Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kexksz


kexksz
addikt

Nem tudom, manapság ki vesz már PSPt, pár hónap és leáldoznak neki. :( Bár valszeg az árcsökkentés is ezért van, hogy még egy kis pénzt kipréseljenek belőlünk.

[ Szerkesztve ]

(#2) sith7 válasza kexksz (#1) üzenetére


sith7
nagyúr

Hidd el, nem így lesz :N

(#3) banhammer válasza kexksz (#1) üzenetére


banhammer
veterán

Van annyi jó program rá, hogy érdemes legyen megvenni.
És még egy ideig 100%, hogy fognak rá játékokat készíteni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Miért ne? Azért van rá pár régi jó játék. Nézhetsz rajta videót, zenét hallgathatsz, stb...
Ráadásul viszonylag olcsón. Félteni sem kell annyira, hogy megkarcolódik vagy ellopják.

Nem tudom PS1 emulator még létezik-e, de ha igen, akkor az is egy jó dolog.

[ Szerkesztve ]

(#5) Morden24 válasza kexksz (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Aki "hárdkór" handheld játékos, annak még mindig musthave egy PSP, vagy Nintendo. A casualoknak (mint amilyen én is vagyok) persze teljesen okés egy mobil ilyen célra. Szóval azért a leáldozás messze van, bár az tuti, hogy az okostelók miatt szűkült a piaca a handheld konzoloknak.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) kexksz válasza Morden24 (#5) üzenetére


kexksz
addikt

Nem valami sok játék jön rá amúgy se, a leáldozást meg az NGP miatt értettem.

(#7) Polllen válasza kexksz (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

A már legyártott készleteket ki kell szórni... A legegyszerűbb, ha árat csökkentesz ehhez... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) idkfaiddqd válasza Fancy-boy (#4) üzenetére


idkfaiddqd
tag

már a 3.03-as fw-be be volt építve a ps1 emulátor kb olyan 3-4 éve :) és közel száz %-os
n64,snes,nes,gb,gba,gbc,md,ms és millió egy emulátor van hozzá,amellett lehet használni netes rádiónak,teljes értékű szkájp....meg FIZIKAI gombokkal rendelkező konzol,és nem egy drága tácsolos f0s

amúgy igen jó! fain játékokat lehet most olcsón megszerezni,remélem Európába is leviszik az árakat ,azthiszem egyet elteszek magamnak,régit meg hajtom amíg kapok hozzá alkatrészt :D

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#9) kexksz válasza Polllen (#7) üzenetére


kexksz
addikt

Igen, én is ezt mondtam.

(#10) Morden24 válasza kexksz (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, akkor félreértettelek. Úgy persze kb. igaz lehet :K

Sectumsempra - For Enemies

(#11) Def26 válasza Morden24 (#5) üzenetére


Def26
félisten

WP7 mobilon állat pl. a Need for Speed Undercover, és szvsz ráadásul szebb is mint psp -n. mozgásérzékelős irányítás is tökéletes. :)
NFS Undercover PSP
Windows Phone 7 - Need for Speed Undercover

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) h-yle válasza Def26 (#11) üzenetére


h-yle
addikt

Kinek a pap, kinek a papné... Én maradok a fizikai gomboknál, ha klasszikus játékokról van szó. :)

Ellenben a PvZ, meg az Angry Birds tök jó tapimobilon. Sőt ha lenne Gemcraft azt is azonnal megvenném... kedves Péter, remélem olvasod :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#13) Psychonaut válasza Def26 (#11) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sikerült kiválasztanod az egyik leggyengébb PSP játékot...hasonlítsd inkább össze a Midnight Club LA Remixet bármelyik WP7 játékkal (ja, és természetesen gondolj a pár év korkülönbségre is, mikor döntesz).

Ez már tényleg elég kedvező ár egy új gépért. Ha jól emlékszem, én anno 66.000-ért vettem az 1004-es Fatet.

(#14) feka007


feka007
nagyúr

Ezért én már ennyit se adnék, mai okostelefonokra szebb játékok vannak, ennek a játékélménye 0.
Majd a PSP2. :K

(#15) Zirowe válasza Def26 (#11) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azért tegyük hozzá, hogy a psp videó minőségi eléggé rossz meg pixeles.

Nem a legszebb játék psp-re, de azért ennél jobban néz ki, főleg a wp7-hez hasonlítva élőben.

Psp-n mindig szerettem az autóversenyes játékokat, főleg a fizikai gombok miatt kényelmes, bár a desire-n se olyan rossz az accelerométeres megoldás. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16) Boxi88


Boxi88
őstag

Végre valami hír ami árcsökkentésről szól, nem pedig növelésről! :C

(#17) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

szerintem psp-n nézzétek/próbáljátok ki a gow részeket,ff crysis core-t,Resistance Retribution,syphoonfilter részek,stb-ket,aztán nézzetek rá a többi mobilos játékra,igaz rengeteg csúnya-rossz-ötlettelen játék van psp-re,de azért akad bőven ultra jó minőségű.

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#18) telya válasza Def26 (#11) üzenetére


telya
aktív tag

inkabb ezzel hasonlitsd azt a sz@rt. rosszul optimalizalt fost mindenre lehet mutatni, az nem bizonyit semmit, legfeljebb a jatek keszitoit.

(#19) davep


davep
tag

Úgy látszik lassan kezd kialakulni egy újabb választóvnal. Eddig volt a PC vs. konzol, most meg jön majd a kézikonzol vs. tapifon. Ugyanazok lesznek az érvek is.

Végre újra jóárasítottak néheny igazi húzónevet. Kár, hogy itthon amúgyse lehet a játékok nagyrészét megvenni, mert a tulajok nagyrésze orvérzésig warezol, így kénytelen az ember Németo.-ból beszerezni minden jót.

Machete don't text

(#20) james001


james001
veterán

ez jó hír.
bár sajnos tényleg nem jön mostanság ki új psp játék ami jó lenne (esetleg a parasite eve folytatása a 3rd birthday ha nem tévedek most márciusban dobják ki),de ha kijön az ngp még talán akkor is hoznak ki rá párat.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21) macman507 válasza Fancy-boy (#4) üzenetére


macman507
aktív tag

Nem kell félteni, hogy ellopják tőled a PSP-t?:D
Vedd elő egy forgalmasabb úton valahol és tuti kikapják előbb utóbb a kezedből.

Mondjuk óvatosan kell csinálni és nincs gond, nekem is jól jönne egy psp :P

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#22) feka007 válasza macman507 (#21) üzenetére


feka007
nagyúr

Bármit ellopnak ami jól néz ki, egy eBayes 5k-s ájphonet is.

(#23) Xaels


Xaels
félisten

Tetszik ez a hozzáállás. Azért van 1-2 játék amivel el tudnék lenni és ami a lényeg, hogy vannak fizikai gombok. Valaki kiokosítana, hogy milyen PSP-t érdemes venni és kb. milyen árban?! Jöhet PÜ-ben is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) PHM


PHM
addikt

Ez jó hír. :)
Régóta gondolkodom egy PSP beszerzésén, s eddig csak az ára
volt az, ami visszatartott. (Nem használtat szeretnék.)
Remélem, hozzánk is begyűrűzik az árcsökkentés.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#25) davep válasza Xaels (#23) üzenetére


davep
tag

Van itt a PH-án egy frankó PSP topik ott érdemes kérdezgetni. Amúgy a 3004-es boltban 35-40e körül mozog, használtan 30-25e között állapottól függően. Ha begyúrődzik ide is valaha a jóárasítás az egész lefelé mozdul még 5e-el.

Machete don't text

(#26) whited válasza kexksz (#6) üzenetére


whited
addikt

viszont az ngpnek lesz ára, és itthon nem sokan fogják megengedni maguknak hogy azt vegyenek ezért veszik majd a "régi" pspt :) :K

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#27) Xaels válasza whited (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Hát sajnos várhatóan tényleg magas áron fog nálunk kezdeni az NGP, de egyelőre gyűjtögetek rá és ha megjelenéskor lesz rá választék azokból a címekből amik érdekelnek(GoW3, GT5, MGS4, Uncharted, Infamous stb...), akkor valószínűleg benevezek majd rá.

Ha meg nem, akkor sima PSP 3004-et veszek majd. Okostelefonon egyelőre semmi pénzért nem szeretnék összetettebb/komolyabb játékokat játszani.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) Paul119 válasza telya (#18) üzenetére


Paul119
addikt

dead space i phonén :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29) davep válasza Paul119 (#28) üzenetére


davep
tag

Azért itt vannak gondok a célzással.

Machete don't text

(#30) #16939776 válasza Paul119 (#28) üzenetére


#16939776
törölt tag

Varahara mit művel :DDD

nem túl pörgős ez így :(

(#31) Xaels válasza Paul119 (#28) üzenetére


Xaels
félisten

A grafika az 1dolog. Szvsz iPhone kijelzője hiába szép, ha kicsi játékra. Mellesleg az ilyen összehasonlítások azért viccesek, mert az i4 árából kijön 5 PSP, illetve a PSP kicsit régebb óta van a piacon...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) bmakszim válasza davep (#29) üzenetére


bmakszim
senior tag

Nem nagyobbak, mint psp-n. Amúgy tényleg felesleges összehasonlítani a kettőt, nem egy árkategória.

[ Szerkesztve ]

(#33) oxox


oxox
addikt

probaljak kiporgetni a keszleteket?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#34) latyak17


latyak17
tag

Szerintem a psp már kifutó termék mivel egyre jobbak a telók és egyre jobbak rajtuk a játékok senki se fog 3000 ért használt játékot venni és ha még rá is rakja, akkoris drága a konzol:(

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#35) kliszi


kliszi
senior tag

Nem rég vettem egy pspgo-t és szerintem sokkal jobb mint a telefonon a játékok nem beszélve arrol hogy több száz játék van már rá ami elég nagy nevü játék . Grafikája pedig tökéletes . Nekem is okostelefonom van ami támogatja a 3d és a játékokat de mégsem lehet vele olyan jol játszani mint a pspn .

(#36) Zohan


Zohan
senior tag

igy talán lehet benevezek majd ujra... :D

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.