Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -kdM-


-kdM-
senior tag

Azert mert a te gepeden nem megy, nekem miert kene elfelejtenem?

(#2) rup1u5


rup1u5
nagyúr

ismét egy jó példa arra hogy régi phsok is teljesen át tudnak menni hülyébe.

most komolyan ezért pötyögtél ennyit?
egyéni szoc.pol.

miért nem azzal a géppel próbálod ami az adataidnál van. akkor talán egy nagyszerű élménnyel is gazdagodhatnál mert egyébként tényleg magával tudja ragadni az embert a játék hangulata és én ilyet ritkán tapasztalok.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3) nike_


nike_
addikt

XP-seknek PATA winyóval ajánlott :DDD

(#4) lapa válasza rup1u5 (#2) üzenetére


lapa
veterán

ez most kábé olyan mintha azt mondtad volna: oké, hogy fenékbe raktak, de a Brad Pitt volt és akkor külön jó.

miért kell lehülyézni valakit, akinek bizonyos alapvető elvárásai vannak az éppen aktuális század termékeivel kapcsolatban? szerintem azok a hülyék, akik az emberek száján lenyomott hulladékot természetesnek, mi több jó minőségűnek értékelik.

szerintem olvasd el a mozis írást és hülyézz egy jólesőt ott is. dögöljön meg a sok köcsög szórakozni vágyó konszumer.

(#5) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy biztos: Az SP1-es Vistának semmi köze hozzá, hogy nem működik a játékod. Én játszottam vele régebben 32-bites Vista Home Premium-on (Amikor még 2GB RAM-om volt), és nemrég egy 64-bites Vista Ultimate-en, 4GB-al, mindkettő SP1-es volt. És működött rendesen. Szerintem inkább a laptoppal lehet a gond, inkább asztali gépen kellene az ilyen kaliberű játékokkal játszani. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Pompi válasza Vistaboy (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A Vistán való futtatásra a megoldás benne is van az írásban... :K

Feel Good Inc.

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Csinálj DVD-képet és mountold Daemon Tools-sal, a megfelelő beállításokkal. Ez többnyire bejön az ilyen esetekben.

(#8) Peat;)


Peat;)
veterán

Anyagi szempont alapján ez a kettő változat volt pc-n nekik: kiadják a szivatós másolásvédelemmel, vagy sehogy. Döntse el mindenki maga hogy melyik a jobb. Dvd-n is megy a szívás aki eredetiben veszi (szöveg). Ez van, a legális vásárlót büntetik, a warezolósakat békénhagyják :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Crystalheart válasza Peat;) (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem a mai másolásvédelmeket szinte fölösleges is alkalmazni... Nem sok játékról tudok, amit ne lehetett volna másoltan használni, de az is MMORPG. Egyszerre pénzkidobás, és az amatőrök sem riadnak vissza a kalózmásolatoktól, csak legföljebb valami szemfüles lecsap rájuk és eladja nekik párszázért. Gondolkodtam sokat, de még elvben sem tudtam semmit kiötleni, amit ne lehetne valahogy feltörni...

(#10) laforge


laforge
csendes tag

Ez a sértődött óvodás részleg ? :D :D :D :D :D :D :D :))

Annyi panaszt láttam már ME-re. Van akinek nincs kép, van akinek nincs hang... Ha nem egy agyongyötört szétmodolt vagy x ezer vírusírtóval és rendszerkonfigurátorral hazavágott gépre rakod fel, az már egy jó kezdet. (tisztelet a kivételnek)

Nekem pl 45 óra játék alatt egyszer sem fagyott le. Indítással sem volt gond.
Egyébként ME forumon körül lehet nézni. Ha konkrétan lenne ilyen hibája a játéknak akkor tényleg tízezrek anyáznának. De nem teszik.

[ Szerkesztve ]

(#11) Gyusz


Gyusz
őstag

Nincs véletlenül feltelepítve a Bring Down the Sky című DLC? A magyar verzió kiakad tőle és kéri az eredeti lemezt.

(#12) Wolverine válasza Gyusz (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

:U A játék az eSATA meghajtó miatt nem megy - ahogy az le is van írva...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) Gyusz válasza Wolverine (#12) üzenetére


Gyusz
őstag

Olvastam én is, de furának találom, hogy emiatt ne menjen. Csak adtam még egy tippet, hogy mi okozhat még gondot... :U

(#14) troller


troller
senior tag

1×ű, le kell szedni a warez verziót, avval már lehet játszani is. És mivel megvan az eredetid, így a lelkiismereted is tiszta, ami ugye fontos dolog.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#15) Calibos válasza rup1u5 (#2) üzenetére


Calibos
addikt

Szerintem meg jogos a felháborodása ha megveszi akkor miért kell a publisher részéről ilyen faszságokkal szopatni az embereket??!!

(#16) laforge válasza Calibos (#15) üzenetére


laforge
csendes tag

Elképzelhető, hogy tesztelés közben kimarad ez-az. Nekem jók a tapasztalataim a Mass Effect forummal, az összes (majdnem) fontos készítő arc látogatja és válaszolgatnak is. Szerintem egy gyors segélykérést megér ilyenkor a dolog (forum vagy direct).

Oda kell menni is nyomni nekik a wáddáfákkot. Nem tudom elkézelni, hogy ne mondjanak rá vmit. Főleg a Bioware kényes az ilyenekre, babusgatja a rajongóit (komoly táboruk van)

(#17) rumkola


rumkola
veterán

Inkább a visztát és az esata meghajtót felejtem el. Illetve inkább nem ismerkedem meg velük.

Persze akinek szüksége van rájuk annak tényleg idegesítő lehet az ilyen galiba, de ugyebár nem tesztelhető minden játék mindenféle elvetemült konfiguráción.

(#18) Tim82 válasza laforge (#16) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azt a komoly tábort meg is érdemlik (Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape Torment, Neverwinter Nights, KotOR, hogy klasszikusokat említsek). Ha megnézed Ollie korábbi írásait, ő is a tábor tagja... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19) laforge válasza Tim82 (#18) üzenetére


laforge
csendes tag

Ezt nem tudtam :) Én is tag vagyok, azért is írtam, szerintem érdemes rögtön hozzájuk fordulni, sőt. Kérték is több helyen, hogy ontsuk feléjük a bugokat mert készül a peccs (nem a BDTS féle gagyipeccs, hanem rendes bugfix)
Nekem eddig "sajnos" nem volt semmi problémám :)

(#20) ollie


ollie
MODERÁTOR

Köszönöm mindenkinek az építő hozzászólásokat (már akire vonatkozik) :).

Megoldottam a dolgot, de nem írom le hogyan (de privátba bárkinek). :)

Viszont nem azért nem indult, mert agyonmoddolt, szétcseszett windowsról van szó, a laptop kb 1 hónapos volt (eredeti windows-al), mikor rátelepítettem.

Sőt, még csak nem is a gyenge hardver az oka (még mielőtt valakinek eszébe jutna ez), a laptoban Core 2 Duo, 2GB ram és 8600GS (512MB) videokártya van (megy is szépen max részletességgel a játék, többnyire reccenésmentesen).

És a kételkedőknek még annyi, hogy ez tényleg hibája a védelemnek, elég sokan óbégatnak e miatt a hivatalos Bioware fórumon.

Továbbá, nem hiszem, hogy nagy elvárás lenne bárki részéről az, hogy működjön is az általa vásárolt program, egy modern oprendszerrel rendelkező, modern hardveren.

***

(#21) SShark


SShark
újonc

Teljesen egyetértek veled mert ugyanígy jártam. Vadi új hardver, új operációs rendszer és új program. 8 ezer forintot kipengetek érte és nem indul el Vista alatt. Természetesen biztos található rá megoldás de ez akkor is bosszantó egy vadonatúj program esetében, hogy mahinálgatni kell ahhoz, hogy elinduljon.

(#22) Kraptor


Kraptor
őstag

Én digitális formátumban vettem meg EADM-en keresztül és nincs semmi baja. Drágább volt egy kicsit mint a Magyar, de legalább ugyanazt kapom mint a nyugatiak (patch, DLC). Vista 64-en szépen fut.

(#23) ollie válasza Kraptor (#22) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na igen, neked nincs DVD másolásvédelem, ami bekavarhat.

***

(#24) Elmör


Elmör
senior tag

Sajnálom, hogy így jártál, de csak emiatt még nem mondanám senkinek, hogy felejtse el. :( Végigtoltam asztali gépen és tetszett, az más kérdés, hogy ilyen technikát alkalmaznak és tényleg gyökérség, de maga a játék nagyon jó! :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#25) adalbert1


adalbert1
veterán

Én az ilyen szívások elkerülése miatt szedem le az eredeti játékaim mellé mindegyikhez a nocd cracket is. A lemez se kell hogy állandóan a meghajtóban legyen + a sok pakolászás miatt nem is karcolódik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.