Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

szép képek... habár ilyen helyre nem szívesen mennék fotósnak... :(

ui: szerintem kicsit túllihegik ezt az egész hamu-ügyet... főleg itt hazánkban... valaki mondta, hogy ami eljut ide a légtérbe, az minimális mennyiségű, mikroszkopikus méretű por és kb. semmi veszélyt nem jelent... szerintem a nagyvárosok légszennyezettsége sokkal nagyobb probléma...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Crystalheart válasza mephi666 (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Főleg, nézd csak azokat a cinikus hozzászólásokat a képek alatt. Jellemző... Áh, nem is foglalkozom vele.

(#3) localhost válasza Crystalheart (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akartok webcam linkeket? :(((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

Azért az első kép nem gyengén szép jelenség.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Nekem ez a kép tetszik, ha már villám és vulkán.

localhost: éjföléfvük

Harrrr!!!!

(#6) localhost válasza Ndruu (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen.... nekem is ez van, de mire megtaláltam a nagy káoszban... :(

Ha már vulkán, legyen vulkán : [link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) mephi666 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

tényleg komoly nagyon... ha vicces akarnék lenni, azt mondanám, hogy "látom diablo-t a füstben és most próbálgatja a tüzes-villámos spelljét" ;]

én egyszer fotóztam villámot, de vulkán nélkül... hosszú exponálással, de ez itt röviddel készült... nagyon jól elkapták... biztos nem 50ezres kompakttal lőtték :)

#5: na, ez még komolyabb...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Crystalheart válasza mephi666 (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Már értem, Mordor miért olyan, amilyen. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.