Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) albert8


albert8
addikt

Hát ez elég rossz lett az eddigiekhez képest...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2) Engineer086


Engineer086
Modder

Egy újabb rókabőr....elővettek egy ~6 éves házat, pár apróbb változtatást eszközöltek rajta és tessék, megszületett ez a ház. Gratulálok..

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#3) waithEard


waithEard
őstag

Ha jól látom a képen, a hátsó oldalon lévő két venti közül a fölsőt nem tudod beszerelni, ha a fő tápkábelt befűzöd. Ez így kicsit béna.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#4) wolfman


wolfman
veterán

Úgy látom oldalt vagy 2 venti van vagy kábelmenedzsment, egyszerre a kettő nem. Bár egy venti is elég sokszor. Viszont az alaplap mögötti helyen elég szűkösnek néz ki a maradék hely.

waithEard: Most látom te is ezt írtad.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez hol "finom"? :)

(#6) r-chee


r-chee
őstag

Vajon mikor lesznek könnyű és finom, sárgabarackos Danone gépházak? :D
Amúgy sablonház. Lehetne bármi a gyártó neve. Boltban kérhetnéd úgy is, hogy "azt az izét...nem eggyel odébb...igen azt kérem" vagy webáruházban bepipálod a jelöletlen gépházak közül.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7) tixem


tixem
addikt

felsőtápos.. viszlát :U 2013 van könyörgöm, mi ez már.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#8) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Tökéletesen jellegtelen, mint bármelyik 5-6 ezer forintos noname ház. Annyit is ér, nem többet...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9) waithEard válasza tixem (#7) üzenetére


waithEard
őstag

Így folyadék hűtéssel nem olyan gáz a felső táp.
bogyo112: azért az anyag használat sem mindegy. 5-6k egy Asus miditorony, és mondhatom, hogy anyag az nincs benne. Egyszer leesett egy ilyen az ágyamról (40 cm!) és úgy megtekeredett, hogy alig tudtam visszatenni az oldalát. :)

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#10) tixem válasza waithEard (#9) üzenetére


tixem
addikt

értem én, de aki ilyen olcsó házat vesz, nem gondolnám hogy pont vízhűtéssel használná

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Miért vagytok ilyen negatívak? :P

Jo ez! :)

(#12) waithEard válasza tixem (#10) üzenetére


waithEard
őstag

Nem hinném, hogy sok jelentősége lenne ebben a szegmensben.
Ha meg kis teljesítményű gép kerül bele, akkor megint nincs sok hőtermelés.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#13) Paci. válasza waithEard (#9) üzenetére


Paci.
tag

Meg sem merem kérdezni, mit műveltél Te az ágyadban Ázusszal :P ;]

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#14) Zodicus válasza tixem (#7) üzenetére


Zodicus
senior tag

legalább fekete a belső...

(#15) nyunyu válasza waithEard (#9) üzenetére


nyunyu
félisten

azért az anyag használat sem mindegy. 5-6k egy Asus miditorony, és mondhatom, hogy anyag az nincs benne

Miert, az olcso CMekben van?

Centurion 5-om 17k volt 6-7 eve, ebben sincs sokkal tobb anyag, mint az Elite szeriaban...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16) waithEard válasza nyunyu (#15) üzenetére


waithEard
őstag

Akkor te még nem tapiztál ilyen Vento féle sz@rokat....

Paci. : Szeretnéd tudni mi?! :P

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#18) nyunyu válasza waithEard (#16) üzenetére


nyunyu
félisten

Akkor te még nem tapiztál ilyen Vento féle sz@rokat....

Elso melohelyemen, amikor meg hardvereket lapatoltam ossze, volt szerencsem egy csilivili dizajnos Ventohoz.
Utana Foxconn hazakat vettunk, azok legalabb nem horpadtak be, ha raneztel. :DDD

Centurion 5 kb. olyan massziv, mint azok a Foxconnok voltak.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19) Paci. válasza waithEard (#16) üzenetére


Paci.
tag

Hááát, azt írtad hogy meggörbült... Csak azt nem hogy mitől :P

Tudomásul kell venni, hogy tizenegykét ezresért nem nagyon van más. Ha valakinek az a fontos hogy CM legyen, akkor pont megfelel. Ha jobban belegondolok, nem rossz kuckó ez. Van kábelmenedzsment, bár akkor csak egy venti fér a jobb oldalára. Nekem nem számít, inkább a bal oldalt hagyom szabadon, had kapjon a proci friss levegőt. Már amennyiben a gyári hűtés van rajta. Ha valami tornyos, akkor is jobb ha szemből jön a huzat. Kívül - belül rendesen le van festve, szerszámmentesen lehet szerelgetni. Mi köll még? :)

[ Szerkesztve ]

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#20) waithEard válasza nyunyu (#18) üzenetére


waithEard
őstag

"azok legalabb nem horpadtak be, ha raneztel. :DDD"

Egyet értek.... :K Ezek szerint mégiscsak tapiztad...
Paci.: Tényleg elég ránézni. :)

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#21) banhammer


banhammer
veterán

Nekem tetszik a ház.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) ClayMore


ClayMore
aktív tag

az oldalventi ott ahol van sztem nem jó ötlet.
:(

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#23) waithEard válasza ClayMore (#22) üzenetére


waithEard
őstag

Miért?

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#25) Pepe78


Pepe78
senior tag

Nem rossz ez.
:)

(#26) Csabroncka válasza aram01 (#24) üzenetére


Csabroncka
addikt

Lehet a többiek a codegent preferálják :F

viccet félre téve ennyi pénzért lesz@rom a kábelmenedzsmentet. Stabil, anyagból legyen és rendelkezzen valamiféle kinézettel... ezeket a képek alapján teljesíti!

"in medias res"

(#27) zolee5016


zolee5016
őstag

Alapkonfighoz alapház...teljesen jó...főleg vízhez....190mm széles...kivülről,ami kb max150mm magas cpu hűtőt engedhet meg kb..elég is lehet épp,de egy combosabb tunninghűtő nem fér be.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28) csigabiga98


csigabiga98
csendes tag

hát ez nem a legjobban sikerült ház tőlük :( !

blablabla

(#29) blackydan


blackydan
senior tag

Külsőre semmi extra, de legalább az ára jó :K

(#30) ClayMore válasza waithEard (#23) üzenetére


ClayMore
aktív tag

Mert oladlt rányomja a kábelekre amik kijönnek az eszközökből és magára az eszköz tartó részre no meg a szemközti oldallapra. visz be friss levegőt, de nagyon nem optimálisan :(

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#31) Bogyó bá' válasza Csabroncka (#26) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Amikor 10 ezer forint alatt ilyen házat lehet venni (vastag lemezből), akkor esélye nincs ennek a vacaknak. Szerintem.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#32) Strix Aluco válasza Csabroncka (#26) üzenetére


Strix Aluco
aktív tag

Szia,
Xigmatek Asgard Pro, amely rendelkezik USB3 kivezetéssel, van benne anyag, jól szellőzik, plusz kábelmenedzsment, 13k.
Szerintem az jobban megéri, ilyen árkategóriában.

(#33) Akula


Akula
őstag

ez az olcsó kategória? :F

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#34) Gerisz


Gerisz
addikt

Majd jön ShellKretor, jól megteszteli és megírja.
De jó, hogy olcsó, mert már 10 éve gyártják és tele a raktár.

(#35) waithEard válasza ClayMore (#30) üzenetére


waithEard
őstag

Ezt nem látom problémának... legalább hűti a HHD-ket.
Másrészt ez a ház nem atomerőművek számára készült. Aki olyat akar építeni, nem ebben a kategóriában gondolkodik.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#36) Peetee(tm)


Peetee(tm)
aktív tag

minimal design, minőségnek tűnő formában előlapi USB3-al és vízhűtés fogadására alkalmas kivitelben.
mindez olcsón. jónak ígérkezik

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#37) Midway válasza Bogyó bá' (#31) üzenetére


Midway
senior tag

Jah csak az mikro atx-es.

(#38) Bogyó bá' válasza Midway (#37) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Igaz, bocsi. Án már tíz éve csak mATX-es deszkát használok (mivel a VGA-n kívül csak egy DVB-T tunerkártyám van, ahhoz meg elég), így nem gondoltam arra, hogy másnak fontos lehet a "normál" méret. :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#39) ClayMore válasza waithEard (#35) üzenetére


ClayMore
aktív tag

aki kistdp-s pc-t rak össze annak meg elég a furat az oldallapokon és utána egy venti ami kiviszi a levegőt kis ford számra szabályozva. :)

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#40) Pug


Pug
veterán

Kb 6 kg? Van bennevanyag rendesen.... ;]

Csak tudnám, hogy ez mitől finom.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#41) Bogyó bá' válasza Pug (#40) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem az mATX-es Fractal Arc Mini 9,5 kg. Na, abban van anyag! :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#42) PPatrik válasza Bogyó bá' (#41) üzenetére


PPatrik
aktív tag

A Fractal mas kategoria arban es minosegben is. :)

(#43) Hina válasza Pug (#40) üzenetére


Hina
aktív tag

Az árától? :D

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#44) Pug válasza Hina (#43) üzenetére


Pug
veterán

Attól, hogy a kutyakaki olcsó, még nem lesz finom....

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#45) sing1ep1ayer válasza PPatrik (#42) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én valahogy nem estem hasra a Fractal minőségétől. :U Nem állítom, hogy ez a ház jobb, mint az ő termékeik, de komolyan úgy érzem, hogy sikeres lesz. Végre nem a gamer külsőt erőltették, inkább egy letisztult dobozt alkottak. Egy picit talán unalmas, de legalább nem hivalkodó.
Nekem a felső tápos kialakítással sincs bajom, így legalább az a ventillátor is besegít a hűtésbe, ráadásul olyan táp is jó bele, ami a megszokottnál rövidebb kábelekkel rendelkezik, mint például a rendkívül jó ár / érték arányú FSP Hexa.
Ez a ház teljesen korrekt, vállalható és nem túl drága, bár valószínűleg lehet jobbat is találni ilyen áron. A porszűrők hiánya azért fájó, de ezt szerintem ennek ellenére is vinni fogják.

(#46) mariomahmoud


mariomahmoud
tag

Szörnyűnek tartom, hogy 2013ra meghalt a fantázia és elveszett az innováció...

Üdv. Mario

(#47) sing1ep1ayer válasza mariomahmoud (#46) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem halt meg a fantázia és az innováció sem veszett el, csak kicsivel többet kérnek érte. ;) De ha Te ennyiért innnovatívabb és fantáziadúsabb termékkel tudnál előállni, szerintem ne tartsd magadban, lefogadom hogy akár főmérnök is lehetnél náluk. :P

(#48) mariomahmoud válasza sing1ep1ayer (#47) üzenetére


mariomahmoud
tag

Figyelj, HAF X házat hasznátam sokáig, majd volt időm Cosmos II-es is kipróbálni, egyikben sem éreztem azt a nagy innovációt, ez a ház meg ennyiért is 2013 kicsit fantáziátlan, de ha neked tetszik akkor örülök, akkor velem lesz a gond...

Üdv. Mario

(#49) coll3ctor válasza Bogyó bá' (#31) üzenetére


coll3ctor
tag

"...vastag lemezből..." :F
Le se merik írni milyen lemezből csinálják.4,1kg.

#40 Csak 5,2.De mit várhatunk,az új centurion sincs 6kg.

(#50) Paci89


Paci89
csendes tag

Kár h nem alsó táp-os.
De maradok a inkább a thermaltake element s házamnál.
De azért jó lenne ha ebben az árfekvésben kidobna 1 jobb házat

Privát üzit küldj ha kell valami, de érdemben senkivel sem tárgyalok telefonszám nélkül. Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.