Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) updog válasza gzbotii (#55) üzenetére


updog
senior tag

Mindamellett hogy többször leírtam, ha beledöglök is, társasházban többször nem fogok élni a jelenlegi után (még ikerben sem, az is társasház), és leírtam hogy agyvérzés határán vagyok most a panelban, azt látni kell hogy sokaknak ez (volt, amíg nem lett egy szutyok panel is 40M) az egyetlen lehetősége, függetlenül attól hogy az említett kockázatok okozója vagy elszenvedője.

Mi nem keresünk szarul, nem is élünk szarul mióta magunkat látjuk el, de 2015-ben leültünk gondolkozni feleségemmel, és kerestük a lehetőségeink határát. Felelősen a panel volt az...

Felelőtlenül meg... a ""család""támogatások"" (ne politizáljunk, de nem véletlen hogy családos emberként is csak idézőjelben írom) már-már visszaélésszerű kihasználásával és erőn felüli hitel segítségével simán mehettünk volna családi házba, valószínűleg meg is mentettek volna saját magunktól, és mai napig grillezhetnék a teraszomon, és szaladgálhatnának a gyerekek a kertben, de egész egyszerűen hülye vagyok, de elvekkel nem voltam képes a bizonytalanság mellett dönteni.

Én is laknék Pilisszentivánon saját telken kétszintes medencés családi házban, és ha csak a döntésemen múlna, ott dőlhetne össze az összes panel, csak ez nem így működik, hogy eldöntöm hogy "nem akarok panelban lakni és kész" :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.