Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pete55555


Pete55555
addikt

Gyenge óriásmobilnak ott a Note 1 nem ?
A 13"-es dolog viszont nem rossz.

(#2) ADAM1337 Tényleg, volt egy cikk nem rég, hogy gyártani akar a samu valami 5"-os 800*480 kijelzős kacatot. De hidd el, nem lesz (sokkal) olcsóbban, mint a Note1.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#2) ADAM1337 válasza Pete55555 (#1) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Gondolom az ilyen myaudio phone 5 és társai ellen küldenek majd valami hányingert. (Már bocsánat de olcsón csak azt tudnak.)
szal valami hasonlót kell elképzelni 5col 480*800 jobb esetben 960*540 bár inkább az elöző.
prociból gondolom ez a U8500 most amit használnak mali400mp-vel illetve 512ram vagy 768 feljebb nem lenne értelme nekik.

(#3) errorcode06 válasza ADAM1337 (#2) üzenetére


errorcode06
őstag

Igen, valószínűsítem én is, hogy az S3 mini-hez hasonló produktumot fognak az asztalra tenni.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) jagelo


jagelo
aktív tag

Juj Samsung nem unod még???dd fáraszto mindig ugyan az:) :)) :)) :o :o :o :o :o :o :o

(#5) franc0


franc0
őstag

És mikor csinálnak valamit, ami nem biliműanyagból van?

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#6) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Nem nagyot és rosszabbat kellene csinálni, hanem kisebbet, de ugyanolyat jót, mint most a csúcskészülékek.

(#7) banhammer válasza franc0 (#5) üzenetére


banhammer
veterán

A bilimuanyag legalabb nem torik el olyan konnyen.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) petipetya


petipetya
nagyúr

Samsung Galaxy Note II Mini :D

"nincs rá lezsóidő"

(#9) jagelo


jagelo
aktív tag

Elfogyott a tudomány a SAMSUNGNÁL ennyi külsöben sem változtatnának semmmit unalmas szerintem elég gáz ... :o

(#10) raub


raub
tag

,, ...továbbra is óriási marad, csak épp gyengébb paraméterekkel. "
Gyengébb belső?
Pedig akkora kijelzőt meg is kell ám mozgatni valamivel... :F

(#11) Destr4ct válasza raub (#10) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Gyengébb paraméterek közé az alacsonyabb felbontás is befigyelhet.

What can change the nature of a man?

(#12) Bone123 válasza Arthuro_Adam (#6) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Galaxy S3? Nyugaton a szolgáltatók már fillérekért adják.

[ Szerkesztve ]

(#13) Robertoq válasza jagelo (#9) üzenetére


Robertoq
őstag

Nem érzed úgy, hogy te vagy unalmas :F :U

franc0
#1
#2

[ Szerkesztve ]

(#14) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

SGSIII Mini után vannak kételyeim...

<< Heimdal >>

(#15) fateless


fateless
veterán

Az Ativ reklámja - valamint az ésszerűség - alapján W8 lesz inkább. Legalábbis ezt tippelem

MOD
Mármint a nagy tábla

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

A méretéből és az erejéből adódó képességek miatt éri meg kompromisszumokat kötni...
Ha az egyik hiányzik ,elveszti a lényegét a készülék...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#17) b4zsi- válasza Robertoq (#13) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ez a két link komolytalan ellenérv a műanyag ellen. Az i5 se kopik csak úgy magától. Meg a Nexus 4 se reped meg , ha nem dobták le....
Nekem i4-em van semmi baja. Remekül bírja az üveg és köszöni szépen jól van. Fogása meg sokkal jobb ,mint a műanyagnak. Akkor tetszene a Samsung , ha olyan lenne a hátlap, mint a Nexus hátlapja vagy hasonló lenne egy N9-hez vagy Lumia modellhez...

Bone123

Nem vagyok műanyagellenes, de a csillogó műanyagot nem szeretem. Az N9, Lumia 800,900, Nexus 7, nekem nagyon is tetszik tapintásra fogásra, de a Samsung hátlapjai egyszerűen nem...

[ Szerkesztve ]

(#18) Bone123 válasza b4zsi- (#17) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Szerintem meg az a komolytalan, aki zsigerből műanyagellenes. A strapatelefonok netán fémből vannak?

(#19) BoC1ka válasza Robertoq (#13) üzenetére


BoC1ka
senior tag

ez egy kicsit erős, és nem ide illő...ahhoz nem kell i5 v n4 hogy megmutassam hogy tudok földhözbszni egy telot és lefényképezni,,,

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#20) franc0 válasza Robertoq (#13) üzenetére


franc0
őstag

Érdekes, hogy egyből mindenki az iPhone-nal jön. Annak fényében végképp, hogy ott virít az aláírásomban a készülékem típusa. Nem a műanyag ellen vagyok, hanem a Samsung-féle GAGYI ellen.
Btw, mit szeretnétek kompenzálni?

note: a cikkeket ismerem, az Apple-t utálom.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#21) b0bcat válasza ADAM1337 (#2) üzenetére


b0bcat
addikt

"Gondolom az ilyen myaudio phone 5 és társai ellen küldenek majd valami hányingert."

Akkor felköthetik a gatyát, mert annyi pénzből, amennyibe az 5 collos kínai modellek kerülnek, a Samsung a maga árrésével semmi használhatót nem tud letenni az asztalra, pláne nem ekkora méretben. :P Kevésbé méregdrága (de még mindig drága), viszont "herélt" Note kinek fog kelleni? :F A Note-nak ceruza nélkül semmi érelme nem lesz. Pont a lényege veszik el. :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#22) Robertoq válasza franc0 (#20) üzenetére


Robertoq
őstag

Nem iPhone a lényeg, hanem fém és üveg hátlapot mutattam, ami nem kérdéses, hogy érzékenyebb mint pl egy műanyag, Szóval nem tudom (általánosságban értve) miért kell minden egyes topikban elkezdeni előről ezt a meddő vitát :F Mindkét oldalon pro-kontra és amúgy sem kötelező megvenni.

(#23) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a Note egyik legmeghatározóbb feature-ja az S-pen. A Note tablet is abban különleges.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#24) RaveForce válasza franc0 (#20) üzenetére


RaveForce
veterán

azis vicces, h kijelented, h a samsung víztiszta 3 rétegű polikarbonát háza, hyper glazed skinnel kezelve gagyi, annak fényében h a nokia unibody müanyag háza a gyári toktól kopik. nocomment... :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) franc0 válasza RaveForce (#24) üzenetére


franc0
őstag

Ha így is van:

- akkor is minőségibb benyomást tart a kezedbe fogva
- tokot csak a nyúlbélák használnak.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#26) RaveForce válasza franc0 (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

a kezemben tartva az előlapot látom csak, ami tetőtől talpig egy darab Corning Gorilla Glass II :)
mellékesen, nekem a nokia műanyagja éppolyan gagyi érzést kelt mint a samsungé, ezért is tettem rá fém hátlapot, a különbség, h én megtehetem, a nokia usereknek meg együtt kell élni a műanyaggal.. ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) Roxbury válasza RaveForce (#26) üzenetére


Roxbury
őstag

Jogos. :)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#28) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

WP8-al kérem 720p IPS kijelzővel. Akkor nem az ATIV S lesz a következő készülékem. :DDD Ja hogy ez hol hibádzik? Hát hogy ez nem olcsó lenne. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) -Gerzson- válasza franc0 (#25) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

... tokot csak a nyúlbélák használnak....

Meg esetleg olyanok akik nem csak irodában használják a telefonukat... :W

(#30) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Olcsóbb és gyengébb hardverrel való kiadásást hülyeségnek tartom. A Note-ban az a jó hogy nagy és erős mint a barom...

(#31) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Inkább a note 1.Az még jobban is tetszik. :DDD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#32) Valzor válasza franc0 (#25) üzenetére


Valzor
aktív tag

"tokot csak a nyúlbélák használnak."

Az utóbbi idők egyik legnagyobb baromsága amit a fórumban olvastam :D

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#33) skylinelaca válasza Valzor (#32) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ez olyan mintha: téligumit, télen csak a gyengék használnak :D
amúgy énsem hordom tokban a telefonom , de megértem azt aki igen, csak nekem jobban tetszik egy telefon tok nélkül.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#34) franc0 válasza Valzor (#32) üzenetére


franc0
őstag

Akkor részletezem, hogy megértsd:
nyúlbéla = messze többet költök a telefonomra mint megengedhetem magamnak, hóvégén már zsíroskenyéren élek de villantósfón az kell, ezért védem a napfénytől is mert újat már nem tudok venni.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#35) Pete55555 válasza franc0 (#34) üzenetére


Pete55555
addikt

Én is vettem tokot, de nem tartozok bele a kategóriába, amit megjelöltél. :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#36) fateless válasza franc0 (#34) üzenetére


fateless
veterán

Hmm...
Egy ideje kínai telefont veszek, mert 40k-ért annyit tud, mint a 100k-s telefonok és végre nem kell két telefont hordanom magamnál. De már tizenx éve tokban hordom a telefonjaimat, mert nekem kényelmesebb az övemre rakni, mint a zsebemben hurcolászni és kapirgálni, amikor valaki hív.

Az a probléma, általánosítottál, méghozzá elég durván. :U
Nem hiszem, hogy sokat mozdít előre a magyarázat. Még ha értjük is az utólagos kiegészítést, az állítás ennek tükrében is erősen túlzó és sztereotipizáló volt. Ezt le sem írtam volna egyébként, ha nem érkezik a magyarázat.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#37) pufferzóna válasza franc0 (#5) üzenetére


pufferzóna
tag

franc0: "És mikor csinálnak valamit, ami nem biliműanyagból van?"

Lehet itt biliműanyagozni, de a számok azt mutatják, hogy sokkal nagyobb igény van rá, mint a Nokiákra. Engem a Lumia-szériával például kínozni lehetne, de hát ízlések és pofonok...

(#38) AMD Power


AMD Power
titán

13.3" Tab? Nem nagy az már egy kicsit?

(#39) franc0 válasza pufferzóna (#37) üzenetére


franc0
őstag

Kit érdekelnek a számok? Szerinted ez érv, amikor az emberiség 80%-a segghülye? Vicc.
Ha jól kondícionálod a vevőkörödet, a szart is megveszik tőled. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#40) pufferzóna válasza franc0 (#39) üzenetére


pufferzóna
tag

A legtöbb embernél nem tartozik a komoly szempontok közé a telefon anyaga. Akiknél meg igen (iPhone-osok), azok többnyire úgyis tokban hordják. :D

(#41) BoC1ka válasza skylinelaca (#33) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Tokos vagyok csak tegnap rakattam fel a teligumit ;]

YNWA

(#42) fateless válasza BoC1ka (#41) üzenetére


fateless
veterán

Detto :DDD
Holnap viszont hosszú útra indulok vele...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#43) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Szerintem a felvetés egész jó, csak annyi, hogy kötvehiszem, hogy a gyengítés alatt myaudio phone szintet értik, sokkal inkább egy nagyobb kijelzős lg l9 -re gondolok, amire hasonlóan jó árazással, és jó akuval én is vevő lennék.
Ui.: ha mégis csinálnak egy nagyon gyenge valamit, és elnevezik note II mininek, akkor viszont körbe fogja őket röhögni mindenki...

(#44) NOTE 1 válasza Bone123 (#12) üzenetére


NOTE 1
csendes tag

És te mennyiért vetted nyugaton fillérekért ????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.