Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

olcsó... hmmm

I don't fit in. I fit out.

(#2) hyperspace


hyperspace
őstag

raerunk, lesznek itt nagyon jo arak... :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát ja nem kell el sietni:) De jó lenne ha a Microsoft kijavítaná azt a hibát hogy a Vista is támogassa az SSD meghajtókat. De remélem hogy mire elterjednek ezt a hibát orvosolják, addig is marad a Raptor:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) bteebi


bteebi
veterán

Relatíve igen ;). Egy év múlva már nagyon ütős SSD-k lesznek, alig várom :K. Azért a garancián finoman szólva "lehetne" még emelni - persze nem véletlenül mernek csak ennyit bevállalni :(.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) liksoft válasza bteebi (#4) üzenetére


liksoft
nagyúr

Akkor majd azon lehet gondolkodni, hogy 64GB SSD (egy év gar) vagy 500GB HDD (3 év gar) ugyanannyiért. :D

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

50ropi körül van a nagyobb :S az a fránya 1év gari nagyon böki a szemem... de mind1... 1év múlva harmadennyiért, 3év garival adják majd :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Levin01


Levin01
őstag

Még mindig sokallom az árukat a kapacitásukhoz mérten.
Nekem a munámból kifolyólag nagyon jó lenne egy külső 200GB-os SSD mondjuk 25K körüli áron és kivárom, szerintem már nincs olyan messze az idő :U

(#8) F e Z o válasza liksoft (#5) üzenetére


F e Z o
veterán

rendszervinyónak természetesen az előbbi....

H2O über alles!

(#9) Ricco_hun válasza Levin01 (#7) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Hát, ha ilyen "őrületes" tempóban növekekszik az SSD-k kapacitása, sebessége, megbízhatósága és csökken az áruk, akkor az "az idő, amely már nincs olyan messze", na az olyan 2-3 évre van. Addig csak gazdag gyerek játékszere marad, de neki is csak hibrid megoldásként, mert a BR filmeket mégiscsak egy terás HDD-n kell tárolnia.

Sephi: és kinek éri meg egy 64GB-os rendszervinyó 40k HUF-ért? (ne a 170 Ft-os dollár árfolyammal számoljatok, mert mire kis hazánkba ér....)

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#10) bteebi válasza liksoft (#5) üzenetére


bteebi
veterán

Hát annyi pénzért már 2 db 500 gigásat is lehet venni (amennyibe az óccsóbbik is kerül), az már egész jó lehet RAID0-ban ;).

De a trend megvan: gyorsulnak és jóárúsodnak, és ez a lényeg.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#11) Levin01 válasza Ricco_hun (#9) üzenetére


Levin01
őstag

Én 1évre saccolom, de majd meglátjuk, Szerintem mindenki jobban örülne, ha nekem lenne igazam :D

(#12) Ricco_hun válasza Levin01 (#11) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Na, akkor legyen a célkitűzés egy gyors (tehát nem az olcsóbb/lassabb chipes) és megbízható 256GB-os SSD 25k HUF-ért. Meglátjuk mikor jön el ez az idő.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#13) Borgi


Borgi
aktív tag

1 kérdés:

ezek most normál méretü ssd-k vagy 2,5 ösök? egy gyors olcsó 2,5 ös ssd jól jönne a notimba :) hely az annyira nem gáz van küldő usb-s hddm 320 GB max hellyel :)

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#14) Male válasza Borgi (#13) üzenetére


Male
nagyúr

2.5-ös a kép alaján.

(#15) twollah


twollah
nagyúr

Lassan kezd az SSD meghajtok ara az elfogadhato szintre esni.

(#16) Márton válasza twollah (#15) üzenetére


Márton
nagyúr

Szerintem is!
Nem tudom ki hogy van vele, de én úgy örülök neki, mint 3 éves koromban
egy nagy piros dömpernek!
Már most 100-120megákat olvasnak, mi lesz itt 1-2 év múlva!
Mindezt teljesen hangtalanul a Seasonic táp mellett :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#17) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

"olcsó" khmm....

(#18) Márton válasza ^Clown (#17) üzenetére


Márton
nagyúr

#1

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#19) ^Clown válasza Márton (#18) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

köszönjük emese

(#20) Márton válasza ^Clown (#19) üzenetére


Márton
nagyúr

valakivel összetévesztesz

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#21) v.tom


v.tom
őstag

Tényleg várni kell még arra, hogy az SSD elterjedjen a szélesebb tömegekben is, de szerinrem egyáltalán nincs okunk az aggódásra, igen jó irányba halad a piac. Mire a hétköznapi felhasznlóknak is elérhető lesz a technológia, addigra már elég kiforrott lesz. Addig meg örüljünk, hogy nem a mi pénztárcánkon tesztelik a mai, viszonylag kezdetleges példányokat. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.