Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duddi


Duddi
aktív tag

Ebben minek van elöl ventilátor ??
Ha csak a látvány miatt akkor pont elég lett volna egy neoncsövet behajtogatni mondjuk pin up lány formára... pont ugyan annyit ér mint az a 2 120 as venti amit előre lehet rakni.
Negatív nyomású háznak talán meg lehet még építeni. De necces mert ahol levegő bejuthat az fent és hátul a 12cm es venti hely és a PCI slotok résein. 10K huf ide vagy oda én nem venném meg.

Egy kis tömítőszilikonnal csodás akváriumot lehetne belőle csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#2) hajbel válasza Duddi (#1) üzenetére


hajbel
addikt

Kb. leírtad a lényeget.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#3) komi77 válasza Duddi (#1) üzenetére


komi77
senior tag

Ez a por mentesítés miatt van így. A por eleve be sem tud kerülni, és a be nem került por rövid idő után kidolgozódik (hátul és fent) :D

Szegény ember kézzel nőz.

(#4) vottokar


vottokar
senior tag

Egyszer szeretnék már olvasni bemutatót egy szép, szögletes, rendes lemezből készült (a 0,4-es fólia nem az) nem plexi, üveg, stb. elő- vagy és oldallapos házról (nem karácsonyfáról), ami árban sincs elszállva. Sajnos ez sem az. Bár tudom, hogy az én igényeim már igen csak rétegigénynek számítanak. :(

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#5) Duree válasza vottokar (#4) üzenetére


Duree
veterán

Én is ugyan ezt gondolom, maximálisan igazad van.

duree54

(#6) Piftuka válasza vottokar (#4) üzenetére


Piftuka
veterán

Hozzátéve, hogy az edzett üveg kifejezetten szép tud lenni, míg a plexi mindig is bóvli megoldás volt.

Előbbinek ezért abszolút helye van ezen a piacon, mert az alkalmazásával lehet igényes, ízléses számítógépházakat is készíteni.

Mondom ezt úgy, hogy ettől függetlenül én is a Fractal Design "pórias", fekete számítógépházait kedvelem.

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.