Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crucio


Crucio
aktív tag

:)

örülök hogy ilyen reakciót váltottam ki belőled, jó írás :D

(#2) old rocker válasza Crucio (#1) üzenetére


old rocker
veterán

köszi... Milyen érzés múzsának lenni? Még jó, hogy nem csókoltál homlokon...:-))

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Öregszem.
Leragadtam annál az élménynél, hogy bármikor, bárhonnan tudok telefonálni.
Az SMS is csak azért szükséges, hogy igazolni tudjam a beérkezett üzenetben küldött kód alapján, hogy igen, én indítottam a bank tranzakciót.

Megjegyzem előnye is van a szép új csodáknak.
Buszon utaztam, és a hátsó peronon állva megcsodálhattam egy lányka kívánatos melleit.
Velem szemben ült, és annyira belemerült tapitelefonjával való bűvészkedésébe, hogy előre dőlt. Pólója nem volt irigy, köldökig mutatta tartalmát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) djculture


djculture
félisten

Az ideális telefon nekem az ami nem akar folyton lemerülni pont amikor telefonálni akarok vagy fontos hívást várok:)

(#5) Kolondrum válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Munkatársam nálad kb 10-el fiatalabb, reggel 6 előtt már csak int mert telefonál. Lényegében nem tudjuk eldönteni kinek beszél mert fülessel mászkál. A munkába sem akadályozza mert közben is dolgozik. Igaz furán hat hogy beszél a semmibe és közben halad a munka. SMS-re olyan gyorsan reagál, hogy meg is jegyeztem, ez nem semmi. Neki elég egy átlagos telefon mindenféle OS nélkül.

(#6) Löncsi


Löncsi
őstag

Ezek az igények meg is fognak valósulni, lehet nem is kell sokat várni (vagy mégis..? Pár év el fog telni biztosan).

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#7) moonlight115


moonlight115
tag

Hát ez,.......nambör van ! :))

Kösz, hogy beleírtad a tökmagost, ami az én találmányom, és ihletet adtál legújabb szösszenetemhez. :C :C :C

" Egy picike mobiltól nem várhatjuk el, hogy RPG rakétát lőjön ki, viszont az infra helyén önvédelmi célból kilőtt lézersugár borítson lángba egy M1 Abrams tankot. Ez a minimum. " :DD :)) :))

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) old rocker válasza moonlight115 (#7) üzenetére


old rocker
veterán

Vártam a hozzászólásod: igen, a tökmagos processzor tőled származik, én csak a licencével éltem.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9) moonlight115 válasza old rocker (#8) üzenetére


moonlight115
tag

Használd a licencet bármikor, én már feltaláltam a mag nélküli mobilt......a konkurencia meg csak pisloghat ! :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#10) old rocker válasza moonlight115 (#9) üzenetére


old rocker
veterán

Olvashattad: annyit ér az okostelefon négymagos processzor nélkül, mint a puska töltény nélkül... akkó, biza, húgom, annak úgy köll lönnie!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11) Vakegérke válasza old rocker (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Négy proci egy közös maggal. Ez nem járható út? :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) moonlight115 válasza old rocker (#10) üzenetére


moonlight115
tag

Ááááh, az én telefonom nem okos, az maga a csoda !
Boltban nem kapható, mégis lehet bárkinek, az ára képzeletbeli, használata álombeli.... :K

Egérke, az út járható, ha testmozgásra vágysz..... :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#13) old rocker válasza moonlight115 (#12) üzenetére


old rocker
veterán

Már nem álmodom ... since 2012, január.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14) ArchElf


ArchElf
addikt

Két megjegyzésem lenne:
Ne legyen fémből, de bírjon el egy úthengert. - Szerintem legyen fémből, de ne legyen hideg tapintású - viszont ne melegedjen kézmelegnél tovább sem (még játék, filmezés vagy töltés közben sem).

Másrészt legyen egyedi, ne kommersz. Ne legyen két egyforma kinézetű darab.
Mindegyik készüljön kézzel, de legyen precízen összerakva.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#15) moonlight115 válasza old rocker (#13) üzenetére


moonlight115
tag

Close your eyes........[link]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#16) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

A jövő telefonja idegi interface legyen, mely HUD formájában a látásunkba + fülünkbe helyez minden infót amit szeretnénk. Borgosodjunk.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#17) old rocker válasza moonlight115 (#15) üzenetére


old rocker
veterán

[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#18) moonlight115 válasza old rocker (#17) üzenetére


moonlight115
tag

Thnx ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#19) degu


degu
senior tag

Ha eletben akarunk maradni,...akkor a tokeletesen lemerult telefon.
Nincs benne terero,nincs akkkufeszultseg,nincs rajta ellocsoghato penz...
Kenytelenek leszunk SZEMELYESEN kommunikalni...
T.i. igy lett a majombol...ember!

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#20) moonlight115 válasza degu (#19) üzenetére


moonlight115
tag

Belőled meg degu...Biztos sokat telefonáltál! ;] :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#21) degu válasza moonlight115 (#20) üzenetére


degu
senior tag

Nem tudom megitelni,hogy ez vicc volt,vagy dicseret,vagy ...sertes? :DDD
/Ha nem hivlak...ne telefonalj!/ :))

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#22) moonlight115 válasza degu (#21) üzenetére


moonlight115
tag

Nem is tudom, talán...vicc! :D
bocs, ha félreérthető voltam :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.