Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

az általad említett fisherman's friend-et nem gyártják már? egyik boltban lehetett kapni még kb 6-7éve a városban, de évek óta nem láttam már... :( pedig jóféle volt nagyon... kitépte a t*knyot a torokból meg az orrból rendesen... a fekete halls cukor még elég jó, de ez sem közelíti meg a régi, papírzacsis fmf-t :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) ollie válasza mephi666 (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már hogyne gyártanák. Linkeltem is az oldalukat, sőt a rajta levő térkép szerint 2 fajta cukorkájukat árusítják is Magyarországon (bár hogy hol, azt ne kérdezd, mert már én sem látom egy ideje).

De tény, hogy az az igazi ütős cucc a toroknak. :D

[ Szerkesztve ]

***

(#3) mephi666 válasza ollie (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

hm... akkor ha legközelebb valamelyik multiban járok, feltúrom a kínálatot, hátha találok :) 2 fajta rémlett nekem is, hogy annyit láttam anno a boltban... jó lenne bevásárolni belőle... gyilkos anyag :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) malwy


malwy
senior tag

1,5 éve nem érzem a mentolos ízt. Megittam vmi fogászati, szájsebészeti cuccot. Szóval 3 tele sötétkék airways és csak habzik a szám és alig bírom becsukni, de egyébként semmi. Bár az utóbbi napokban alakul a dolog;)

Érdekes módon a csípős dolgokat ugyanúgy utálom, és ugyanannyira esnek rosszul, mint eddig:)

[ Szerkesztve ]

(#5) ollie válasza malwy (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Uhh, az gáz lehet. Én szeretem a mentolt ezért rossz lenne élni nélküle... :DDD

***

(#6) Thunderzolee

Ez a Fisherman's Friend ez jó, erre emlékszem.
Míg iskolába jártam, lehetett kapni belőle, szinte minden ABC-ben volt.
Ez volt a legerősebb, fehér zacsiban barna "bogyók":

Kár, h már nincs. Illetve lehet, h van, de én nem láttam már évek óta sehol.
Pedig volt még promóció is belőle, csinos hostesslányok adtak mellé ilyen tartót, ha többet vettél belőle:

Nekem már sajna nincs meg, de így nézett ki élőben:

Ollie linkjén levő két idehaza kapható termék:

A csíkozás a cukormentességre utal.

Egyébként meg itt találtam egy érdekes cikket: http://www.deluxe.hu/cikk/20090324/betorok_raboltak_ki_dorren_es_tony_lofthouse_a_fishermans_friend_cukrot_gyarto_ceg_egyik_tulajdonosanak_hazat

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) Gergő_


Gergő_
őstag

hehe nekem is kedvencem volt a ff, de itthon szerintem betiltották, már nem emlékszem rendesen de voltak érdekes dolgok benne
egyébként az nem mentol, mivel a mentol gyengusz, a ff-ben igazi eukaliptusz van azért üt nagyot

(#9) Thunderzolee válasza Gergő_ (#7) üzenetére

Így van:
"A cég története 1865-ig nyúlik vissza, ekkor találta fel James Lofthouse gyógyszerész mentholt és eukaliptuszt tartalmazó készítményét, amely megóvta a halászokat a meghűléstől."

Komolyan,a tartalma miatt betiltották?
Hát ennyi erővel az energiaitalokat is beszüntethetnék.. :(((

Ez megint olyan, mint az, h évtizedeken át tilos volt tüzijátékolni, kábé azzal az indokkal, h tűzveszélyes.. Na persze, más országokban nem volt tűzveszélyes? :W
Bár nem nagyon nézek TV-t, de régebben mintha láttam volna külföldi adókon ezeket a ff reklámokat. Ott miért nincs betiltva, ha annyira veszélyes? :F :W

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Fisherman's Friend az egyik legjobb, igaz egy ideje én sem láttam. :(

(#9) Thunderzolee:
Ne legyünk már ennyire naivak, szted azt tiltják be ami káros, vagy azt ami vkinek az útjában van? :U

[ Szerkesztve ]

(#11) Gergő_


Gergő_
őstag

tényleg így van sajnos; ahogy D1Rect is írta
ez a cukorka elég komolyan tudott kezelni egy náthát is( pedig utoljára csak 90Ft volt egy zacskó)

meg lehet venni webshopban 345Ft-ért :O

[ Szerkesztve ]

(#12) Thunderzolee válasza D1Rect (#10) üzenetére

Ohh.. Ilyen magasságokban nem gondolkodtam.. :U

Hát ha választani lehet a ff megszűnése óta felbukkant rágók (pl: Airwaves) közt, inkább a cukorkát választanám.

Király volt megkínálni belőle olyanokat, akik még nem ismerték. ;]

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Beteszteltem, nem rossz, de nem feeleltem a kicket. :(

(#14) stangli


stangli
senior tag

Teszteltem egy párszor, szerintem a negróhoz hasonlít

(#15) D1Rect válasza stangli (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Az első pár másodpercben nekem is a Negro ugrott be. :K

(#16) Samus


Samus
addikt

Nem rágózok, de egy cukrot nagyon szerettem. Nem tudom ki vagy mi gyártotta, mi csak savanyú cukorkának hívtuk. Fekete vagy Zöld csomagolású (1db/csomag) zöld színű cukor, kívül enyhén cukrozott, belül eszméletlen savanyú, de nagyon finom. Imádtuk. Naponta 4db simán fogyott. Ha jól emlékszem 10ft volt darabja.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) Zsoccc válasza mephi666 (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Fisherman's Friend-et a Müllerben érdemes keresni, szinte az összes változat kapható. Igen az örök kedvenc fehér tasakos is.

(#18) ollie válasza Zsoccc (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol találok Müllert?

***

(#19) 9766267 válasza ollie (#18) üzenetére


9766267
csendes tag

Itt , amúgy én se szeretem a rágót. :)

(#20) Zsoccc válasza ollie (#18) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Ja, igen Pesten nem igazán terjeszkedtek még, de az előttem szóló megadta a választ. Érdemes szétnézni egyben, mert sok olyan cucc van amit Magyarországon máshol nem nagyon kapsz meg.

(#21) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

sztem azért nem annyira erős ez a rágó, ahogy a fishermans friend sem olyan hű de erős, bár tény h erősebb.

egy rágást megért.

de én spec megmaradok a sárgadinnyésnél :K

ollie: FF-et a BUD reptéren is találsz a reptéri shop-okban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.