Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FattyDove


FattyDove
őstag

Az miért van, hogy a samsung heti szinten kitol magából 2 teljesen felesleges telefont?

(#2) Norbi. válasza FattyDove (#1) üzenetére


Norbi.
őstag

2 éve bejelentették, hogy átreformálják a termékpalettát és átláthatóbb lesz. Eddig tartott..

(#3) MrOomen


MrOomen
tag

Nem értem mi nem átlátható abban hogy nincs A és J széria, csak A.
10-20-30-40-50-70-80-90 jelöli hogy egy "skálán" kb milyen erősségű a telefon.
A 0 vég a 2019-es modellt jelöli, az 1-es a 20-as kiadást, stb.
Az e utótag (pl a20e) egy kisebb méretű telefont jelöl, az S (pl A30S) egy variánst, ami újra van gondolva, javítva, extrázva.
Nem gondolom ezt bonyolultnak, nem kell ehhez zseninek lenni.
Az M széria pedig Indiába, vagy egyéb szegényebb, fejlődő országba van pozícionálva.
Ennyi.
Ha meg érthető, akkor mit kell kötekedni? Ha megveszed, megveszed, ha nem, akkor nem. Örülök hogy az itteni kommentelők nagy részének ezek a legnagyobb problémái. :U

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Ebben a kategóriában nagyon unom az SD439-et és a Helio P22/P35 SoC-ket. Remélem valami érdekessel állnak elő! Ezeknél még az Exynos 7904 is jobb!

(#5) janeszgol válasza MrOomen (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

1, "10-20-30-40-50-70-80-90 jelöli hogy egy "skálán" kb milyen erősségű a telefon."
- Ez eddig oké.

2, "A 0 vég a 2019-es modellt jelöli, az 1-es a 20-as kiadást, stb."
- Ez csak azért oké, mivel a fentiekből logikusan következik.

3, "Az e utótag (pl a20e) egy kisebb méretű telefont jelöl, az S (pl A30S) egy variánst, ami újra van gondolva, javítva, extrázva."
- Na ez már hülyeség a cég részéről. Erre nem elég a 8 számozott kategória? Kijön a sok ócska egyen méret tepsi szar, majd rájönnek, hogy "kisebb is kellett volna" (e), illetve "Xiau, ez kicsit szar lett, javítsunk rajta" (S).

4, "Az M széria pedig Indiába, vagy egyéb szegényebb, fejlődő országba van pozícionálva."
- Még. De ha jól olvastam az egyik M már megjelenik hivatalosan is erre. Ha ez tendencia lesz, akkor 8 számozott helyett lesz 16 számozott. Ugyan az, mint az évszám, meg a Mini/Young/Grand/ Neo/stb korszak. Sosem volt átlátható a paletta, és a Samsung 1 hónapig em tudta tartani a fenti kijelentését, amiről írt az egyik hozzászóló.

Az S szériából is mennyi van már? Sima/Pro/Ultra. Minek? Ja meg majd jön a lite is, gondolom.

(#6) atike


atike
nagyúr

Van akit lázba hoz ez a telefon csak mert 64 giga tárhelye van...? :F Attól még nem lesz közép- vagy netalán felső kategóriás sem a teljesítmény, sem a szolgáltatások sem a minőség szempontjából... :U

(#7) Norbi. válasza MrOomen (#3) üzenetére


Norbi.
őstag

Akkor mindenki hülye aki nem éri, hogy minek fosnak ki hetente majdnem ugyan olyan telefonokat S, meg E meg mindenféle okosságokkal, csak te vagy helikopter.

Nem is azzal van baj, hogy nem évente 3 telefont gyárt a Samsung, így legalább nagyobb választék van és mindenki megtalálja azt, ami neki való, de azért a lóf**znak is van vége.

(#8) #65577472 válasza MrOomen (#3) üzenetére


#65577472
törölt tag

Mizu, szorít a cipő?

(#9) Schuler888 válasza janeszgol (#5) üzenetére


Schuler888
senior tag

Mondjuk a xiaomi es a huawei ezt sokkal elvetemultebben csinalja :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#10) janeszgol válasza Schuler888 (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

No igen.

(#15) Norbi. válasza Schuler888 (#14) üzenetére


Norbi.
őstag

Akkor bemásolnám párral feljebb a kommentem részét:

"Nem is azzal van baj, hogy nem évente 3 telefont gyárt a Samsung, így legalább nagyobb választék van és mindenki megtalálja azt, ami neki való, de azért a lóf**znak is van vége."

Én emlékszem pár évvel ezelőttről amit leműveltek, amikor minden telefonból volt 3 változat, ami kb ugyan azzal a hardverrel volt. Durvábban, mint most a Xiaomi. S4-ből volt 3 féle, meg a Core Prime/Neo/Plus/Style 2,3,4 meg a többire. Csak ennek adtunk hangot, de az erős túlzás, hogy ezen adnánk ki a frusztrációnkat. :) Az úriember, ha nem tolta volna egy kicsit túl, fele ennyi komment lenne a cikknél.

Felesleges fél évente termékpalettát újítani, vagyis értem én, hogy így azt mondhatják, hogy áhh ez már 3 generációval ezelőtti, vegyél újat, csak na.. :))

[ Szerkesztve ]

(#16) Schuler888 válasza Norbi. (#15) üzenetére


Schuler888
senior tag

"a Core Prime/Neo/Plus/Style"
Ace, pocket neo, fame.... szornyu egy idoszak volt szornyu telefonokkal :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#17) Norbi. válasza Schuler888 (#16) üzenetére


Norbi.
őstag

Akkor kezdtem a telefonbótos szakmát olyan 7 éve, kb. kétszer annyi helyet kellett fenntartani a Samsung cuccoknak, mint az összes többinek. :DDD

(#23) janeszgol válasza MrOomen (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Ilyen jelzők előtt elsőnek nézz tükörbe!

[ Szerkesztve ]

(#29) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Pár hozzászólást töröltem.
Mindenki számoljon el 10-ig, mielőtt kommentel!

Samsung Galaxy A54

(#30) Szakiii


Szakiii
addikt

Vad hogy egy ilyen telo komment reszenel is ossze tudtok veszni. Itt meg erzelmi, hit, markahusegi dolog se nagyon lehet es megis sikerul..

(#31) i8910user válasza MrOomen (#3) üzenetére


i8910user
csendes tag

"Az M széria pedig Indiába, vagy egyéb szegényebb, fejlődő országba van pozícionálva"
Hála bölcs vezetőnknek BŐVEN beleférünk ebbe a kategóriába, valahol európa seggluka körül

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.