Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Symbian-en nincs rá mód?:)

(#2) aXXon


aXXon
senior tag

Kipróbáltam, tökéletesen működik. Ilyen módon fogható mindig az m1 adása, vagy ez a stream csak az olimpia idején működik?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#3) aXXon válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


aXXon
senior tag

Ha találsz valami programot, ami kezeli ezt az adatfolyamot (ami nagyon valószínű, hogy létezik) - akkor szerintem simán működik azon is :)

szerk.: google a barátod : [link]

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4) tuskooo


tuskooo
addikt

Én hülye meg folyton bekapcsoltam a tv-t mellettem :D

(#5) -kdM-


-kdM-
senior tag

koszi, mindjart kiprobalom

(#6) yash válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


yash
senior tag

Symbianra is van CorePlayer. :)

(#7) -kdM- válasza yash (#6) üzenetére


-kdM-
senior tag

25$-ert :)

(#8) yash válasza -kdM- (#7) üzenetére


yash
senior tag

többnyire nem csak annyiért ;)

(#9) Jenci


Jenci
csendes tag

Nekem nem megy. Lehet azért mert külföldön vagyok?

(#10) S.J.M. válasza Jenci (#9) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Próbáld meg itt megnézni: [link], ha itt sem megy akkor valószínűleg az a gond.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#11) Kobaljov válasza tuskooo (#4) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Nem biztos, hogy rosszabbul jártál, viszonylag kisebb felbontásban adják, a kisebb részletek sokszor nehezebben kivehetők mint a tévében.

(#12) Kobaljov válasza Jenci (#9) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Esélyes a dolog, a Telesport oldalán írták, hogy csak itthonról működik a jogi korlátozások miatt viszont az NBC-s (Youtube-os?) közvetítés meg pont nálunk nem megy, de lehet, hogy nálad igen (bár a műsor más lesz, mivel az nem a magyar igényekhez van kialakítva).

Az online adást egyébként a foci EB alatt kezdték el, most még az olimpia alatt is működik de később már nem biztos, hogy folyamatosan marad.

(#13) S.J.M. válasza Kobaljov (#12) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Kár, pedig én azt mondom, hogy az összes csatorna közvetíthetné online is az adásait, mert ugyanúgy meg kell nézni a reklámokat és ha olyan minőségben adják mint pl az olimpiát, akkor "lelopni" sem érdemes az adást.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#14) FoxiestFox válasza aXXon (#3) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kösz az ötletet, feltettem a Coreplayert, remek kis progi, de erre az asx-re olyan hibaüzenetet dob, hogy nem támogatja a kodek a windows media 9-et.
Sebaj. Egy próbát megért.

Mod.: OFF

[ Szerkesztve ]

(#15) S.J.M. válasza FoxiestFox (#14) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Esetleg nincs olyan lejátszó program Symbian-ra, ami támogatja a windows media 9-et?

Mert most nézem és PDA-n az alap beépített Windows Media player is megnyitja, csak nem tudom tesztelni milyen sebességgel játsza le, mivel jelenleg nincs adás.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#16) FoxiestFox válasza S.J.M. (#15) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lehet hogy van, de ha már a Core nem...
Mindenesetre majd még szétnézek, szerintem kodek is létezik, amivel megenné.

(#17) tuskooo válasza Kobaljov (#11) üzenetére


tuskooo
addikt

37 centis kistvnél minden jobb :D

(#18) azbest válasza aXXon (#2) üzenetére


azbest
félisten

Mivel az M2 adása is a Carnation szerveréről jön egy ideje, így feltételezem, hogy nem csak átmeneti a dolog. A korábbi streamek nem mennek most.

S.J.M:
Saját Copyright-ot kiírni a playlistbe kicsit.. őőő túlzás
Egyébként itt az eredeti stream playlist link:
M1:
http://streamer.carnation.hu/mtvonline
M2:
http://streamer.carnation.hu/mtvonline2

[ Szerkesztve ]

(#19) S.J.M. válasza azbest (#18) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Ja, az még innen maradt benne, mert csak az ahoz készültet módosítottam. :DDDDe mindjárt átírom.

A külön playlist linkekkel azért kellett így trükközni, mert a CorePlayer rosszul értelmezi az eredeti playlisteket és formátumhibát dob rá.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#20) azbest válasza S.J.M. (#19) üzenetére


azbest
félisten

aham, ez meglehet... nem minden player szereti a http-s linkeket a playlistben...
a lényeg hogy működik :)

mondjuk telefonos netnél azért elgondolkodtató az 500kbps ;] Egy óra alatt 200 MBájt is összejöhet... bár szerencsére ma már több gigás gprs csomagok vannak :)

(#21) aXXon válasza S.J.M. (#15) üzenetére


aXXon
senior tag

Nekem alapból a WMP nyitotta meg, de nem is bánom, mert a TCMP-ben nem is találtam, hogy hova lehet bekopizni a linket :F

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22) S.J.M. válasza aXXon (#21) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Ha lemented a file-t (jobb gomb -> cél mentése), akkor átmásolod a PDA-ra és meg tudod nyitni, de valóban a WMP is tökéletesen megfelelő és ingyenes alternatíva.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#23) dadanc


dadanc
csendes tag

sziasztok
symbianon (nokia e71) probaltam megnyitni a legujabb core playerrel de uncnown file format. mig a szintem .asx kiterjesztesu hirtv adasokat meg lejatsza.
van otletetek?
koszi elore is a segitseget

Regisztráltam több mint 15 éve, 220+ értékelés , csak pozitív.

(#24) S.J.M. válasza dadanc (#23) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Az asx kiterjesztéses fájl, csak egy playlist fájl, az tartalmazza, hogy mit kell lejátszon a lejátszó program. A hírTV-s műsor Mpeg4 codec-et használ míg az M1 windows media 9 codec-et. a Symbian-os CorePlayer (még) nem támogatja a windows media codec-et, erről itt lehet bővebben olvasni.
Mint a #15-ben írtam olyan programot kell keresni ami megbírkózik a windows-os codec-el.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#25) dadanc válasza S.J.M. (#15) üzenetére


dadanc
csendes tag

ettolo feltem. ugyanis nagyon ugy tunik eddigi vizsgalodasaim alapjan hogy jelenleg nincs win media codecket lejatszo symbianos alkalmazas. hatha majd az uj core player...

Regisztráltam több mint 15 éve, 220+ értékelés , csak pozitív.

(#26) anjani182


anjani182
őstag

Hasznos írás volt számomra :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#27) Balinov válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


Balinov
félisten

Coreplayernek van S60-as, Uiq3-as valtozata.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28) S.J.M. válasza Balinov (#27) üzenetére


S.J.M.
senior tag

#24 ;)

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#29) danih


danih
addikt

Régészkedtem.
Valami ilyesmi nincs most? WMP nyílik az online közvetítés megnyitásakor, lennie kell tehát valamilyen direct linknek, amit be lehet tolni VLC-be...

(#30) S.J.M. válasza danih (#29) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Van direkt link, http://streamer.carnation.hu/mtvonlinem1, de sajnos valami más védelem is van most :( , (már EB-t is akartam így nézni de nem sikerült), inkább vettem egy DVB-T tunert és azzal használom.

Szerk: bocsánat ez az MTV1 linkje, mindjárt visszafejtem az olimpiásat is. :)

[ Szerkesztve ]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#31) danih válasza S.J.M. (#30) üzenetére


danih
addikt

Igen, eddig én is eljutottam. A böngészőből mikor nyílik médialejátszó, simába nem veszi be, úgy tűnik a linkből, hogy van egy hash, amely generálódik nyitáskor, szóval a tippem hogy hivatalos forrásból nem fog menni :)
DVB-T amúgy munkahelyen kizárva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) S.J.M. válasza danih (#31) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Hát kb én is eddig jutottam, azon a hash key-en elbukik a dolog. :((

[ Szerkesztve ]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.