Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Olcsó gépnek elmegy mert nem rossz az a 760g mondjuk minden rajta van de azért elég fapad. A kondenzátorok meg manapság lehetnének mind szilárdeletrolitosak.

[ Szerkesztve ]

(#2) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

100 dollár alatt marad :DDD
Az olcsó alaplap az 10k körül van.Igaz az 50dollár is a 100 alatt van. :D

(#3) hejesírásó válasza bakosgabor57 (#2) üzenetére


hejesírásó
senior tag

vagy 10k alatt :B

(#4) zsolt501 válasza Geönczy (#1) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen a kondik mind lehetnének új típusúak és egy HDMI is lehetne rajta.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) #72042496


#72042496
törölt tag

Miért van az, hogy egyre jobban tetszenek azek a cuccok, a csúcslapok topicjait viszont csak megszokásból nyitom meg? :)

(#6) Thrawn válasza #72042496 (#5) üzenetére


Thrawn
félisten

Öregszel! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7) glutamin


glutamin
őstag

A 760g miben marad el a 780g-től? Összességében nm rossz kis lap. Szüleimnél már mATX-es gép van, de ha így haladnak a dolgok, lehet, hogy én is átnyergelek a kisebb formátumra.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#8) bartucc válasza glutamin (#7) üzenetére


bartucc
addikt

Igazából fapadosabb, de nem olcsóbb. Hol van ennek létjogosultsága, kérdeném? Egy 780g-s gigabyte lap se drágább....

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9) Bagira01


Bagira01
veterán

Még ha itx-es lenne, kell a francnak m-atx :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#10) spirit007 válasza bakosgabor57 (#2) üzenetére


spirit007
senior tag

Nekem is pont ez ugrott be :)
Kár , hogy a ~50 dolcsis kategóriát csak az AsRock veszi komolyan ...

(#11) #72042496 válasza Bagira01 (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Elég sokan vannak, akiknek kell. :)

(#12) bartucc válasza Bagira01 (#9) üzenetére


bartucc
addikt

Na igen.....

spirit007: van más gyártótól is jó lap azért abban az árkategóriában is, csak már mindenki 20k-ért akar lapot venni(ismerősök között tapasztaltam, hiába mondom, hogy egy G31 ugyanolyan jó mint egy G35....), mert az biztos jó, de minek....

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13) hoffman_ válasza spirit007 (#10) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha komolyan veszi, ténylegesen, akkor lehet, hogy nem is olyan kár :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem is olyan rossz ez a lap :) HDMI kéne rá még (de ki lehet bírni nélküle).

(#15) Ste válasza #72042496 (#5) üzenetére


Ste
addikt

Most a Mikro dolgokra gondolsz? Mert akkor tényleg öregszel :D

nekem is bejön a lap, ráadásul az Sb710-ben van Acc :K

(#16) Bagira01 válasza #72042496 (#11) üzenetére


Bagira01
veterán

Hát én inkább erre voksolok :B

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#17) bartucc válasza Ste (#15) üzenetére


bartucc
addikt

Na igen, egy előnye már van. ;)

Bagira01: és nem sokkal drágább.... Mert mire ideér az MSI lap, lesz 100 euró is.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#18) D.Orion válasza Geönczy (#1) üzenetére


D.Orion
veterán

Ott van az AsRock 780G-s mATX lapcsaládja. Sokkal jobban felszereltek ennél a lapnál. Ez csak azért ilyen drága, mert MSI. :(((

(#19) Bagira01 válasza bartucc (#17) üzenetére


Bagira01
veterán

Jaja, és ez mégis csak itx. Ha lenne hasonló árba 780G-s itx-es lap az lenne a legjobb, de evvan :DDD Ha ez az msi olyan hűde olcsó akkor ez mi?

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#20) bartucc válasza D.Orion (#18) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem MSI az utolsók közt van... Egy lapom volt tőlük, fapados semmit se tud kb. (jó, 15k volt, de azért vmi alapvetőt elvárna az ember a mATX giga után, tuning terén...)

Bagira01: tudod, álmodik a nyomor..... :)) (pedig az se kerülne nekik semmibe, és de jó lenne...)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#21) #72042496 válasza Bagira01 (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ki mire akarja használni. Nekem hiányoznának a bővítőhelyek, ezért ha mini-ITX, akkor inkább az Inteléhez hasonló megoldást választanék.

[ Szerkesztve ]

(#22) #72042496 válasza Ste (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet... azért az megynyugtat, hogy öregedésben még mindig Nyugdíjas vezet. :D

Marha jók ezek a mATX lapok (nem feltétlenül az MSI-nél, róluk inkább csak rosszat hallottam), elég is lenne egy ilyen. Ha nem játszanék néha a gépen, akkor az ITX is szóba jöhetne. Vagy rögtön egy Mac Mini, azt még szerelni sem kell és számomra külsőre is egy etalon. Kár, hogy nincs feketében. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Bagira01 válasza #72042496 (#22) üzenetére


Bagira01
veterán

Azért a mac mini árából már vízhűtéses full kuss matx rendszert össze lehet varázsolni :DDD Aztán még moddingra is marad :DD

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#24) Ste válasza #72042496 (#22) üzenetére


Ste
addikt

vagy egy Dfi Jr :) azzal lehet játszani :)

(#25) #72042496 válasza Bagira01 (#23) üzenetére


#72042496
törölt tag

A vízhűtéses, moddingos rendszer a Mini koncepciójának az ellentéte, nekem ilyen gép nem kell. Egyelőre Mac Mini sem, mert a tudását keveslem, az árát pedig sokallom. :D

#24: Nagyon rideg lap, ehhez képest nem is drága.

[ Szerkesztve ]

(#26) D.Orion válasza bartucc (#20) üzenetére


D.Orion
veterán

MSI nálam is valahol az utolsók közt kullog. :( Inkább egy mai, jobb AsRock, mint egy MSI. Pár éve még elképzelhetetlennek tartottam ezt a mondatot, de változnak az idők.

(#25) Balika911 Egyelőre Mac Mini sem, mert a tudását keveslem, az árát pedig sokallom. :D <Oh ez sosem fog változni :((( , tudásához képest mindig nagyon drága lesz.

(#27) Ste válasza #72042496 (#25) üzenetére


Ste
addikt

Ha valaki maxi-minit akar játszani, akkor ahhoz ideális. Mellé egy Nzxt Rogue :D
Csak az a baj, hogy az össz méret nem csökken kellőképpen (majdnem atx méret lesz a vége)

(#28) Bagira01 válasza #72042496 (#25) üzenetére


Bagira01
veterán

Meg lehet az ódani okosba, meg sok pénzbe :K Egy ilyennel bódog is lennék :B

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#29) #72042496 válasza Ste (#27) üzenetére


#72042496
törölt tag

NZXT úgysem játszik, mert már megrendeltem az új házat. Egy Lian Li PC-A05NB lesz, mert olyan aranyos. :D

D.Orion:

Ha a tudása és az elvárásaim elkezdenének egymás felé közelíteni, akkor az árát még le is tudnám nyelni. :)

Bagira01: Ez milyen gép?

[ Szerkesztve ]

(#30) bartucc válasza #72042496 (#29) üzenetére


bartucc
addikt

"Bagira01: Ez milyen gép?"

Kicsi. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31) P00By válasza Bagira01 (#16) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is inkább :B :D

(#32) proci985 válasza Bagira01 (#16) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

tyű, ez meg milyen moduláris táp, hogy usb meg DVI kimenete van?:DDD

más:
ezt az MSI lapot én kicsit drágának találom árban. főleg, hogy nem intel megy bele (ott hamarabb elgurul mindenkinek a gyógyszere msrp tekintetben).

kis gép meg kéne. bővítőkártyával főleg, avagy a diszkrét vidkari és hangkari még férjen be:). bár ha nem kéne hozzányúlnom, csak menne és működne lehet ilyen apróságokat is meg tudnék bocsátani.

a vizes mikroatx szvsz egy elmebeteg ötlet, amit az ember egyszer valósít meg... amikor is rájön, hogy a 20x20x20as kockába lehet, hogy mindent be lehet suvasztani (úgy hogy még jól is szellőzik, húzható, kompakt meg minden), csak a beköltözési szintidő 12 óra fölött lesz és ha bármi meghibásodik a cseréhez a komplett gépet szét kell szedni (amihez nőnemű is szükséges, mert neki finomabbak az ujjai). meg amúgy is háromhavonta karbantartás címen. tippre 6 hónapnál tovább senki nem bírná a macerát vele, és a végén valami vakablak bonyolultságú gépnél kötne ki a delikvensek 99%a. a legkiseb mac ezért lehet szimpatikus, de azért annak a teljesítménye finoman szólva is lehangoló.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.