Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Frissítve néhány screenshottal.

***

(#2) D1Rect válasza ollie (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Feltűnt, pont tegnap néztem rá, csak akkor nem olvastam végig.
Nekem a Fallout 1-2 az etalon szerepjáték téren, rengeteget tanultam belőle angolt, volt olyan amikor többet szótáraztam, mint játszottam a játékot.

(#3) ollie válasza D1Rect (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a Falloutok kimaradtak az életemből, bár 1-2 órát eljátszottam velük, de nem nyerték meg annyira a tetszésemet, hogy folytassam a játékot. Tény, hogy jobban szeretem a kardozós RPG-ket, mint a futurisztikusakat.

***

(#4) 7


7
addikt

Esetleg van némi infód arról, hogy milyen üzletben lehet beszerezni? Keresgéltem, de nemigen találtam, pedig ez is rajta van azon a szűk listán, amit mindenképp szeretnék magaménak tudni. :)

(#5) ollie válasza 7 (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, sajnos én is csak az eBay-t és az Amazon-t tudom ajánlani, de jelenleg aranyárban mérik (pl. legolcsóbb használt 60 USD az Amazonon, eBay-en meg olyan 30 GBP körül).

Én a saját példányomat még 2001-ben vettem. Viszont remélem, hogy hamarosan lesz valami újrakiadása, hiszen biztos van rá kereslet. Javasolni is fogom a gog.com-on, hátha árulni fogják.

Most nézem, hogy már 2. a wanted listában. :) És mivel a Falloutokat már árulják, szerintem simán lehet, hogy a PST-t is fogják a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

***

(#6) 7 válasza ollie (#5) üzenetére


7
addikt

Úgy legyen. Ha majd lesz, lehet, hogy regelek.

[ Szerkesztve ]

(#7) ollie válasza 7 (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a Steam-en már van vagy 15 játékom, a gog.com-on eddig kettőt vásároltam. Mindkettőre igaz az, hogy bármennyiszer és bárhol letöltheted a már megvásárolt játékokat. Gog.com-osaknál ráadásul mindenféle DRM nélküliek a játékok, Steam-nél kiadófüggő, de természetesen ott sem kell CD/DVD hozzá. Gog-nál kifejezetten tetszik az is, hogy általában adnak extrákat is (pl. soundtrack), és ha valamit utólag adnak a megvásárolt játékhoz (pl. plusz egy kiegészítő, vagy valami extra), az rögtön bekerült a te accountodba is, és bármikor letöltheted.
A Steam főleg az újabb, a gog.com meg kifejezetten a régi, sikeres játékokra koncentrál (én pl. az Ishar sorozatot és a Disciples 2 Gold-ot vettem meg tőlük). A letöltés amúgy mindkettőnél egyszerű, vásárlás után megjelennek a játékok az accountodban (gog-nál csak online látod, mivel nincs kliens). Steam-nél automatikus a letöltés, gog-nál pedig rá kell kattintani a letöltés-re. Utóbbinál egyébként elég profin megoldották, saját telepítőt írtak a játékokhoz, mely még a DosBoxot is felpakolja és konfigurálja a DOS-os játékokhoz.

Egyébként a regelés mindkettőnél ingyenes, akár ki is próbálhatod. Gog-nál van 3 ingyenes játék is, azokat kapásból hozzáadhatod az accodhoz, és láthatod hogyan is működik a dolog. Steamnél is vannak ingyenes cuccok, főleg demók, tehát ott is kipróbálhatsz mindent. Egyébként gognál tudsz PayPal-on keresztül is fizetni, Steamnél csak a saját rendszerükön keresztül.

[ Szerkesztve ]

***

(#8) 7 válasza ollie (#7) üzenetére


7
addikt

Köszönöm az infót. :K

(#9) Realradical


Realradical
őstag

Életem legjobb pc-s szerepjátéka volt a Planscape. Talán az egyetlen aminek többször nekifutottam új karakterrel.

Nem is tudtam, hogy a Bioware is benne volt a fejlesztésben, így értelmet nyer, hogy miért tetszett ennyire a Mass Effect. :)

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#10) ollie válasza Realradical (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Új karakterrel?

***

(#11) Realradical válasza ollie (#10) üzenetére


Realradical
őstag

Új karakter/új kaszt persze, mage-ként nyomtam végig először, majd warrior és a végén a thief :)

mod: ja már értem mi a kérdés, persze Nameless One a karakter csak és kizárólag.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#12) ollie válasza Realradical (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sőt, a kasztot sem választhatod meg az elején (fighterként kezdesz), csak később, a játék közben. Egyedül a képességpontok állíthatók be a játék kezdetekor.

***

(#13) Realradical válasza ollie (#12) üzenetére


Realradical
őstag

Talán a legjobb dolog a játékban az volt, hogy valahogy élt az egész. MINDEN társadnak megvannak az okai, hogy veled tartsanak és ha csak a fő storylinet csináltad végig ezekből még csak a felére sem jöttél rá.

Addig nosztalgiáztam itt, hogy előkerült a 4 CD :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#14) ollie válasza Realradical (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem én is hamarosan nekikezdek újra. :D

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.