Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

:DDD :DDD :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Egorov


Egorov
aktív tag

Na ez most kellett. :DDD Marhajó. :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) Ice!?


Ice!?
őstag

lajk:d

(#4) ollie válasza Ice!? (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lájkolás mire jó? Jól lesz attól valakinek? :)

***

(#5) k. válasza ollie (#4) üzenetére


k.
őstag

Ha valaki annyit ír, hogy igen ez tetszett akkor mennyivel jobb mint aki like-ot ír?
Csak mert sztem a lényege ugyanaz.

(#6) P00By


P00By
nagyúr

Ez baromi jó :DDD

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Mi lett volna, ha a Facebook sokkal korábban létezett volna?

Napóleon, 1809: portugália, spanyolország: added to her neightborough in FarmVille EuropeVille

1821: Szt. Ilona szigete: dislike

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) EmberXY válasza ollie (#4) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem szerencsére sikerült törölnöm a profilomat, így hasznosabban is eltölthetem az időmet.
De a címben lévő kérdésre a válasz: Már csak 10000 olyan ember élne, aki még nem regisztrált, és soha nem is akar, vagy már törölte magát. Ebből 8000 nyugdíjas, 1500 csecsemő. :DDD

Mr.Csizmás: Stephenson csatlakozott az "Úgy építenék már egy gőzmozdonyt" csoporthoz......

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#9) ollie válasza k. (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom mi a lényege a lájkolásnak, sőt azt sem tudom, hogy mi a francot csinál azon kívül, hogy most fent ki van írva, 1 embernek tetszik. Pont ezért kérdeztem. Nem vagyok regisztrálva facebook-on, és nem is tervezem.

Ezt a bejegyzést viszont azért írtam, mert nekem tetszik ez a poén, és megosztom másokkal is.

***

(#10) mephi666 válasza ollie (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem a "lájkolás" lényege: önkéntes adatszolgáltatás a "lájkoló" érdeklődési köréről, amit valamikor fel is lehet használni :) ...vagy csak összeesküvés-elméletet kezdek épp felépíteni? ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Mr.Csizmás válasza EmberXY (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja :D

(#9) ollie álnéven vagyok regisztrálva (Valentin Fritz, ha kiv. valaki).

Remek tanulmányokat lehetne írni az új virtuális szocializációról, vagy nevezzük, úgy hogy a fejsbuk által kialakuló társadalmi változások.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) Fadam válasza ollie (#9) üzenetére


Fadam
csendes tag

Ha ugye én ezt most belájlkoltam akkor nekem a facebookos üzenőfalamon megjelenik a következő:

"Fáczán kedveli ezt a logout.hu oldalon: Mi lett volna, ha a Facebook sokkal korábban létezett volna? - LOGOUT.hu Személyes bejegyzés."

Így aki megnézi az én üzenőfalamat az láthatja hogy mit lájkoltam be így esetlegesen ő is meg tudja nézni. Bár túl sok értemet ne is keress benne szerintem. :DDD

mephi666: Ott csak azokat az embereket írja ki akik az esmerőseid, de most kivételesen tudod mert megmondtam. :P

[ Szerkesztve ]

(#13) mephi666 válasza Fadam (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

"Valentin Fritz és még egy ember kedveli ezt."

te lennél "még egy ember"? nem talállak így a fészbúkon :O hogy csinálod ezt? áruld el, izibe' ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Kevinmaster válasza ollie (#4) üzenetére


Kevinmaster
tag

Na! Végre! Nem mertem senkinek feltenni a kérdést, nehogy egy antigeek, műveletlen, maradi hülyegyereknek tűnjek. :) Szóval érdekelne engem is...

(#15) mephi666 válasza Kevinmaster (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem szívesen lájkolnád, ergo: jó lenne neked ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Fadam válasza mephi666 (#15) üzenetére


Fadam
csendes tag

Egyébként te nem találsz meg engem de én viszont simán megtalállak téged. ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) EczkE válasza mephi666 (#13) üzenetére


EczkE
addikt

Én voltam. :B

Asszem mindenféleképpen!

(#18) nem_tom


nem_tom
őstag

Már csak értenem kéne. :U

(#19) EmberXY


EmberXY
addikt

Engem ki talál meg? :DD

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#20) Mr.Csizmás válasza Fadam (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21) Fadam válasza Mr.Csizmás (#20) üzenetére


Fadam
csendes tag

Ügyes. :DDD

(#22) Kevinmaster válasza mephi666 (#15) üzenetére


Kevinmaster
tag

De kit érdekel, hogy nekem valami bejön... nem értem..... Engem rohadtul hidegen hagy, hogy ötezren lájkolnak valamit. Ja, lehet, hogy itt a gond :D

(#23) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Valós felfogásban: Mára annyi esze lenne a világnak mint egy hanyatt döntött kockacukornak. Az h később találták ki semmin nem változtat csak késlelteti az elkerülhetetlen elhülyülést.

(#24) 7 válasza ollie (#4) üzenetére


7
addikt

Tetszesnyilvanitasra lett kitalalva, es pont azzal egyenerteku, mintha beirnal egy vigyort vagy valami kommentet, ami arrol szol, hogy "teringettet, pajtikam, ez aztan emberesen jo". Szeretem benne, hogy igy egy-egy hirhez fuzott kommentek kozott konnyebben lehet talalni erdekes beszelgeteseket is, mert nem vesznek el a "hudejooooo" jellegu megnyilvanulasok kozott. :P

(#25) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk a Columbia-űrrepülőgépre vonatkozó rész nagyon ízléstelen, ezt leszámítva viszont tényleg jó.

(#26) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Az Istenes rész volt a legjobb. :DDD

(# 18) nem_tom:
Értened kéne! Mert ugye tanultál angolt az iskolában 6 éven keresztül. Ugye? Szerintem kamuztál. :U
Persze Én is csak címszavakból tudom kikövetkeztetni mit jelenthet a mondat.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27) Samus


Samus
addikt

Pár dolgot nem értek, mivel a ne ismerem az előzményeit (például az űrállomás részt). A legjobb a "Galileo" rész tipikus volt. Legjobban a Meteorit-os rész tetszett.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.