Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Van siros :O

:DDD

(#2) Móci


Móci
addikt

Súlyos... :W :Y

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Thunderzolee

Ennyi alapműveltség sincs?

..ppppppfffffffffff... hová tart ez a világ.. :/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) barnam_


barnam_
nagyúr

Akinek ez [Barbi Girl ^^] a neve, attól nem várok el értelmet :DDD

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

ez kegyetlen :DD innentől már csak egy lépés lenne, hogy tőlem megkérdezzék, hogy "kivel járok?" a "ynwa" miatt... :B

#6: :P ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) ollie válasza mephi666 (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kivel jársz?

***

(#7) tibi666 válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


tibi666
senior tag

húúúú, nem ismeri az evitát, össze is dől a világ.
ez az egész alapműveltség dolog csak arra jó, hogy akinek van az igazi elit érzés kíséretében fröcsöghessen a másikra.

közben én semmivel nem érzem magam többnek, mert annak idején elolvastam egy görög drámát, vagy egy radnóti eklógát...

(#8) 7 válasza tibi666 (#7) üzenetére


7
addikt

Itt inkabb azon van a hangsuly, hogy Argentinarol azt sem tudja, hogy egy orszag.

(#9) barnam_ válasza 7 (#8) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem ez úgy jött össze, hogy nem ismeri az Evita-t, és szegénykém próbálta értelmezni, és a végén az jött ki neki hogy Argentína egy női név :D

(#10) tibi666 válasza 7 (#8) üzenetére


tibi666
senior tag

ez elképzelhető. :B

argen-tina. :DDD

(#11) 7 válasza barnam_ (#9) üzenetére


7
addikt

Azt en is ertem, hogy miert gondolta noi nevnek, nem is volt vele gondom. Pusztan azt reagaltam le, hogy nem kell ahhoz a Madonna jatszotta Evitat ismerni, hogy az ember ne kerdezzen baromsagot, azaz rovidebben: nem sznobizmus egy ilyen kerdesen kiakadni. :)

(#12) Tim82 válasza 7 (#11) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egy barátom gyerekként hallotta az István, a királyt és erről: "Ó mondd, Te kit választanál" azt hitte, hogy egy Ómond nevű nőt szólítanak meg, hogy ő kit választana. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) tkazmer válasza 7 (#11) üzenetére


tkazmer
addikt

ezen konkrétan tényleg nem, de van abban valami, amit tibi írt arról a bizonyos "általános műveltségről"...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#14) mephi666 válasza Tim82 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

jólvan, be kell vallanom valamit: amikor a "hídember" című filmről hallottam, először azt hittem, hogy az valami pókember-szerűség lehet... vagy olyan, mint a godzilla :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Yutani


Yutani
nagyúr

És akkor mi röhögtünk azon, hogy egy amerikai szőke p1c$@ egy kvízműsorban nem tudta, hogy mi az a Hungary.

Gyakorlatilag ugyanott vagyunk, mint az általunk butának titulált amerikaiak.

#tarcsad

(#16) puttputt válasza mephi666 (#14) üzenetére


puttputt
őstag

Aztán hiába vártad, hogy Eperjes híddá változik, vagy hidakon leng (hidakról menti meg a...) mi? :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17) mephi666 válasza puttputt (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem láttam a filmet... még... :) egyébként régen sokat olvastam Széchenyi munkásságáról, de a címből nem esett le, hogy miről akar szólni... (plakátot akkor még nem láttam) hirtelen arra gondoltam, hogy valami horror/thriller lehet egy nagy "hídméretű szörnnyel" :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) puttputt válasza mephi666 (#17) üzenetére


puttputt
őstag

Ebből a címből nem is csodálom. :) Pókember, Denevérember, Jégember, Tűzember, Hídember. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19) Yutani válasza mephi666 (#17) üzenetére


Yutani
nagyúr

Asszem a Hídember volt az egyetlen film eddig életemben, amiről kijöttem vetítés közben.

Pedig direkt azért mentünk megnézni, mert egy nagy magyarról szóló mondhatni történelmi film.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#20) ollie válasza puttputt (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vénember kimaradt.

***

(#21) puttputt válasza ollie (#20) üzenetére


puttputt
őstag

[link] :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#22) Ice!?


Ice!?
őstag

omg
És állítólag a nők okosabbak, mint a férfiak..:Y Persze nő(k)től hallottam.

(#23) 7 válasza Ice!? (#22) üzenetére


7
addikt

Te se vagy okosabb, mint egy nő, ha tőlük gyűjtöd be az információid ;]

(#24) Ice!? válasza 7 (#23) üzenetére


Ice!?
őstag

Csak a napi pletykálásuk közbe hallottam.:D
A nőket két fontos dologér tartjuk. Mosás, főzés, takarítás, kex.;]

(#25) 7 válasza Ice!? (#24) üzenetére


7
addikt

Látom, te is azt vallod, hogy 3 embertípus van: amelyik tud számolni és amelyik nem ;]

A nők tényleg finom kekszet tudnak sütni :K

:DDD

(#26) Ice!? válasza 7 (#25) üzenetére


Ice!?
őstag

Ráhibáztál.:K
És három fajta nő van. Amelyik meghát, és amelyik nem?;]

(#27) Yutani válasza 7 (#25) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez másképp így hangzik:

1 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

:C

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#28) FPéter


FPéter
aktív tag

A nőstény egyed a hímért folyó küzdelmének hevében vetélytárs nőstényként azonosított egy egész országot.

(#29) 7 válasza Yutani (#27) üzenetére


7
addikt

Az nem 10? :F

(#30) Lauda válasza FPéter (#28) üzenetére


Lauda
félisten

Ez beteg...

(#31) mephi666 válasza 7 (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor 100féle ember létezik:
-aki nem tud számolni és nem ismeri a bináris számrendszert
-aki tud számolni, de nem ismeri a bináris számrendszert
-aki nem tud számolni, de ismeri a bináris számrendszert
-aki tud számolni és ismeri a bináris számrendszert

:)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) Yutani válasza 7 (#29) üzenetére


Yutani
nagyúr

De ß@2meg. Csak elß@$2tam. P|c$@ß@! :DDD

#tarcsad

(#33) DeFranco válasza Tim82 (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, Árpád apánk feleségének a nevét is innen tudjuk: "ÁrpádnéPehely"

[ Szerkesztve ]

(#34) Thunderzolee

Ez is ilyen MSN-es izé:
http://sunak.freeblog.hu/archives/2009/09/08/Suna_Sztori/

*** üzenete:
azért az nagyot ütött ma...
havernak ki van írva msn-re, h nem ment át forgalomvizsgán... mert nem engedett át vmi csajt a zebrán
másik csajnak msnen meg ki van írva, idézem: "Hogy minden idiótának jogsit nyomnak a kezébe...Rohadjon meg az az állat, aki majdnem elütött ma a zebrán!!!!!!!!!!!!!!!!!"
szerinted?

:D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.