Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) ALB


ALB
csendes tag

Érdekes a téma és az álláspontok...
De amikor USER-ről beszélünk, ugye mi magunk is azok vagyunk és nem mellesleg emberek. Nem mindenki perfekt eladásból, vételből és kommunikációból, de erre való a tolerancia. Mondom ezt mindnyájunk nevében...
Az apropó, amiért elkezdtem írni, az a mai divat a NEM, vagy a CSEND egy-egy kommunikáció közben. Én is a falra mászom ettől, mint bármelyik jóérzésű embertársam.
Ilyenkor érdemes kérdezni:
"Kaphatnék egy korrekt választ a legutóbbi kérdésemre?"
A kulcs a "korrekt" szó. Mindenki (mondom MINDENKI) úgy gondolja, hogy Ő korrekt, még akkor is, ha csendben marad egy megkezdett kommunikátumban.
Nekem be szokott jönni, még a nehézkesen kinyögött "tárgytalan" is előkerül a nekem címzett válaszban.
Az "alja"... megmondom őszintén, ez a mondat az én számat is elhagyta már, mert igen, voltam olyan lusta, nem alkudós állapotban, amikor mondd meg TE..
Tudom, hogy nem szerencsés, de mennyivel jobban kizökkent egy erre küldött poénos válasz, mint a hőbörgés, ami csak eltávolít azon szándéktól, hogy vegyek bármit is.

Összességében, ne várjuk el, hogy hozzánk, a mi elvárt kommunikációnkhoz igazodjon a piac tól-ig népe, merjünk poénosan jókedvűek lenni és merjünk rávilágítani poénnal, hogy mi az elvárás. Nem katonai félszervezet ez itt és nem kell mindent mellre szívni, ami ugye megint csak szubjektív okok miatt van.

Na bocs, ha beletrollkodtam a folyamba, de ez ma kikívánkozott.

[ Szerkesztve ]

<< A vicc nem tréfa! >> A nehézség nem probléma <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.