Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

", ha rajtam múlott volna, Boleyn Anna még ma is élne, ha olyan hosszú nyaka is lenne, mint egy zsiráfnak." :))

Tudatalatti morális gátlások. Aha. Ezért nem lett belőled baltás gyilkos.
Íróként viszont nem hátrány. :K

Grat. :C

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) old rocker válasza moonlight115 (#1) üzenetére


old rocker
veterán

Még ahhoz is túl neurotikus vagyok.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#3) moonlight115 válasza old rocker (#2) üzenetére


moonlight115
tag

Melyikhez?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4) old rocker válasza moonlight115 (#3) üzenetére


old rocker
veterán

Íráshoz is, meg a gyilokhoz is. Nekem becsengettek. (Vagy ki...?)

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#5) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Szegénykék :( Ettem már galambpitét, isteni volt, de én is úgy vagyok vele, hogy ha élô állatot kellene eltenni láb alól, akkor nem ennék húst. Inkább megveszem a boltban és berakom a sütôzacskóba azzal az izével amit reklámoznak és csókolom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) GabN73 válasza Mister_X (#5) üzenetére


GabN73
addikt

(#7) #56230144 válasza Mister_X (#5) üzenetére


#56230144
törölt tag

Énis így vagyok ezzel.

(#8) moonlight115


moonlight115
tag

Utálom a galambokat. Semmi pénzért meg nem enném őket. :( De megölni se tudnám, egyet se.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) #56230144 válasza moonlight115 (#8) üzenetére


#56230144
törölt tag

Dettó...Mondjuk én nem utálom őket,de megölni,vagy megenni se tudnám.

(#10) moonlight115 válasza #56230144 (#9) üzenetére


moonlight115
tag

Madárban csak a főnixet szeretem. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#11) old rocker válasza moonlight115 (#10) üzenetére


old rocker
veterán

le Potterrel!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#12) mickemoto


mickemoto
őstag

Épp ma vágtunk galambot, holnap lesz belőle leves főzve.Én nagyon szeretem, vetekszik a fácánéval.Egyébként én ilyen fejletépős dolgot még nem is hallottam.

(#13) old rocker válasza mickemoto (#12) üzenetére


old rocker
veterán

Pedig igazság szerint így csinálják

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14) moonlight115 válasza old rocker (#11) üzenetére


moonlight115
tag

Long live Harry Potter! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#15) old rocker válasza moonlight115 (#14) üzenetére


old rocker
veterán

Harry Potter must die...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16) moonlight115 válasza old rocker (#15) üzenetére


moonlight115
tag

......said Voldemort :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#17) old rocker válasza moonlight115 (#16) üzenetére


old rocker
veterán

no this is said me

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#18) moonlight115 válasza old rocker (#17) üzenetére


moonlight115
tag

Potterhater! :P
said by me (helyesen) :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.