Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

"...konkurenciánál alacsonyabb fogyysztást említi..." -- itt van egy kisebb elgépelés! ;)

szerk:
Amúgy mennyire ajánlottam ezek a Gigabyte SSD-k, csak mert a TBW értékei nem rosszak, sőt!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) Busterftw válasza tibaimp (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Na meg "olcsositott", de ar meg nincsen. :F

(#3) Synthwave válasza Busterftw (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olcsósított, mert sem hűtés, sem DRAM puffer nincs (és lineáris lemezműveletekben sem feszegeti az interfész korlátait).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) antikomcsi válasza Synthwave (#3) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ja, így már világos! Tehát nem a termék ára olcsósított nekünk, hanem az előállítás a gyártónak! ;]

Köszönjük Gigabyte!

(#5) Synthwave válasza antikomcsi (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg nyilván olcsóbb lesz, mint a testes bordával és DRAM-mal szállított, 7 GB/s-os meghajtók.

Azt hittem, ez egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) Geller72 válasza Busterftw (#2) üzenetére


Geller72
veterán

Ha a 7000E-t veszem alapul, ami azért sok mindenben jobb és abból a terrás ~70-75k körül mozog, akkor ezt valahol ~50k körül várhatjuk.

Angoloknál 100 illetve 60 font az ára.
"the Aorus 5000e SSDs should retail at no more than £100 and £60 for the 1TB and 500GB models, respectively"

(#7) E.Kaufmann válasza tibaimp (#1) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem volt egy, standard fiszem-f@szom vezérlős, vagy hogy is írják, ja Phison :DDD . Nem volt sebességbajnok, de ment, valamint a Gigabyte becsülettel tolta ki az fw frissítéseket SSD toolbox-on keresztül, bár néha magát a ToolBox-ot is frissíteni kellett, csak akkor látta az újjabb fw-t, amúgy semmi különös. Ára sem volt elszállt, valamint vannak gyorsítótáras SSD-i is, asszem az M30 is pl, és az se volt egy drága cucc egy-két éve.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8) Gave válasza antikomcsi (#4) üzenetére


Gave
addikt

Aorus izomsas márkaplecsni rajta van, az +50% gondolom :DDD , a többi amúgy teljesen jónak tűnik szerintem. Adatlap szerint szívesen vennék 1TB-t. Hűtés nekem nem kell rá elvileg, mert nagyon ritkán van tartós terhelés alatt, max egy 30 perc backup / félév.

(#9) tibaimp válasza E.Kaufmann (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.