Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Igen a kedvencem a gyerekeknek ajánlott dedópehely.
97% azonnal felszívódó szénhirdrát 3% színezék+aroma+tartósítószer.
Egészség rulez.

(#2) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Az én személyes kedvencem a délig tartó lendület. Kerek négy (4) órán át tart. Peti a reklámban elgyötört fejű, de a szomszéd lány nagyon fitt! Már hajnali nyolc órakor! Hogy bírnak ilyen kib@szott korán felkelni?! :Y És ha nyolckor kint vakargatják az erkélyen, mikor dolgoznak? Ja, hogy állandó délutánosak?!
Én kérek elnézést, leülök magamtól. :P

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#3) ollie válasza Zolaash (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk van aki 9-re jár dolgozni. :)

***

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Pont azért tart délig a lendület, mert nagy a cukor tartalma. Meg 1-2 más dolog is van benne.

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

a régi öregek tudják, hogy kell kezdeni a napot: 3fél házipálesz, nincs benne se cukor, se zsír és zökkenőmentesen-jókedvűen indulhat a meló :)) eszembe jut róla sógorom: kapott valami "kellemes" gyomorfertőzést és diétáznia kellett: cukros, zsíros, fűszeres dolgokat kerülnie kellett, nem tudott mit venni és vett 1üveg vodkát, merthogy abban egyik sincs és legalább jókedvűen telik a diéta :DD

postra visszatérve: vicc az összes ilyen reklám... meg, hogy el is hiszik az emberek... egyébként régen, amikor komolyabban programoztam, akkor kekszen, kávén meg cigin éltem... :B háztartási keksz a legjobb... reklámok közül engem a mézes-mustáros mártás szívatott meg... egyszer ettem olyat... többet sem...

egy új murphy törvényt viszont tudnék írni: "ha beülsz kajával a tévé elé, szinte biztos, hogy 1 reklámblokkon belül kapni fogsz hashajtó/hasfogó és hüvelygombakrém reklámot... persze a kötelező néhány tampon/betétreklám mellett"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Bubu79 válasza mephi666 (#5) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez ma sem nagy kunszt, szerencsére a gyártók is merítenek a régmúlt korokból, ezért is jelenhetett meg ez:

:DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7) Bubu79 válasza mephi666 (#5) üzenetére


Bubu79
addikt

De most mér lett dupla? :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Viszont van egy másik keksz. A jó estét keksz. Pontosabban régen volt. Lényegesen jobbnak tűnik, kevés szénhidrát tartalommal és nincs hozzáadott cukor.Esetleg azt nézd meg. (már ha lehet még kapni)

(#9) mephi666 válasza juliabrilke (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

erről eszembe jut egy gálvölgyi-show... amikor venni akart altató-órát... mert, hogy ébresztőórája már van és kellene altatóóra is, amit beállít mondjuk este 10re és akkor elalszik :))

esténként én vagy tejet vagy sört iszok :) mindkettőtől jót lehet aludni... de van olyan, hogy kávét kell este innom, mert olyan fáradt vagyok, hogy elaludni sincs erőm :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) juliabrilke válasza mephi666 (#9) üzenetére


juliabrilke
addikt

Gondolom nem egyszerre. :DD

Nekem a keksz inkább ilyen esti nassolásnak tűnt (bár szerintem nyugodtan lehet nappal is fogyasztani :D ) Bár egy kicsit száraz és 2x annyi volt sok helyen, mint a jó reggelt keksz.

(#11) ollie válasza juliabrilke (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És mi történik délben, ha elfogy a lendület? Kómába esel? :D

(#8) Egyébként a "jóestét" kekszben egyáltalán nincs cukor? Vagy hogy érted azt, hogy nincs hozzáadott cukor?

[ Szerkesztve ]

***

(#12) juliabrilke válasza ollie (#11) üzenetére


juliabrilke
addikt

Délben ott a finom meleg ebéd.

Én úgy tudom, hogy nincs. Bár eddig csak 1x vettem kézbe. Ez olyan cukormentes jóreggelt. Viszont csak 3 "csík" van benne. :)

(#13) Eagle16


Eagle16
addikt

Én zabpelyhet szoktam enni reggelire. Még ebben is van cukor, de nagyon kevés, 100 gramm zabpehely 1 gramm cukrot tartalmaz (az is zabból származó cukor). Nagyon egészséges étel, cserébe pocsék íze van :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14) blunt


blunt
aktív tag

reggelire csokis csiga, ebedre pizza, igy jo ez.

(#15) ollie válasza blunt (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy egyél csokis pizzát, és így egyben letudod a 2 eseményt. :D

***

(#16) blunt válasza ollie (#15) üzenetére


blunt
aktív tag

ennek, de a mai pizzatol inkabb hanynek :O
symbolban senki se egyen, ha jot akar maganak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.