Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ollie:] Must see!

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Sztem az egyik legjobb MMO ami létezik. :K

(#2) ollie válasza D1Rect (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Játszol is vele?

***

(#3) D1Rect válasza ollie (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, nálam az MMO-k gyorsan pörögnek, szinte mindent kipróbálok, úgyis ingyenes a trial mindenütt. Persze mindig nagyon lelkes vagyok az elején. :D
Viszont túl sok időt igényelnének.
Ebből a szempontból az EVE eddig a legjobb volt, mert nem szükséges mindig bent lenni, de így is sok figyelmet igényelt.
Ha egyszer komolyan úgy döntök, hogy tényleg foglalkozni fogok MMO-val, szerintem az EVE lesz az. :K

(#4) Hugo85


Hugo85
aktív tag

Én játszottam egy évet (Caldari 9,8 mill SP, T2 [kivéve med. rail] fitted Ferox-ig jutottam és épp Rokh-ra ment a training, Gallente bányász alt-al :DDD ), meg előtte két trialt (Mini, Ammar). Most volt ilyen visszacsalogató akció, hogy 5 nap ingyen, úgyhogy újra megnéztem. Apocrypha nagyon pofás lett (amikor először kezdtem még Trinity sem volt, nem hogy az azóta eljött X kieg ;) ), a fitting screen változások is tetszenek meg a training queue (az már nagyon kellett). Mondjuk az új graf ráderöltetése - bár már időszerű volt - nekem nem pozitív. Wormhole-oknak nem néztem utána de biztos frankó, a T3 tac cruiserek-ről meg az jött le, hogy hiába lehet őket akár bubble-imune-é tenni, akkor is túl vannak árazva (majdnem 1 milliárd és akkor még se rig, se fitting :N ). Minden esetre a főegységekből hajóépítés koncepciója jó utat jelül ki szerintem (custom szín, szkin, decal is jó lenne, csak megtriplázná az adatforgalmat, és Jita meghalna minden downtime után 3 perccel ;] )

Amúgy szép volt, jó volt, de bőven túl sok időt felemészt az EVE (vagy bármelyik MMO, bár szerintem ha komolyan akarsz EVE-ezni az a legidőigényesebb és összetettebb). Inkább élek, bármennyire is szerettem. Nagyon koncentrálni kell rá, csak a hajók, modulok megismerése több hónap, meg a felülemelkedés a noob-corp chat-en :)

A legjobb és legnehezebb MMORPG meg maga az élet. És még a grafikája is jó :).

Amúgy a videó szuper, akárcsak az összes EVE video. Még a játknál is hangulatosabbak :R

(#5) ollie válasza Hugo85 (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most már nagyjából félmilliárdból kijön egy strategic cruiser, és folyamatosan esik az ára. Amikor kijött a kieg, csak a hull-t adták 2 milliárdért, most már "csak" 300 millió körül van.
Egyébként nekem pont az tetszik az Eve-ben, hogy mivel offline is megy a tanulás, nem érzek állandó késztetést arra, hogy játszak. Most pl. már kb 2 hónapja csak skilleket állítani lépek be.

Most a Battleforge lett a nagy kedvenc, ezért hanyagolom az Eve-et kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#6) Hugo85 válasza ollie (#5) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Hát, nemtudom, ahogy nézegettem, még mindig közelebb van az 1 milliárdhoz (mondjuk Citadell-ben bóklásztam), de esik az ára az tény. Erre is igaz az mint a capital shipekre, hogy nem megvenni, hanem építeni kell (persze ahhoz már egy player corp kell általában). Azért is magas az ára mert kevesen építenek nem maguknak, azért annál erősebb/ritkább hajó (olyasmi ez mint a T2 rigek, bár azok mindenhogyan drágák, és aki MOM vagy Titan szint alá tesz olyat, az se normális :N ).

Amúgy nekem ez a nagy kedvencem EVE videók közül. Jók kis fanfiction :K

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ollie:] Must see!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.