Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) #56573440 válasza Kalandor (#32) üzenetére


#56573440
törölt tag

hibás feltevés hogy ha életmódot váltanál, akkor soha nem ehetsz pl kenyeret. ezt honnan veszed? belehal? megáll a fogyása két hétre? mi történik ha egy jól összerakott diéta, kiegyensúlyozott, napi 5-6 étkezés esetében betolnék egy jó fehérkenyeres, nutellás szendót, tepertővel a tetején, aztán bundázom és bő olajban kisütöm ha épp ahhoz van kedvem és már ott vagyok, hogy "bűnözni kell". megsúgom. semmi. nem áll meg a diéta, holnap folytathatom, ugyanúgy menni fog minden. csak ehhez meg kell érteni, hogy minden fejben dől el. aki félrekajál mert megbotlik és betol a vétkes tűzrevaló némbere egy zacskó csipszet, az másnap már nagyon jó kifogás csupán, hogy na ezért nem tudom folytatni tovább... a fogyás lassú folyamat. aki rohan, akinek csak a kiló számít, cserébe egy botlás után feladja, na annak ideális a norbi update kaja ez viszont tény.

csalós napok egyébként is kellenek. de csontra mondtad a tutit. norbi akaraterőt árul. aki fogyni akar az hamar rájön, hogy zsírból fogyni jóval több kell, mint amennyi akaraterőt meg lehet venni pénzért bárkitől. ha mindegy miből fogysz, akkor persze a képlet teljesen más.

továbbra is tartom, ha valaki egyszer kitalál valamit, amit utána nem tiltanak be, és a tv előtt fogyaszt anélkül hogy megmozdulnánk, az uralná a világot.

persze kivételek biztos vannak, nem akarok én személyeskedni meg mást elásni, elítélni, megvetni, csupán személyes véleményemet fogalmaztam meg :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.