Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

---------- olvasd el te úgy is látod! :R

[ Szerkesztve ]

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

hű, ez tényleg heppiend, nekünk direkt mondták a klímások, hogy nagyon vigyázzunk a távirányítókra, mert utólag borzasztóan nehéz őket pótolni.
de amúgy szerintem ez a dolog összefügghet a klímaszereléssel is mint szakmával, valamelyik évben pl. a colombus klíma kft-t választották meg az év munkahelyének:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez teljesen korrekt. :R

(#4) Kolondrum válasza D1Rect (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ugye? :R Később szívesen hívnád újra ha baj van?

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

pozitív és negatív példát is tudnék írni hasonló témakörben, de ez a hozzáállás becsülendő... és mindenki által követendő lenne :R

(...nem úgy, mint 2éve a kábeltévé-szerelők munkája, amit csináltak nálunk... összecsapták, hülyék voltak, nem is lett jó, aztán b@sztak visszajönni... pár nappal később másik szerelő jött, aki fél perc alatt megtalálta/orvosolta a hibát, közben erősen szidta az előző 2 szerelőt... röviden: lakást vettem, előző lakónak úgy kötötték ki a kábelt, hogy egyszerűen elvágták kint a lépcsőházban... ezt ezek az ökrök nem nézték meg, összedugták a modemet... mondták, hogy pár perc és feláll a rendszer, de ha gond lenne, hívjam őket... hívtam is, de először ígérgettek, hogy jönnek, elb@szták a hétvégémet, mert otthon dekkoltam, amíg oda jutottunk, hogy már fel sem vették a telefont...
az ember azért elvárná, ha kifizet egy szolgáltatást a nehezen megkeresett pénzéből, akkor végezzék is el rendesen a munkát...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) D1Rect válasza Kolondrum (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Az semmi, ha valaki légkondit akarna, őket is hozzájuk küldeném. ;)

(#7) Kolondrum válasza D1Rect (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

:DD Ez a pszichológia milyen szép dolog. ;]

(#8) Thunderzolee

Hűű tényleg wazz.. nekem is van klíma, és fűteni is tud. Ebben a hidegben meg elfelejtettem használni. :W (Csak egy szobai hősugárzó-ventilátorral melegítettünk, igaz az is elég volt.)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.