Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Az Elder Scrolls 3-4-re beruhaztam. Koszonom a figyelemfelhivast. :P

(#2) vhunor


vhunor
őstag

Szintén köszi, hónapok óta meg akartam venni az Obliviont :R .

(#3) cskamacska


cskamacska
addikt

Azért nem annyira akciós a 7200 forintos Fallout 3, hisz bármikor itthon meg lehet venni 8000-ért. Viszont a 2400 forintos Oblivionra én is nagyon kacsingatok. :K

Egy kérdésem azért lenne, a Morrowind grafikája mennyire elavult mai szemmel?
Nyilván nem ez számít, de szvsz míg egy izometrikus RPG grafikája nem nagyon avul el(Planescape vagy Arcanum simán szép még ma is), addig egy Might and Magic, vagy Everquest már kiveri a szemem. :( Oblivion grafikája tudom hogy elég jó, sőt, modokkal teljesen mai szintre hozható.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4) kovsol válasza cskamacska (#3) üzenetére


kovsol
titán

felmész youtube és nézel gameplay videót köszönjük ;]
amúgy nem tudom a fallaut dlc az fizetős alapból? mert ha igen akkor ez így jobban megéri mert gondolom amit te veszel a boltban abban csak az alap játék van, nem mintha meg akarnám venni bárhogy is, én inkább RTS, FPS rajongó vagyok

én meg tegnap bementem MM-be és volt egy rakat játék 990Ft ért, pl vettem egy UT3 -t is vagy pl gears of war is annyi bár az már megvan régóta, meg fear+kieg is ennyi, elég korrekt játékokat lehet kapni már tök olcsón ha esetleg valakinek nincsenek meg ezek a régebbi nevek, vagy pl splinter cell is volt, meg még további 15-20 másik

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5) hfrankee


hfrankee
senior tag

Végre vmi engem érdeklő játékot is adhatnának 10 euró környékén.Pl: CoH Tales of valor...
Na,vmikor hátha..

(#6) cskamacska válasza kovsol (#4) üzenetére


cskamacska
addikt

Köszönöm a döntési segítséget. :U

Gotyi ez is, meg az is, és sajnos mindkettőben van windózlájv. :O Alapjáték 4500Ft itthon(Steam-en 8500 ;] ), ehhez lehet venni kb 8-10000 forint értékben DLC-ket a MS szatócsboltjából.

Arról nem is beszélve, hogy bricknmortar boltjainkban nem 14-15000 forint egy új PC-s játék kezdő ára, mint mondjuk Steam-en. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) ollie válasza cskamacska (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Morrowind már nagyon elavult grafikailag, de egyrészt nagyon jó, másrészt fel lehet javítani kb olyan Gothic 2 szintűre modokkal. Ne feledd, hogy kb 10 éves játék!

***

(#8) Lenry válasza ollie (#7) üzenetére


Lenry
félisten

8 az a 10, de a lényegen nem változtat: baromi olcsó és aki ezek után is lewarezolja, az szégyellje magát

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) keIdor


keIdor
titán

Pont azon gondolkoztam, hogy újra kéne tolni az Oblivion-t csak nincs kedvem patchelni, meg minden DLC-t beszerezni külön, így lehet Steamre is megveszem???
Még alszom rá...
Fallout 3 szintén, az is lemezes, méghozzá GOTY, de az szerintem kimarad 25€-t, annyit nem ér még az én lustaságom sem. :))

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) cskamacska válasza cskamacska (#6) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát csak megbolondultam, és elvertem a következő 2-3 hónap játékvásárlására szánt keretet, lett belőle Oblivion, meg "Oblivion with guns". :B Először semmit, majd Obliviont, aztán csak Fallout-ot akartam venni, és végül csak bennragadt az Oblivion attól való félelmemben, hogy a rossznyelveknek van igazuk, és tényleg jó játék a TES IV, de még ha nem is jó, modokkal legalább GYÖNYÖRŰ :Y Elég durva, hogy azért veszek meg egy RPG-t, mert tetszik a grafikája és a háttérzenéje. :DDD
A videók és a leírások alapján feltétlenül szimpatikusabb játék a F3, csiszoltabb és átgondoltabb(még az NPC-k is kevésbé vannak klónozva), még akkor is ha valamivel kevésbé RPG, és közelebb vitték a Stalker féle akció-felfedező FPS kategóriához.(melyet egyébként igencsak komálok :K ) Gondolkodtam a későbbi dobozos vételen, de több macera van a lemezes magyar változattal.(azon kívül hogy a magyar fordítás "átlagosan @#ar")
Morrowind szép(na annyira már nem - és ezen ellen a mod sem véd), jó, és ügyes hardcore RPG, de szerintem nekem egy fantasy cucc elég, ill Oblivionnál(elvileg) rosszabb harcrendszerrel biztos jó lehet grindolni, bár elvileg a történet jobb benne.

Egyébként érdekes hogy a Gothic 2 fel lett hozva, a grafika szerintem ott viszonylag rossz, képek alapján a Morrowind modokkal többet tud, viszont a Gothic 2-t elég korán abbahagytam anno, olyan idegesítően gyenge generic fantasy történetet ritkán hallani, mint ami abban volt. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#11) cskamacska


cskamacska
addikt

EA hét van, lesz új post? :R

Félig már tudni is lehet hogy mi jön. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#12) Lenry válasza cskamacska (#11) üzenetére


Lenry
félisten

ehh... még jó, hogy most vettem a Mass Effectet, erre a héten árazzák le :O
mindegy, így se volt egetrengetően drága

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) ollie válasza Lenry (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a múltkori ME1 leárazásnál azt csináltam, hogy megvettem a Steam-eset 5 euróért, a dobozosat meg eladtam kb 2x annyiért. :)
Nekem jó a Steam-es változat, viszont a dobozosat még mindig sokan preferálják akár némi felárért is cserébe (nekem még az első kiadású volt meg).

***

(#14) Lenry válasza ollie (#13) üzenetére


Lenry
félisten

az a baj, hogy én most is steameset vettem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) cskamacska válasza Lenry (#12) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért túlzottan sirdogálni nem kell, úgy néz ki nem kell egetrengető leárazásra számítani. :( Karácsonykor 5 euro volt a BF2 Complete, most csak 10 eurós ár fért be a keretbe EA-éknál. Ami azért érdekes, mert CD Galaxisban 1790Ft(~6€) a Deluxe, ami az ingyenessé tett további kiegek miatt egyenértékű a Complete-el. Persze ahhoz képest, hogy a felesleges Complete-ért a boltban is elkérnek 4000-et.. ;]
Bad Company 2 leárazás nagyon jó, már csak ~1300 forinttal drágább, mint itthon. :DDD
Crysis leárazása tán nem volt annyira vészes, de a Warhead magyar szinkronja(!!!) szerintem teljesen jó lett, és a magyar maximum kiadás kemény egy ezressel kerül többe, mint a hiperakciós Steam változat került.
Juj, most látom, van az új mohának bétája, rohanok is 14000-et kidobni az ablakon zsákbamacskára. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#16) bullseye


bullseye
addikt

azért az eheti EA leárazások sem rosszak.
pl. Burnout paradise kemény 1078 forintba került, mert most gyenge a forint :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17) bullseye


bullseye
addikt

Dead Space 9,99EU - ha nem félnék játszani vele...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18) cskamacska válasza bullseye (#16) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát nem is túl jók.. :U Dedszpész pölö most drágább, mint karácsonykor, egy leheletnyit olcsóbb a boltinál, Spore drágább mint a bóti(és még csak nem is Galactic az alap), az 50€ -33% akciókat meg tudják hova kell felhelyezni. :( Mirrors Edge megéri, de vótmá, ill mint megtudtam, a Steam változat nem támogatja a EA Store-ból letölthető plusz pályákat(nem mintha pár time trial pálya megérne 2k-t de izé na)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#19) cskamacska válasza cskamacska (#18) üzenetére


cskamacska
addikt

Szóval a helyzet az, hogy a Steam akciózik, újfent karácsonyt ünnepelnek, nem megvetve az 66% feletti akciókat. Erre azért szeretnék itt megemlékezni, mert két hete a Bethesda hétvégén elvertem minden szabad pénzem, így ebből a buliból csúnyán ki fogok maradni. Pedig a Fallout 3 és a Oblivion árából most jó eséllyel tucat jó címre szert tehetnék. :DDD :O Szerencsémre legalább azok nincsenek akciózva.. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#20) ollie válasza cskamacska (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy még jobb is, hogy már elfogyott a pénzed. Én meg gyűjtöm a játékokat (248-nál tartok), és persze a legtöbbel valszeg soha nem is fogok játszani...

De végül is nem sajnálom ezt a pénzt, mert ez a hobbim, jobb mint a dohányzás vagy ivászat, és még így is sokkal olcsóbb. :)

[ Szerkesztve ]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.