Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Tulipanti


Tulipanti
tag

Na itt vagyok, tornázni voltam. :P Ilyenkor pörgök mint a búgócsiga. :D

Cthulhu Dawn: Köszi, de én nem vagyok plöttyedt. És bármi meglepő, nézem a fehérjét és a zsírt is. Attól mert nem írtam kisregényt, attól megkérnélek, hogy a hozzáértésemet ne firtasd. Nem vagyok dietetikus sem személyi edző, azonban egy ideje már foglalkozom a témával. És továbbra is leírom én nem diétázom.

Cifu: oké, mutass a boltban olyan terméket, aminek a ch-ja jóval alacsonyabb (direkt nem írom az 50%-ot). Nézzük a tésztákat. Vannak a hagyományos lisztes tészták, meg talán a teljes kiőrlésű, aminek a ch-ja közel azonos, a rosttartalma magasabb. Ennyi.

Elhiheted, én mindent megnézek amit megveszek, ez az első. És ritka az a késztermék amit meg szoktam venni.

Na hát a google az nagyoooon okos, gratulálok. Ezt az oldalt amit linkeltél, nem Norbi csinálta, csak a plakát az övé, amin viszont szó sincs fogyasztó süteményről. Erről ennyit.

Hit, nem hit...nekem működik és még "jópár" embernél, akkor meg nem mindegy, hogy fogalmazom meg?

Dany007: Ja, az tényleg nagyon jó, ha az emberek maguknak találnak ki étrendet meg mozgást. Az úgy valóban nagyon hasznos....

Azt meg légyszi ne te döntsd már el, hogy tudom e hogy miről beszélek.

Crystalheart: Én itthon sütök, főzök. :K És nem is azt mondom, hogy a cukorbeteg kisgyereknek a bolti készételt kellene enni, hanem olyanra gondolok mint a csoki, ropi, jégkrém meg ezek. Amit otthon azért gyorsan nehezebb előállítani.

blackrulz: Légszi, te se mond már meg, hogy mivel vagyok tisztában és mivel nem.

A mozgásról pedig annyit, hogy futok, tornázok napi szinten. Se narancsbőröm, sem pedig plöttyedt bőröm nincsen.
Ki mondta, hogy én nem főzök meg sütök? De ezt már leírtam.

A 25kg-ot pedig azért írtam, mert sokaknak ez a névadó. Én már a centiket nézem, nem is állok mérlegre. De ha bárki lát és megkérdezi, hogy mennyit fogytam, akkor mit mondjak? Hogy a combom x cm-el vékonyabb stb... Biztos érthető lenne egy laikusnak.

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.