Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chronos85


Chronos85
tag

Korrekt! Tetszik, hogy kiemeled ez bizony inkább a tapasztaltabb játékosoknak ajánlott kaszt (random totemek+overload miatt). Kezdők maradjonak a pala, mage, druida hármason, ha sikerélményre is vágynak.
Személy szerint én a Forked Lightningot a randomitás és a 2es overload miatt nem favorizálom. Csak early gameben jutathat minket előnyhöz, de pl.: turn 3ban kijátszava és 4ben is, csak 2 manák marad, amivel az előny el is szállt.
Lava Burst ezt nemtom miért, de szintén nem kedvenc (talán mert nem egy fireball :) ). Szerencsére rare, ha tehetjük inkább 2-3stormot zsákoljunk be. Persze 1 elférhet, de ha van pár hexünk akkor nyugodtan válasszunk erősebb raret pl.: Gadgetzan Auctioneert sok spell mellé.
Bloodlust kétségtelen, hogy jó ha teli a board kis minoinokkal, de mint a palánál is, a tapasztaltabb ellen itt is bőszen szedni fogja a totemeket. 3at soknak érzek, 2 ha sikerült sok early game minoint beválasztani.
Minoinok közé talán a fentebb említetten kívül még a Sea Giant sorolnám, bár ez epic...

Ami már inkább játéktechnika és eseti (nálam minden aréna az mivel nincs 2 egyforma draft). Hunter ellen ovatosan a totemekkel, mert kutyákkal jól megszívathat, explosive trapről nem is beszélve. Valamint ha kezünkben a fire eli akkor igyekezzük 5.körben kerülni az overloadot. Illetve ha sok fegyvert (2axe+doomhammer-t) sikerült beválogatnunk, akkor valamilyen healre (Earthen Ring Farseer) vagy több tauntra lesz szükségünk, mert a totem minket nem csak a boardot healeli. Ez minden fegyveres classnál, talán pala kivétel a trusilver miatt, igaz.

Szerk.: Igyekeztem az elütéseket és a pocsék helyesírásomat javítani. Biztos maradt még benne, utólag is elnézést akit ez zavar.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.