Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelly416


kelly416
veterán

A Beex M1G-re rákeresve nekem csak 4''-os telefont hoz, nem 7"-os tabot. Valaki linkelne nekem egyet? Ilyen áron már talán lenne értelme (nem kínai) garanciásat venni.

(#2) gpek


gpek
tag

Drágák

Gpek

(#3) nakos1212 válasza gpek (#2) üzenetére


nakos1212
senior tag

+1, meg itt az apron is olcsobb.

(#4) DS39


DS39
nagyúr

nem olcsóbbak, mint máshol, karácsonyi akció nélkül.. ráadásul a nagy része felér egy virgáccsal :DDD

(#5) adrian360 válasza nakos1212 (#3) üzenetére


adrian360
őstag

a használt cucc olcsóbb mint a bolti új ? omg mik vannak.........

(#7) gpek válasza adrian360 (#5) üzenetére


gpek
tag

Én nem használtra gondoltam.

Gpek

(#8) elmepocok


elmepocok
tag

Nagyjából ez az a pénz, amit egy Firefox telefonért adnék. A sokkal drágábbakat nem is kéne erőltetni.

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Beex M1G? Lehet olyan jó, mint egy Y300? Akkura rákerestem, és csak 1500-as.

(#10) caius marius


caius marius
tag

Na ez sem akció... csak átverés.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#11) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Telenor 2020?Erről tud valaki valamit?Semmi érdemlegeset nem találok....

Wasabi...

(#12) b0bcat válasza Fred23 (#9) üzenetére


b0bcat
addikt

Az Y300 jobb ajánlat, mint ez a BeeX. Olcsóbb, és biztosan jobb minőségű. BeeX-em nem volt még, de Y300-am igen. Nagyon jól össze van rakva. :K Amúgy az MT6572 jó chipset, de a Huawei kétségtelenül megbízhatóbb márka, mint egy nevenincs. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#13) #81096704 válasza caius marius (#10) üzenetére


#81096704
törölt tag

kicsit gyengusz a felhozatatal, viszont nem szabadna elfelejteni egy fontos tényt! a tescoban telcsi vásárlásra akár felhasználhatunk erzsébet ajándék utalványt -is !!!

(#14) Genova1983


Genova1983
tag

Én csütörtökön vettem a Tesco-ban egy Telenor r300-at kemény 1990Ft-ért.Volt hozzá head-set,adatkábel-töltő kombó és még egy 256mb-os microSD is.Ja és 800mAh-es akksi van benne míg a hasonló árú telókban általában csak 600-as van.Tartalék telefonnak tökéletes lesz.

(#15) RaveForce válasza Genova1983 (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

256mb-os microSD is

megmaradt készlet a '70es évekből?! :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) Evil Snowman válasza Kronos3000 (#11) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ő lenne az. http://m.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftermek.auchan.hu%2Fgsm-hardver-pda-kartyafuggetlen%2Fmobiltelefon%2Fkameras%2Ftelenor-2020&h=cAQHwzeNX&s=1
Bocs a link miatt, telefonról vagyok. Jópofa kis cucc amúgy. :)

(#17) tihibaby válasza b0bcat (#12) üzenetére


tihibaby
senior tag

Nekem volt a kezemben mindkettő,és a Beex is egy jól összerakott masina.
Ips kijelzős,ami nincs rajta feltüntetve,és egész gyors kis gép,dual sim-es ráadásul.
Nekem 3 dolog nem tetszett rajta,az egyik a zongoralakk hátsóborítás,a másik a nem túl nagy akku,bár az MTK procik nem túl nagy étvágyúak,és harmadiknak az 512 mb RAM,bár ez is átlag felhasználás mellett elég.
Haverom Huawei Y300-ától nem voltam elvarázsolva,az egymagos,első generációs aTab5-ösöm láthatóan gyorsabb volt nála.

(#18) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

ne haragudj, de ez a cikk sz..-t se ér. Ha csak a cikk címét olvasva, és a tartalmát, akkor honnan tudjam, hogy melyik a 2 kártyás ? :W :R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#19) b0bcat válasza tihibaby (#17) üzenetére


b0bcat
addikt

Az első generációs aTAB5 hihetetlenül jó hardverrel rendelkezett. Emlékeim szerint simábban futott rajta az ABSW, mint bármi máson, amit azóta próbáltam, pedig papíron nem volt egy erőmű. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#20) SkyLine3000 válasza RaveForce (#15) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Pont ez jutott nekem is az eszembe. :C

(#21) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Csodálkozva olvasom az elégedett aTabosokat. Ritka.
Pedig annál nem sok bóvlibb cucc van!
10 termékből 9 selejtes. :D

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#22) Kronos3000 válasza Evil Snowman (#16) üzenetére


Kronos3000
senior tag

igen de még mindig senki semmit nem tud róla,engem meg esz a penész....

Wasabi...

(#23) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

aTabom volt, jó cucc, de nulla support. Nincs rá rom, mert lehetetlen megfejteni, hogy mi a kínai neve... Ám árban nem rossz a Tescós ajánlat.
Az a BeeX meg mi? Nem igazán találtam róla infót. :N

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#24) b0bcat válasza alfaromeo33 (#21) üzenetére


b0bcat
addikt

Az első generációs aTAB5 egy márkás modell volt kínai viszonylatban (DaPeng). A második és harmadik generációs modellek teljesen más gyártmányok voltak, és a kétmagos SoC ellenére meg sem közelítették minőségben. Ennyi a titok. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#25) Evil Snowman válasza Kronos3000 (#22) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Full alap telefon. Hívás, sms. Net asszem nincs benne. Ma lövök eggyet és leírom mit tud. ;)

(#26) Evil Snowman válasza Evil Snowman (#25) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Na bezsákoltam egyet. Este 8 felé írok, hogy mit tud. Lehet összedobok egy rögtönzött unboxing videót róla. :))

(#27) MADcat válasza alfaromeo33 (#21) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

1 napig volt a tulajdonomban egy, visszavittem 3 napon belül, hála égnek nem volt több belőle és visszakaptam a pénzt. Többet nem tévedek ekkorát.... :N

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28) Evil Snowman válasza Kronos3000 (#22) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Na akkor ez lenne a részletes spec a Telenor 2020-hoz:

- színek: fekete/ezüst, telenor kék/ezüst
- Fém készülék ház
- 400 mAh-s 3,7V-os akksi
- SIM és microSD foglalat (1GB-os no name SD kártyát kezeli)
- villanó nélküli kamera (80x60, 128x128 és 160x120-as pixellel)

Menü:
- Telefonkönyv
- Profilok
- Hívásnapló
- Multimédia (Fényképez, Videófelvevő/lejátszó, Zenelejátszó, Hangrögzítő és FM radió)
- Üzenetek
- Beállítások
- Szervező (Naptár, Ébresztő, Feladatok, Számológép, Bluetooth(!))
- Fájlkezelő
- Szórakozás és játék (Panda)

Méret (kb., mert vonalzóval mértem): Szé/Ma/Mé: 34mm/92mm/14mm

Melózós, bulizós/beb*szós/esetlegesen elhagyós telefonnak teljesen ideális. :D

(#29) Rusi válasza FireFox1996 (#18) üzenetére


Rusi
senior tag

Ne haragudj, de ez a stílus kicsit erős, nem gondolod? Semmi baj nincs vele, hogy megkérnél, javítsam a cikkben ezt a dolgot (ezentúl figyelni fogok rá és jelölöm a kétkártyás mobilokat), de ha kérhetem, ne ilyen formában tedd, jó? :U

Mobilaréna (2010-2017)

(#30) FireFox1996 válasza Rusi (#29) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Bocsi!
Gondolom nem most írtál először egy ilyen típusú cikket. És számomra ez a "fajta hiba" elfogadhatatlan tőled...
De még1x, ne haragudj a durva hozzászolásomért!

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#31) Rusi válasza FireFox1996 (#30) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem, valóban nem most írtam először. Számtalan módosítást tettem eddig is a visszajelzések alapján, és ezután is szívesen fogadok építő jellegű kritikát vagy kérést bárkitől, csak mindezt kulturált formában, akár itt, akár privátban jelzi az illető. Nincs harag. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#32) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Most komolyan, ez miért blog? Színtiszta reklám, nem????? :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#33) Rusi válasza Fryskitt (#32) üzenetére


Rusi
senior tag

Talán azért IS blog, mert egyetlen itt szereplő cég/szolgáltató nem fizet nekem vagy a Mobilarénának egy fillért sem, mert közzétesszük az akcióikat (és nem szponzorálják a blogot semmilyen formában sem). Mellesleg nem értem, komolyan rossz neked, hogy értesülsz ezekről, akkor is, ha épp téged nem érintenek? Kötelez bármi arra, hogy az itt szereplő akciós ajánlatokat elolvasd vagy igénybe vedd? :(

Mobilaréna (2010-2017)

(#34) Fryskitt válasza Rusi (#33) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem, nem, félreértetted, örülök, hogy látom a kínálatot, inkább csak kérdeztem, miért blog és nem reklám. Nem akartalak megbántani és kötekedni sem. :R

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#35) Rusi válasza Fryskitt (#34) üzenetére


Rusi
senior tag

Semmi gond. ;)

Mobilaréna (2010-2017)

(#36) Iratus bug válasza Rusi (#29) üzenetére


Iratus bug
tag

A saját ugyan ilyen sílusodról 1 ónapja miért nem volt ilyen véleményed? Emlékszel nemde?!

(#32) Fryskitt - Nem kell ennek cikknek lennie vagy spozorálnia bárkinek... A kattintások mutogatása azaz a hirdetések után folyik rendesen a pénz. Ezért vannak ezek a csalogató cimek amik sokszor értelmetlenek

Amúgy meg ami valóban olcsó a listában az olyan is... már rég a veszélyeshulladék kezelőben kellene lennie.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#37) FireFox1996 válasza Rusi (#31) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

:R
Amúgy köszönöm a cikket. A cikked miatt be is néztem a tescoba a Firefox OS-ért (nem ez volt az elsőleges cél a tesvo látogatásnak). de semmi nem volt ott. utána néztem neten, áh, nem tetszik a teló, gyengye nekem :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#38) nakos1212 válasza adrian360 (#5) üzenetére


nakos1212
senior tag

magyarázd el kérlek, van itt új cucc is, de mi bajod a használttal?

(#39) adrian360 válasza nakos1212 (#38) üzenetére


adrian360
őstag

1. Garancia megbízható forrásból
2. Használtnál mindig lehet olyan, hogy most éppen működik de előjön valami hibája
3. Ha ajándékot veszel nem adsz használt cuccot
4. A céges telefont veszel kell a hivatalos számla, használt kilőve
5. Az új cuccban mindig van egy pozitiv "új faktor" a használtban egy negatív "levetett cipő" faktor
6. Extrém esetben nem tudhatod hogy lopott cucc-e, a rendőrség lefoglalhatja. ( baráti körből nem is olyan rég volt ilyen ... )
stb stb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.