Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Hajrá ZTE!!!

(#2) kaller1 válasza Coyote2000 (#1) üzenetére


kaller1
veterán

:D
Na ezek nyugodtan maradhatnak a célpiacon,ide nem hiányoznak.

.::> <::.

(#3) mukibuci válasza kaller1 (#2) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Vodafone 225 :D Itt a célpiac :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4) Oriza7


Oriza7
csendes tag

A trémobil által árult T-Mobile Vairy, hiperolcsó (21.990 dominóval), teljes érintős tella is ZTE - polgári nevén - X760. Vajon milyen lehet? Másik dolog ami bennem felmerül a kínai meg egyéb alig ismert gyártókkal kapcsolatban, hogy a sugárzás vajon leviszi-e a fejem, vagy sem?

(#5) kaller1 válasza Oriza7 (#4) üzenetére


kaller1
veterán

Semmi extra,csak egy sima MTK platform,egy kevés touch flow beütéssel. :D

.::> <::.

(#6) Oriza7 válasza kaller1 (#5) üzenetére


Oriza7
csendes tag

Hát igen! 22 lepedőért sokkal többet nem is várhatunk. Szerintem...
Koppintás meg megy ezerrel... :)

[ Szerkesztve ]

(#7) kaller1 válasza Oriza7 (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Nem is értem,hogy engedhették ezt forgalmazni hivatalosan... :U

.::> <::.

(#8) plus44


plus44
veterán

Na ez tényleg olcsó.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) Ricardo válasza Oriza7 (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Dehogy viszi. Sőt! Növesztesz még eyet a másik mellé :DDD

(#10) zombinyul válasza Ricardo (#9) üzenetére


zombinyul
addikt

LOL növeszt márikat:DDD

Amúgy a telefonok nem csúnyák,szép,sallangmentes design,csak nagy kár érte,hogy ezt a Vodafone már jóideje forgalmazza(meg az egyik Sagem,azthiszem a My-411v) is detto ilyen.Dehát a kínaiaktól mit várjon az ember? :F

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11) #02683648


#02683648
törölt tag

Vaterán vettem még tavasszal 1250-ért egy Voda (ZTE) 125-öt, most már csak egy ilyen hirdetésekhez megadott telszámú tartalék kártya van benne, de van 1-2 pozitívuma azon kívül is, h kb 3-4 sör árába került, ezért eltűnése nem nagy érvágás :)) Ha más nem az h baromi sokáig elmegy 1 töltéssel (nem csoda, egy Nokia 1112 kijelzője kb multimédiásnak számít mellette), meg dícséretes módon teljesen hétköznapi micro usb töltőhely van rajta (ahogy egy másik, asszem alcatel átmatricázott voda telefonon meg mini usb)

@kaller1: pár hete egy T-Mo boltban láttam egy ilyen vairy akárhányat kitéve, ránézésre nekem HTC klónnak tűnt, gondoltam vmi windows mobile van rajta, csak kicsi/gyenge kijelző, kevés funkció, stb, ezek szerint csak windows mobile skin jár hozzá :DD

[ Szerkesztve ]

(#12) totya98


totya98
tag

mien márka az h zte :DDD
mind1 kínai szal nem fogom megvenni :DD

Nem a részvétel a lényeg,hanem a fontos!

(#13) eternam


eternam
tag

Én 3 ezerért vettem egy ZTE - G R250-et a telenornál. Kamera, zenelejátszó, bővíthető memória van benne. Vettem bele egy 4 gb-os memória kártyát, így walkmanként is funkcionál. Egy ilyen telefon 3 ezerért ingyen van. Az asszony a vodafonnál akart venni egy olcsó telót, úgy hogy három éve az előfizetőjük, egy iszonyatos samsungot akartak adni szintén 3 rongyért neki, amiben sem kamera, sem zenelejátszási lehetőség sincs.

Az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak, ezért megtették a hatalmat igazságnak. Pascal

(#14) eternam válasza eternam (#13) üzenetére


eternam
tag

Annyit hozzátennék, hogy sokkal szebb hangja van, mint a volt telefonomnak SE W200i-nek, ami visszavonhatatlanul tönkrement. A ZTE-n a hang tisztább, szebb, élethűbb és jobban kijön a sztereo hatás a fülesen és a zenét ki lehet hangosítani is. Én egy telefont telefonálásra, sms küldésre, fényképezésre és zenehallgatásra, néha rádióhallgatásra használom, többre nincs szükségem. Erre a célra a ZTE üdvöskéje tökéletesen megfelel.

Az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak, ezért megtették a hatalmat igazságnak. Pascal

(#15) eternam


eternam
tag

Azt elfelejtettem (és befejezem a flamet) hogy praktikum kártyás opcióval került 3 ezerbe. Tehát semmi hűségnyilatkozat és havonta kiküldött számla.

Az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak, ezért megtették a hatalmat igazságnak. Pascal

(#16) besaints


besaints
tag

Telenor/ZTE R252 vagy R222 esetében lehet valahogyan a címjegyzéket vagy a naptára szinkronizálni (PC-vel vagy neten)?
Meg lehet osztani a mobilinternet Bluetooth-on vagy USB-n keresztül?
Java (JavaME) sehogyan sem lehet rajta?

Ingyen elvihető 2 hónapos fekete kiscicák... Samsung Galaxy S22 Ultra...

(#17) Gabson730


Gabson730
tag

Emberek mért nem lehet kapni sehol(mobilszolgáltatónál) ZTE Grand X In -t vagy más ZTE-ket?
blokkolják a márkát vagy mi? tudja valaki miért lehet ez? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.