Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

A WH40K-t néztem, de ebből biza THQ pack lesz "nagyonakciósan."

(#2) ollie válasza D1Rect (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én egy Space Siege-re benevezek. Tudom, hogy nem túl jók az értékelései, de szeretem az ilyen stílust, és már pár óra játékért is megéri nekem a kb 1 rugót.

***

(#3) cskamacska válasza ollie (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Több lesz ott mint pár óra játék, viszonylag hosszú. Ellenben egy borzasztóan idegesített, hogy nincs miért küzdeni, a történet elindul valahova, de valahogy nem vezet sehová, tehát történet miatt nem érdemes végigjátszani, cucc felszedés/fejlesztési lehetőségek minimálisak(inventory kvázi nincs, fejlődési lehetőségek még az akció-szerepjátékokhoz képest is röhejesek), tehát a Diablo fanok is koppannak, kamerakezelés elég kellemetlen(nem lehet rendesen szétnézni, emelkedőkön lévő ellent nem lehet becélozni, de az tud tüzelni rád), pályaszerkesztés abszolút lineáris, a bejárt területekre tökéletesen felesleges visszamenni, Harvey inkább nyűg mint segítség(pl Torchlightban a nagyobb ellenek ellen is segítséget tud nyújtani a macsek/kutya(pláne komolyabb varázslattal felszerelve), HRV viszont nagyobb összecsapás esetén rögtön azzal kezd, hogy az ellenhez szalad és kinyíratja magát :DDD )stb.

Összességében borzasztó ürességet éreztem mikor a végére értem. Pedig imádnám ezt a izometrikus 3rd person nézetet, ha normális történettel és normális játékmenettel párosulna. Torchlightnál, ha már történet nem volt, legalább a harc értékelhető(meg volt benne macsek ;] ), itt is teljesen öncélú a gyilok, de még csak nem is élvezetes.. :O A moral choice a játékban meg nó komment, szó szerint dísznek van, pedig sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni(azaz bármit választasz ugyan úgy foltatódik a játék, csak pár párbeszéd, és az egyébként is nyúlfarknyi záró animáció változik).

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4) cskamacska válasza D1Rect (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Azóta is áldom a szerencsémet, hogy 50 ojróért hozzájutottam. :R
Sajnos nem nagyon akciózzák, tavaly nyár végén volt 75, majd hálaadáskor 50, majd Karácsonykor 75 megint, és kb ennyi.
Viszont legnagyobb meglepetésemre az Eidos pakkot karácsonyi szél után újra eltűntették, gondolom a Batman, meg a Battlestations Pacific fogy olyan jól, hogy ne érje meg Enixéknek ingyen adni.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5) ollie válasza cskamacska (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi az ismertetőt, akkor mégsem veszem meg. :(

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.