Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Hát ez már nem nyerte meg tetszésemet inkább a Me176C - választanám, De nem cserélném le a nexus 7-met értük :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) zozzo72 válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Én sem a kindle fire HD-met... :))

(#3) Prien válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Prien
addikt

Én sem a galaxy tab 2- met :D

A kevés is több a semminél.

(#4) DemonDani válasza Prien (#3) üzenetére


DemonDani
addikt

Mérettől függően ez azért merész kijelentés ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5) vittorio7


vittorio7
őstag

Nem lett a szívem csücske...

(#6) dinnje


dinnje
aktív tag

Én a régi Asus Fonepadomat lecserélném erre, bár az alacsonyabb felbontás nem tetszik.

(#7) Lambach


Lambach
tag

Lassan a Full Hd lesz a középmezőny, és ezek még mindig ki akarják sütni a szemünket ezekkel a ratyi felbontásokkal. A durva az egészben az, hogy tuti lesz keletje!

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#8) halkow


halkow
őstag

üljenek bele ennyiért adni már pofátlanság, erre csak azt tudom mondani hülye ötlet volt követnie a divatot. A kínai cuccok olcsóság terén nem ismernek lehetetlent .
inkább mobilt rakjanak össze ennyiért

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) O_L_I


O_L_I
őstag

Szerintem az után a cikk után ami azt ecseleli, hogy a PlayStore appjainak hány százaléka naiv x86 és mennyi az ami csak fordítóval fut, én nem biztos, hogy azt Atomot pozitívumnak venném.

A cikk

(#10) #65577472 válasza halkow (#8) üzenetére


#65577472
törölt tag

A cikk nem közölt árat :)

(#11) Márko88


Márko88
aktív tag

Asus Zenfone 6-ost várom. Nem tudom mikor jön már Európába de már minden nap ezt nézem.. :)) . Valószínű az lesz a következő.

Ez a Fonepad meg nagyon le lett butítva kamera is..Jó lenne ilyen méretben csak komolyabb dolgokkal..

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#12) tjb007


tjb007
nagyúr

Pár lényeges információ kimaradt a cikkből.
Dual SIM-es változatban is piacra fog kerülni, a belső tárhely 4 vagy 8GB, az egy SIM-es változat pedig csak fehér színben lesz elérhető.
A 8GB-os Dual-SIM-es változat ára nettó 170 dollár körül van/lesz, a 4GB-osé pedig nettó 140 dollár körül. Az egykártyás változat ára pedig, ha minden igaz nettó 130 dollár alatt fog kezdeni.

(#13) ALBY


ALBY
senior tag

"új fejlesztés" == butítás

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#14) vond válasza Márko88 (#11) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Csatlakozom. Jöhetne már valami hír a Zenfone 5/6 hazai megjelenéséről. Kíváncsi leszek, mennyire szállnak el a forintos árral. Még ha euróként is váltjuk a dollárt, úgy is 45/60 ezerre jön ki a kinti ár.

A 4-est azt most inkább hagyjuk is, csakúgy mint ezt a Fonepad-et. Nem igazán jön be a cucc.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#15) Márko88 válasza vond (#14) üzenetére


Márko88
aktív tag

Már amikor először volt róla hír rögtön megtetszett a 6-os. Meg amiket írnak róla, ha normális ára lesz megveszem. :) . Csak semmi hír.. Sony T2 ultra vagy Zenfone. 75000-80000 Ft körül lesz szerintem.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#16) PhaetonV10


PhaetonV10
tag

Inkàbb a hàtlapi kameràt szedték volna ki teljes egeszeben, a kijelzot meg nem tudom minek vissza vinni az őskorba.

(#17) Rickazoid válasza PhaetonV10 (#16) üzenetére


Rickazoid
addikt

Szerintem is a hátlapi kamerát kellett volna kihagyni, az egyedül olcsóbbá tette volna az előállítást, mint így amit kapnak. Csak úgy nagyságrendekkel kevesebben vennék meg még akkor is, ha minden mást fejlesztettek volna benne és $100 alatt adnák. Hülye trendeket követnek az emberek, amiket nem az ASUS irányít. Senkit nem érdekel az sem egy tabletnél, ha nincs 3G, nincs elég RAM, nincs szoftveres támogatás a megjelenés után pár hónappal, de kamera akkor is legyen a hátlapon, ha csak értékelhető képet/videót nem lehet vele készíteni és egyébként is túl nagy az eszköz a kameraként való használathoz.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem jo cucc. Vennem.

Jo , hogy vekony kavas, kerdes az Intel kompatibilitas.

De a Cube Talk 7X-szel meg vagyok elegedve

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.