egy csajt :D

[ Szerkesztve ]

(#4) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Hát nem irigyellek haver :( fel a fejjel, majd jön más.. ;)

(#5) Oly válasza .:Kristian:. (#4) üzenetére


Oly
senior tag

Jött is más!
Az lesz a következő írásom témája... :((

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#6) Oly válasza Speed® (#3) üzenetére


Oly
senior tag

2-3 év? :C
Azon már túl vagyok...

Ez a hal elúszott. Ez van. Majd jön másik!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#7) 7


7
addikt

Nem semmi.

Azóta milyen a kapcsolatotok? Van még egyáltalán?

(#8) Oly válasza 7 (#7) üzenetére


Oly
senior tag

Nem sok minden...
Ritkán elenged egy telefont felém...
De ha az új krapek is ott van, akkor nagyon bunkó, flegma és lekezelő velem!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9) lorcsi


lorcsi
veterán

kitartás és fel a fejjel !
állítólag ami nem öl meg az megerősít

(#10) .:Kristian:. válasza Oly (#5) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

várjuk... ;)

(#11) kovy79 válasza NoLF (#2) üzenetére


kovy79
őstag

Jah, aztán ahogy felnő a "baba", szombat esténként megtanul újra többször elesni, mint felállni! :D

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#12) kovy79 válasza Oly (#8) üzenetére


kovy79
őstag

Egy betűs állat... ;)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#13) Oly válasza kovy79 (#12) üzenetére


Oly
senior tag

Azóta teljesen megszűnt a kapcsolat...
Nem is bánom már.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#14) szapeti válasza Oly (#13) üzenetére


szapeti
tag

Részvétem. :(
Én most 7 év után lettem lapátra téve két nappal Valentin nap előtt. Decemberben még a nyári esküvőt tervezgettük. :O

(#15) Oly válasza szapeti (#14) üzenetére


Oly
senior tag

Azért karácsony előtt még mindig jobb ;]

Az már akkor több, min 1 hónapja! Túl vagy már rajta remélem! :K

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#16) szapeti válasza Oly (#15) üzenetére


szapeti
tag

Már a jó oldalát nézem:
- Valentin napra akartam megvenni a gyűrűt. Szerencsére sokat hezitáltam, hogy melyik legyen így végül nem vettem meg. Egy csomó pénzt spóroltam. :D
- Ideiglenesen kénytelen voltam hazaköltözni, itt van Discovery Channel. :D

A csajozás nemes sportjában volt 7 év kihagyásom, de gyorsan belejöttem újra. Végzetes csáberőm az eltelt idő alatt egy cseppet sem kopott meg. :D

(#17) Kistigrincs


Kistigrincs
csendes tag

Nekem egy hét éves kapcsolatom ért véget tavaly.... Így nagyjából megértem, mit érzel...
Talán az enyém annyiban volt "könnyebb" (bár nem ez a jó szó rá), illetve más, hogy mi végül is közösen döntöttünk úgy, hogy nem működik, nincs értelme.... Teljesen ellaposodott az egész... Mindketten hibásak voltunk... Én a végén már nem is akartam helyrehozni, ő pedig csak mondta, de abszolút nem tett érte semmit...
Egy ideig tartottuk utána is a kapcsolatot - egy-egy telefon, e-mail stb - persze egészen addig, amíg neki új barátnője nem lett...
Nekem majdnem egy évembe telt, mire "képes" lettem egy új kapcsolatra. Igaz, nem rég óta vagyunk együtt, és az a bizonyos rózsaszín köd még biztos mindig rajtam van, de akkor is... Annyira más, mint az előző... Most azt mondom, érdemes volt... Én még soha nem éreztem ilyet, mint most.... :)) És ezt komolyan így gondolom, így érzem, nem csak a rózsaszín köd miatt.
Sose bánd, hogy az előző véget ért... Ezzel lehetőséget kapott egy új, egy más, egy jobb...

(#18) kbalazsa


kbalazsa
senior tag

Oly pajtás, az a hasonlat jutott eszembe, mikor két részeg felváltva támogatja egymást.

Most Te vagy a részeg :DDD

[ Szerkesztve ]

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#19) Oly válasza kbalazsa (#18) üzenetére


Oly
senior tag

Mi van? :F

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#20) kbalazsa válasza Oly (#19) üzenetére


kbalazsa
senior tag

Majd kifejtem szóban :)

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#21) Lazarevics


Lazarevics
csendes tag

Én 27 éve ismerem a 'zasszonyt. Szerencse? :DDD

Majd megtudjátok :C :DDD

http://kulfoldimagyarok.co.cc

(#22) Oly válasza Lazarevics (#21) üzenetére


Oly
senior tag

Azóta van új párom.

Valentin-nap Rómában kértem meg a kezét...

Érdekesség, hogy az ex-menyasszonyom akkor dobott, mikor új franciaágyat vettünk.
Megjegyzem: Ma állítottuk "üzembe" az új asszonnyal is az új ágyat.
Várom a fejleményeket! :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#23) fekeandras válasza Oly (#22) üzenetére


fekeandras
őstag

Rossz ómen... de egyből egy régi népi mondás jutott eszembe: "kétszer ugyanoda nem csap a nénkű". ;)

(#24) lúzer válasza Oly (#19) üzenetére


lúzer
veterán

tényleg nem érted?
először te csaltad meg...

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#25) Oly válasza fekeandras (#23) üzenetére


Oly
senior tag

Úgy néz ki...

lúzer: az má részlet kérdés ;)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.