Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pug


Pug
veterán

Pff. Minden gyártó hadrendbe állítja a gagyi szériát is? :U

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#2) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Ez is ronda mint az ördög felesége, mi történik már?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#3) Sub-ZeRo válasza atti_2010 (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem ez a kérdés, hanem az, hogy miéárt minden ház gamer jelzőt kap?
Miért? Miért? Miért?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) DeFranco válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A gamer a 2010-es évek racsingja.

(#5) lemusz


lemusz
addikt

A házakra még azt se lehet mondani, hogy elavulnak az idő múlásával. Sokan vesznek egyszer egyet, aztán az örökéletű marad... nekem is már 3 generációs fejlesztést él meg egy noname fekete szar. Aki arra veri, hogy minél jobban nézzen ki a háza, azt meg csak sajnálni tudom. Igaz ide az a mondás, amit a nők szajkóznak állandóan, miszerint a belső a fontos!

(#6) maross válasza lemusz (#5) üzenetére


maross
veterán

Jah, azert kell nekik +1 ora keszulodes reggelente...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7) atti_2010 válasza lemusz (#5) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Éppen az hogy nem cserélem évente ha már veszek egyet nem egy rondaságot akarok 5-6 évig bámulni, vannak jó házak is aminek a külseje belseje megfelel, ennek pont a belseje se jó semmire.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#8) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez sem lesz szépségdíjas. Én nem tudom mivan mostanában...

Kíváncsi vagyok mikor lesz olyan cím hogy ... ház normál felhasználóknak. :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9) AxBattler válasza DeFranco (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Mi van? :)

Egyébként az Antec gamer-házak dizájn szempontjából eddig is "furcsák" voltak (bottalsem), de legalább belül képviseltek egy minőséget. Ez viszont inkább egy CM Elite-koppintás... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Sub-ZeRo válasza DeFranco (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De 2012 végét írunk... Lassan meg jön a világvége, hát arra kellene kedveskedni, valami világvége edition-t kellene gyorsan kiadni, nem gamer-t...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) Stanchore


Stanchore
senior tag

Na, ez se lesz a következő házam.. A HDD beépítőt azért elforgathatták volna 90 fokkal.

Origin / Steam: Stanchore

(#12) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Nekem nagyon bejön(főleg ára miatt). :D
Vagy tudnátok mondani 10k környékén jól kinéző,használható házakat? :)

(#13) blade zte


blade zte
őstag

Olcsó-gamer, olcsó-gamer-olcsó-gamer. E kettö dolog közti összefüggésen jót röhögtem. Ez bejönne, ha mellé járna kínai olcsó proci 3-dik generációs i7-et verö proci is. De mivel nincs, ez nem gamer. Vagyis az, de egy gamer nem ilyet vesz.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#14) cimabue


cimabue
tag

Jájj. Antec is kezet foghat a tegnap bemutatott Silverstone RL04 gagyelló kuckóval...
Értem én, pénzügyi válság. De miért jár ez esztétikai válsággal is???

(#15) embe


embe
nagyúr

Egy gagyi kuckó, mint más noname házikó. Ezt max. a neve adja majd el.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16) HANDO88


HANDO88
senior tag

Nagyon ronda és az 5 kg-os súly sem sejtet sok jót. De legalább gémmmmerrr :W

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#17) Pug válasza lemusz (#5) üzenetére


Pug
veterán

Ha valaki több évre tervez a kuckóval (nekem a most lecserélt darab 9 évet szolgált ki = 9 alaplap, kb 15 cpu és egy 10-14 vga fordult meg benne), akkor pont az a helyzet, hogy szükséges a megfelelő szerelhetőség, összeszerelési és anyag minőség, hűtési teljesítmény, porszűrés és az egyén stílusának megfelelő esztétikum (mivel nem a padlásra fogja a többség eldugni a gépet, hanem lakásának lesz egy plusz "bútordarabja"). Szóval igényes vásárló számára, pont nem helytálló az általad vázolt, igen "széles látókörű" (mellesleg szerintem csak flame-keltésből beírt) nézőpont. ;)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#18) atti_2010 válasza cimabue (#14) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Értem én, pénzügyi válság. De miért jár ez esztétikai válsággal is???

Biztos a takarítónő tervezi vagy a postás azért ilyen egyformán rondák :DDD .

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#19) Ł-IceRocK-Ł válasza atti_2010 (#18) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sajnos mindenhol látni ezt mostanság.
A gyártók elkurvulnak...

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20) Chp válasza Ł-IceRocK-Ł (#19) üzenetére


Chp
őstag

"A gyártók elkurvulnak..."

Nagy igazság, de ez minden téren érezhető.

(#21) waithEard


waithEard
őstag

Nem véletlenül India az első ország... nekik közismerten "érdekes" az ízlésük. (Európai szemmel nézve.)
Lehet, hogy ott ez szépnek számít. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#22) tome.jr


tome.jr
addikt

Újabb bűnranda ház, de legalább ez csak a "dizájnos" jelzőt kapta. Bár ez még mindig jobban néz ki mint a tegnapi SS.

[ Szerkesztve ]

(#23) Ł-IceRocK-Ł válasza tome.jr (#22) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A tegnapitól nem nehéz :N

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#24) MZperX75


MZperX75
addikt

Aztán lehet a gyereknek nagyon tetszene ,a szülő is örül ,mert olcsó !
8-12éves korosztálynak ideális,A gyerekszobába a Vasember mellé.

Szerintem is bűn ronda ,de én már egy vén motoros vagyok,ebben a szakmában :))

(#25) Dreamweaver7


Dreamweaver7
csendes tag

Sokkal vállalhatóbb, mint a tegnapi Silverstone csoda...
(#23) MZperX75: A gyerekszobába a Vasember mellé.: Pontosan. :K

(#26) McDog


McDog
aktív tag

X factor rajongóknak is jó, benne van az X :)

(#27) Armahun


Armahun
addikt

Némelyik ház mind egyforma. ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#28) persil válasza atti_2010 (#18) üzenetére


persil
nagyúr

"Biztos a takarítónő tervezi vagy a postás azért ilyen egyformán rondák "

Karomat ráteszem, hogy ha a takarítónőt, vagy a postást kérték volna fel, hogy tervezze meg, akkor jobban nézni ki, mint ez.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#29) Dreamweaver7


Dreamweaver7
csendes tag

Egyébként a a GMC R4 Bulldozer után engem semmi se döbbent meg nagyon. :DDD

(#30) wolfman


wolfman
veterán

Mikor ezzel készen lettek, letették az asztalra, hátradőltek és azt mondták mindahányan voltak, hogy:
"Na, ez szép lett!"???
Eszem megáll!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31) Ł-IceRocK-Ł válasza maross (#6) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az csak azoknak kell akik smink meg mindenféle cucc nélkül rondák. :U

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#32) ViZion válasza Stanchore (#11) üzenetére


ViZion
félisten

Elsőnek ezt nézem. Ha annyi innováció nem fért bele, h elforgassák, akkor 0 érték. Utána kábelmenedzsment: ha nem jó, akkor 0...
Olcsó, irodai ház, ahova bepakol, majd 2 év múlva kiporol kb. Otthon hetente hegesztek valamit, szal ez így nem kellene...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33) Akula


Akula
őstag

a belseje mondjuk oké, de ez az előlap :(

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#34) T_Stark


T_Stark
őstag

Gyönyörű...
Manapság már csak a Corsair tud kiadni olyan új házat ami jól is néz ki?

(#35) Angel1981


Angel1981
veterán

Már frissíthetnék a P18X vonalat is!

(#36) lecsokolbi válasza waithEard (#21) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Ha meg még keletebbre megyünk akkor ott meg szépségdíjas a "szűk látótér" miatt :DDD

- Mindenki hazudik! -

(#37) aram01


aram01
nagyúr

hát ez tényleg olcsó

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#38) TomiLi


TomiLi
addikt

Olcsó házat tervezett a játékosoknak az Antec

Köszönjük! Egyet szeretnénk kérni: ne gyártsák!!!

Bogyóka

(#39) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez már majdnem a Codegen szint...

(#40) Jim Tonic válasza Dr. Akula (#39) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A Codegen sosem csinált ekkora ....-t házban. A tápjai abban az időben gyengék voltak, de az akkori házaik a mai szintet agyonvernék.

#3: Talán mert a gamer PC-k piaca lassabban zsugorodik. A home PC-ket gyorsan váltják a notik és a tabletek. De csak tipp.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#41) DeFranco válasza Jim Tonic (#40) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Pontosabban már csak egy (otthoni) PC van a gamer PC.

Másra otthoni felhasználásra tényleg értelmetlen egy asztali számítógépet fenntartani. Megrögzött asztali gépes vagyok, de ha nem játszanék, akkor be is szüntetném a nagygépet. Nem volna értelme.

(#42) Pug válasza DeFranco (#41) üzenetére


Pug
veterán

Azért még létezik a munka fogalma is. ;)

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#43) DeFranco válasza Pug (#42) üzenetére


DeFranco
nagyúr

otthoni gépről beszéltem, nem véletlenül :)

munkára meg úgy is nagy százalékban brand gépet vesznek ;)

(#44) Dreamweaver7 válasza DeFranco (#41) üzenetére


Dreamweaver7
csendes tag

Másra is lehet otthon PC-t használni, én például programozást tanulok az otthoni gépen és web fejlesztést és néha képeket is kell szerkeszteni. És doksit írni.
Ezeket nem szívesen csinálnám laptopon. :N

És fórumozni is jobb asztalin :K

(#45) aram01 válasza Dreamweaver7 (#44) üzenetére


aram01
nagyúr

én is így vagyok vele,szimulációs progik(és a fórum is) jobb a 26"-on.mint a 17-en

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#46) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a probléma lényege. (ihbín ügyeletes megmondóember.)

hiába tetszik itteni legtöbbünknek a letisztult forma, ha ezek a fostaligák nagyobb eladást produkálnak.

****

és amikor pedig igazán ízléses házakat látunk, tartalmas, mértes, szerelhető, minőségi belsővel, sokan szörnyülködnek a 150-250 usd-s (na jó, euro-s) áron...

***

pontosan ugyanaz van, mint cpu hűtő fronton.
leül a fejlesztő, kreatív + marketing brigád.
míting.
ki kell találniuk valamit, amiből el lehet adni, és megmarad a munkájuk.
nem ízlés és tesztgyőztes cuccok születnek, hanem a céget életbentartó borzalmak...

és amíg a vevőtömeg ennyire birka, addig nem ítélhetjük el őket.
legfeljebb reggelt fórumtagokként kritizálhatjuk a csatasor végére beálló, pénzért ajnározó, vagy ingyen, de született ízlésficamos cikkírókat...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47) ViZion válasza Dreamweaver7 (#44) üzenetére


ViZion
félisten

Mikor megyek pl. munkát felvenni (grafika), akkor szoktak nézni: nem hozott laptopot? NEM.
De akkor hogy? Hát 1. a vázlatot nem gépen fogom csinálni, amikor még ő sem tudja mit is akar... Persze tetszene, ha helyben összeraknám, esetleg ki is nyomtatnám instant...
Másrészt a laptopokat -kivéve a sokszázezres kategóriából párat- megeszi idle-ben a gépem ;] a monitor vs. laptop kijelzőt (és a környezeti fényeket) már meg sem említem... :D

És fórumozni is jobb asztalin +1

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48) Pug válasza DeFranco (#43) üzenetére


Pug
veterán

Elsőre nem sikerült, akkor második nekifutás. Sokaknak az otthoni desktop pc-je a munkaeszköze. Na elhiheted, hogy az ilyen felhasználók értenek annyira az ámítástechnikához, hogy bármit vesznek, csak brand pc-t nem. :DDD :N

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#49) 8th válasza Pug (#1) üzenetére


8th
addikt

Jön a karácsony ilyenkor minden szart megvesznek az emberek. Ezt is.

(#50) TomiLi válasza szab.tam (#46) üzenetére


TomiLi
addikt

leül a fejlesztő, kreatív + marketing brigád.
míting.
Ott a pont! Egy óra alatt agyonvágják a tervező munkáját, elképzelését....

Bogyóka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.