Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

a régi öregek tudják, hogy kell kezdeni a napot: 3fél házipálesz, nincs benne se cukor, se zsír és zökkenőmentesen-jókedvűen indulhat a meló :)) eszembe jut róla sógorom: kapott valami "kellemes" gyomorfertőzést és diétáznia kellett: cukros, zsíros, fűszeres dolgokat kerülnie kellett, nem tudott mit venni és vett 1üveg vodkát, merthogy abban egyik sincs és legalább jókedvűen telik a diéta :DD

postra visszatérve: vicc az összes ilyen reklám... meg, hogy el is hiszik az emberek... egyébként régen, amikor komolyabban programoztam, akkor kekszen, kávén meg cigin éltem... :B háztartási keksz a legjobb... reklámok közül engem a mézes-mustáros mártás szívatott meg... egyszer ettem olyat... többet sem...

egy új murphy törvényt viszont tudnék írni: "ha beülsz kajával a tévé elé, szinte biztos, hogy 1 reklámblokkon belül kapni fogsz hashajtó/hasfogó és hüvelygombakrém reklámot... persze a kötelező néhány tampon/betétreklám mellett"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.