Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) ollie válasza 7 (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a Steam-en már van vagy 15 játékom, a gog.com-on eddig kettőt vásároltam. Mindkettőre igaz az, hogy bármennyiszer és bárhol letöltheted a már megvásárolt játékokat. Gog.com-osaknál ráadásul mindenféle DRM nélküliek a játékok, Steam-nél kiadófüggő, de természetesen ott sem kell CD/DVD hozzá. Gog-nál kifejezetten tetszik az is, hogy általában adnak extrákat is (pl. soundtrack), és ha valamit utólag adnak a megvásárolt játékhoz (pl. plusz egy kiegészítő, vagy valami extra), az rögtön bekerült a te accountodba is, és bármikor letöltheted.
A Steam főleg az újabb, a gog.com meg kifejezetten a régi, sikeres játékokra koncentrál (én pl. az Ishar sorozatot és a Disciples 2 Gold-ot vettem meg tőlük). A letöltés amúgy mindkettőnél egyszerű, vásárlás után megjelennek a játékok az accountodban (gog-nál csak online látod, mivel nincs kliens). Steam-nél automatikus a letöltés, gog-nál pedig rá kell kattintani a letöltés-re. Utóbbinál egyébként elég profin megoldották, saját telepítőt írtak a játékokhoz, mely még a DosBoxot is felpakolja és konfigurálja a DOS-os játékokhoz.

Egyébként a regelés mindkettőnél ingyenes, akár ki is próbálhatod. Gog-nál van 3 ingyenes játék is, azokat kapásból hozzáadhatod az accodhoz, és láthatod hogyan is működik a dolog. Steamnél is vannak ingyenes cuccok, főleg demók, tehát ott is kipróbálhatsz mindent. Egyébként gognál tudsz PayPal-on keresztül is fizetni, Steamnél csak a saját rendszerükön keresztül.

[ Szerkesztve ]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.