Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) legiaap


legiaap
nagyúr

Én most vagyok végzős a Pécsi Pollack Mihály Műszaki főiskolán
Bevallom nem egyszer puskáztam,de azt is megjegyezném,csak abból puskáztam,ami nem volt fő tantárgy,vagy ahol úgy is szemét a tanár.Sajnos rengeteg olyan tanár van,aki úgy osztályoz ahogy az épp neki tetszik és ekkor legyen becsületes az ember?
Az első évemet végig nyomtam és tanultam rengeteget és meg is lett az eredménye.Minden tantárgyam meg lett méghozzá nem is akárhogyan.Azt jött a 2. év.Na akkor belecsöppentem a tutiba.Hiába tanultam és tudtam az anyagot a tanár mégis bebizonyította,hogy hülye vagyok.Mondok egy pl. Tesztes volt az egyik zh.Mindent tudtam,hisz tanultam.A mellettem lévő gyerek tök másnaposan bejött és mindent úgy x-elt,ahogy én.Ő 5-öst kapott,engem meg megvágtak...ennek csak az volt az értelme,hogy mehettem pót csekket venni ami x összegű,ami természetesen nyereség a sulinak.Ja és mikor reklamálni akartam,hát nem nézhettem meg a dolgozatom.Jó mi?Vagy mikor hasonló eset volt,akkor meg elkezdet tereli a tanár,de inkább kijöttem az irdojából,mert megcsaptam volna az tuti.Aztán van egy ismerősöm,akinek a kedves apukája tanár főiskolán és biza ott elmondták,hogy x % mehet át vizsgán.Ezért legyen az emeber becsületes?Nem érdemes.A másik dolog,meg ha az ember kikerül a nagy világba a diplomájának jó ha a 30 %-át használja...a többi tudás tök felesleges.Ha kikerül az ember a sulipadból kezdheti újra a tanulást.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.